Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transz út

Transz út 6 éve 7 hónapja #60535

2017. szeptember 23. - Transvanilla önsegítő csoport transz embereknek és/vagy hozzátartozóiknak

transvanilla.hu/hirek/2017-szeptember-23...es-hozzatartozoiknak
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Név változtatás hormon terápia 6 éve 6 hónapja #60549

Sziasztok. Egy 18éves Transz srác vagyok.
Kiskorom óta érzem hogy valahogy más voltam mint a többi ember és nem értettem miért, majd olyan 10éves koromba rájöttem hogy én Fiuként szeretnék élni.
Eleinte nem mertem mondani senkinek csak magamba titkoltam de gyanusan férfiasan kezdtem öltözködni és kopaszra levágtam a hajam. Emiatt nagyon kifogtak és egyedül voltam a depreszióba estem és a családom elvitt sichologushoz de azse segitet. Majd 14éves koromba nem birtam tovább és a szüleim elé áltam hogy én férfi szeretnék lenni amit nagyon jol fogadtak és
azt mondták érezték legbelül hogy valami nem volt oké velem. Másik iskolába kerültem és ugy mentembe hogy én férfi vagyok nagyon jó érzés volt eleinte azt hidtem kifognak emiatt ittis de nem elfogadó családom és tanáraim osztályom barátaim vannak. De még is legbelül gyötör az érzés hogy nem birok ebben a testben élni és utálom a nevem megszeretném változtatni olvasgatam a témában.
De nem nagyon jutottem elöre hogy hol kezdjem csak azt hogy minden BP-en van
Debreceni vagyok és egyenlöre nem tudok felmenni Pestre. Tudnátok nekem segiteni hogy mit tegyek? Hol kezdjem hova menjek? Itt Debrecen vagy a közelbe kéne. Válaszokat előre is köszönöm:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 6 éve 5 hónapja #60552

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy tud e valaki olyan orvosról, aki pszicho papírok nélkül is elvégezné a kasztot. Privát fizetős alapon.
Köszönöm Fontos lenne!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 6 éve 5 hónapja #60559

Sziasztok,

6 évvel ezelőtt történt meg a nem- és névváltásom, akkor csak a keresztnevemet módosítottam. Azóta többször előfordul, hogy a vezetéknevem miatt többször olyan helyzetbe kerülök, ami engem néha kellemetlen helyzetbe hoz (régi ismerősök felbukkanása, stb.) Másrészt a szüleimmel sem tartom azóta a viszonyt, ezért nincs kötődésem a jelenlegi vezetéknevemhez.
A kérdésem az lenne, hogy ha most vezetéknevet szeretnék változtatni, akkor azzal a születési nevem újra változni fog, és ezért már második születési névváltás illetékét kell megfizetni, ami magasabb, vagy ilyen esetben a mi első névváltásunk nem számít bele a többibe?

Köszönöm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 6 éve 5 hónapja #60562

FIGYELEM!

A Transvanilla Transznemű Egyesület közleménye a nem jogi elismerésének felfüggesztésével kapcsolatban.

transvanilla.hu/hirek/a-nem-jogi-elismer...tesevel-kapcsolatban
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Most kezdem, hogyan kell? 6 éve 2 hónapja #60584

Sziasztok én még nagyon kezdő vagyok ebben a témában fiú vagyok és nő szeretnék lenni
Már kisgyermekkorom óta érzem hogy nem vagyok az aki szeretnék lenni. Tanácsokat szeretnék kérni mivel nincs semmi ismerősöm aki meg tudná ismertetni velem ezt a folyamatot hol kezdjem el kivel tudok róla beszélni valamint hogy anyagiakban milyen összegekre kellene számítanom.
A szüleim valamint a barátaim előtt nem merem felvállalni nem tudom mitévő legyek de most már nagyon azon vagyok hogy lépjek de akkor teljesen új élet kell kezdenem ami nagyon nehéz.
Szívesen megismerkednék olyanokkal akik hasonló érzelműek akikkel mindent meg tudok beszélni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Most kezdem, hogyan kell? 6 éve 2 hónapja #60586

Kedves Kicsike!

Üdv a fedélzeten. B)
Pár napja írtam le Melly-nek a Pszichológusok, pszichiáterek topicban, hogy mi a teendő, hogyan induljon el ezen az úton, olvasd el, ha gondolod.

Az a jó hír, hogy létezik a Transvanilla önsegítő csoport, ahol biztonságos közegben bátran felteheted a kérdéseidet hasonló problémával küzdő sorstársainknak, és rengeteg hasznos tanácsot kaphatsz.
A transvanilla.hu oldalon a Hírek rovatban tüntetik fel a szervezők a találkozó időpontjait, legközelebb február 17-én lesz. A találkozó regisztrációhoz kötött (részvételi szándékodat az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. email-címen jelezd) a tali helyszínét emailben fogod megkapni, ha úgy döntesz, hogy esetleg részt veszel rajta.

Ahogy Mellynek is, Neked is azt javaslom, hogy érdemes végigolvasni a topicokat, rengeteg hasznos információt tartalmaznak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 5 éve 10 hónapja #60629

Sziasztok!

Megtettem az első lépéseket:közeli családtagok beavatása, plusz
beszereztem a pszichiáteri és szakpszichológiai véleményeket.Előbbit Dr.Tonai Valéria, utóbbit Sántha Judit csinálta,mindketten nagyon rendesek voltak.
Velem Sántha Judit MMPI-t csináltatott, Tolnai Valéria Rorschach-tesztet szokott, de azt már előtte megcsináltattam Wéber Katalinnál(ő már egyébként véleményt nem ad ki).

Most viszont elakadtam, urológiai vizsgálat kell a hormonhoz vagy csak a papírok miatt?(Azokat később szeretném intézni, ha már kicsit látszanak a HRT hatásai)És melyik urológushoz menjek, vagy mindegy?

Illetve hangképzésről tud valaki valamit?

Előre is köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 5 éve 9 hónapja #60633

Helyileg hol rendelnek az említett doktornők?
köszönöm
Whiteout16 beküldte:
Sziasztok!

Megtettem az első lépéseket:közeli családtagok beavatása, plusz
beszereztem a pszichiáteri és szakpszichológiai véleményeket.Előbbit Dr.Tonai Valéria, utóbbit Sántha Judit csinálta,mindketten nagyon rendesek voltak.
Velem Sántha Judit MMPI-t csináltatott, Tolnai Valéria Rorschach-tesztet szokott, de azt már előtte megcsináltattam Wéber Katalinnál(ő már egyébként véleményt nem ad ki).

Most viszont elakadtam, urológiai vizsgálat kell a hormonhoz vagy csak a papírok miatt?(Azokat később szeretném intézni, ha már kicsit látszanak a HRT hatásai)És melyik urológushoz menjek, vagy mindegy?

Illetve hangképzésről tud valaki valamit?

Előre is köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.348 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook