Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mell lekötése ( Chest binder)

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 11 hónapja #52950

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
MoonEyes beküldte:
Ezen kívül eBayen is kapható mellkas lekötő:
www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=chest+binder

e-bayről rendelt már valaki ilyet? ha igen, mik a tapasztalatok?
képek alapján nagyon jónak tűnnek
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53098

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Sziasztok! Nos újra itt a dögmeleg, és szeretnék tanácsokat kérni ki, hogyan oldja meg ilyenkor a leszorítást. Fásli nem jó, mert a saját izzadságomba pácolódok tőle, a legkisebb sportmelltartó pántja pedig kb minden mozdulatnál megkísérli levágni a karomat. Szerencsére nem olyan nagy ez a két izé, hogy nagyon feltűnő legyen, eddig meg tudtam oldani bő pólóval csak néha kellett leszorítanom. De! Télen-tavasszal úgy fel sikerült vennem pár kilót, hogy ezek is megnőttek :( Fogyni pedig sok idő nekem (elcseszett egy genetikám van :) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53104

Szia. Erős anyagú, karcsúsítás nélküli pólót vagy inget vegyél. Ha van a pólón minta vagy az ingen elől zsebek az jobban rejti és az alá olyan méretű sportmelltartót amibe beférsz.

Ugyan itt nálam teljesen új leszorító eladó.
kepfeltoltes.hu/view/150330/735_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53110

Fekete sportmelltartó eladó nálam. Budapesten lehetséges személyes átvétel. További információkért érdeklődni privátban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53111

the Charming Freak beküldte:
MoonEyes beküldte:
Ezen kívül eBayen is kapható mellkas lekötő:
www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=chest+binder

e-bayről rendelt már valaki ilyet? ha igen, mik a tapasztalatok?
képek alapján nagyon jónak tűnnek

Jók csak mérettel vigyázz, ott miniemberek vannak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53120

  • andrewsebastian
  • andrewsebastian profilkép
SZia engem erdekelne pontosan hol lehet megvasarolni koszonom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53126

  • nkta
  • nkta profilkép
Sziasztok!

Engem érdekelne a leszorító.

Előre is köszönöm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53139

Továbrra is eladó az S-es fekete sportmelltartó. Teljesen új. Budapesten lehet átvenni személyesen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53142

  • nkta
  • nkta profilkép
Sziasztok!

Én S-es leszorítót keresek. Postázva
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53143

Nagyon nehezen lélegzem mostanában. Haslekötőt és fáslit használtam sokáig, most rendeltem e-bay-ről chest bindert. Vajon visszafordíthatatlan egészségügyi károsódásom lett? :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53144

Nem vagyok TS így,de úgy tudom elképzelni,hogy túl szorosan volt, vagy pedig nem pihentetted egyáltalán, éjszaka is van az ilyen? Tuti össze van préselődve alatta a levegő, a légzés azért,vagy mikor kiengedted fura lett a hirtelen a normális légzés. hu...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53145

A rossz technikájú és/vagy túl szoros lekötözés sajnos tud maradandó egészségi károsodást okozni :( Itt van két jó leírás a jó leszorító-használatról:

transzblog.blogspot.hu/2013/12/a-mellkas-leszoritasanak.html

transzblog.blogspot.hu/2013/12/minden-am...sszoritokrol-es.html
X Y és Z problémám van szorítás közben. Normális ez?

Nehéz ezt a fajta kérdést megválaszolni, mert nem vagyok orvos. De akármikor tapasztalsz nehézséget a légzésedben, vagy fájdalmat a mellkasodban, esetleg émelygést, az sosem jelent jót! Hogy elkerüld ezeket a problémákat, nagyon fontos, hogy fokozatosan szoktasd hozzá magad a szorításhoz. Kezdd először csak pár óra szorítással naponta, amíg hozzászoksz a dolgokhoz. Még akkor is, amikor már belejöttél, és hosszú ideig viseled a szorítót, soha ne hordd 8 órán túl, vagy alvás közben. Amikor leveszed, az mondják, nagyokat kell lélegezni, és köhögni, nehogy folyadék maradjon a tüdődben. Kerüld a fokozott mozgást, miközben rajtad van a szorító (a legtöbb srác egy kinyúlt, lazább szorítót visel, vagy sportmelltartót, gyúrás közben). Ugyanakkor figyelj rá, hogy a szorító a megfelelő méretű legyen. Ha nehezen kapsz benne levegőt, vagy a gyomrodat is szorítja, akkor valószínűleg túl kicsi. Még ezeket a tanácsokat betartva is akadhatnak problémák. Én mindig úgy kezeltem ezeket, mint annak a jelét, hogy kicsit pihentetni kell a szorítást.

Ha nem múlik el pár nap alatt, lehet érdemes lenne orvoshoz fordulnod, ha van olyan orvos, akiben meg tudsz bízni ebben a témában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53147

köszönöm! Szerintem a haslekötőt leváltom fáslira inkább és kevésbé szorítom meg. :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53149

Úgy érted amíg meg nem érkezik az ebayről rendelt lekötő? Mert amúgy sajnos a fásli sem túl egészséges, láttam régebben képet arról, hogy extrém esetben akár milyen károsodást okozhat a rossz leszorítási módszer.

Rendszeres használatra emiatt csak a sportmelltartók, illetve a kifejezetten mellkas-leszorításra kitalált lekötők a jók (pl. az e-bayes chest binderek). Ezek vannak úgy kitalálva, hogy lélegezni lehessen bennük. A fásli, mivel ízületek rögzítésére van kitalálva, csak egy irányba szorul, egyre szorosabbra minden mozdulattal.

(Közben megtaláltam a képet, csak az kattintson akit nem kavar fel az ilyesmi: thatsnothowitworks.tumblr.com/post/29727...nd-safely-the-damage )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53150

Még ami eszembe jutott, majd ha már meglesz a lekötő, a későbbi mellkasműtétre készülve úgy érdemes alá berendezni a melleket, hogy a bőr minél kevésbé nyúljon meg, mert pl. a csak mellbimbó körül vágó (kulcslyuk, illetve peri-areolar) műtéteknél az ad jobb eredményt, ha minél kevésbé van a mell bőre megereszkedve és a műtét előtti állapotban minél közelebb van a mellbimbó a mellkas falához. A mell tömegét és mellbimbót emiatt inkább a mellkas fala felé érdemes leszorítani, mint lefelé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 9 hónapja #53159

MoonEyes beküldte:
Még ami eszembe jutott, majd ha már meglesz a lekötő, a későbbi mellkasműtétre készülve úgy érdemes alá berendezni a melleket, hogy a bőr minél kevésbé nyúljon meg, mert pl. a csak mellbimbó körül vágó (kulcslyuk, illetve peri-areolar) műtéteknél az ad jobb eredményt, ha minél kevésbé van a mell bőre megereszkedve és a műtét előtti állapotban minél közelebb van a mellbimbó a mellkas falához. A mell tömegét és mellbimbót emiatt inkább a mellkas fala felé érdemes leszorítani, mint lefelé.

Köszönöm a tippeket! :) Remélhetőleg nemsokára itt van a chest binder, de párszor el kellett olvasnom a dolgot mire megértettem. Sajnos volt amikor 15 órát is le volt kötve munka miatt de igyekszem a legötőig már várni és a tüdőmet pihentetni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53218

Eladó dobozában lévő új leszorító:
kepfeltoltes.hu/view/150330/735_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53259

  • Erik01
  • Erik01 profilkép
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy szigszalagos szorítás esetén mennyi idő múlva jelentkeznek mellkasi fájdalmak, vízfelgyülemlés a tüdőben, légzési nehézségek, stb.? És egy nap hány órát, illetve egy héten hány napot szabad szigszalaggal a mellkason tölteni? És hogyan tudnék normális szorítóhoz jutni, ha kiskorú vagyok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53261

Erik01 beküldte:
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy szigszalagos szorítás esetén mennyi idő múlva jelentkeznek mellkasi fájdalmak, vízfelgyülemlés a tüdőben, légzési nehézségek, stb.? És egy nap hány órát, illetve egy héten hány napot szabad szigszalaggal a mellkason tölteni? És hogyan tudnék normális szorítóhoz jutni, ha kiskorú vagyok?

Kedves Erik!

Szalaggal semmi képpen ne próbálkozz, későbbi mellkasműtétnek a kimenetelét befolyásolhatja, amit miron tett ki képet, azt a leszorítót, Budapesten megtudod venni méretednek megfelelőt kiskorúként is lehet venni, mivel ez mellkasrögzítőnek árulják, így kiskorú is hozzájuthat. Cirka 4-5 mátyásba kerül, és biztonságosabb sokkal de sokkal mint a szikszalag.

Üdv, Gugyu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53262

Gugyu054 beküldte:
Üdv mindenkinek!

Találtam Bp.-n megfelelő bindert (Scudotex "mellkasvédő" néven) az lbt.hu/ -n illetve megvásárolható cirka 5k-ért a Budapest, Szent IOstván krt. 24 szám alatt lévő Dr.Orto üzletben. (Nyugati pályaudvar mellett, könnyen megtalálható) Mindenkinek ajánlom, eddig, még nem teszteltem gyúrás közben, de eddig egész jól szuperál (nekem eléggé nagyok a mellkasrákjaim...)

Üdv, Gugyu054

Egy kis segítség :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Erik01

Oldal elkészítésének ideje: 0.282 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook