Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mell lekötése ( Chest binder)

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 5 hónapja #52293

Lazíts rajta egy kicsit. Mennyi időre szoktad felrakni a szorítót?


Ugyan itt két S méretű leszorító egyben eladó fél áron.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 5 hónapja #52295

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
reggel felrakom és estig fent van, de felrakom és rá olyan fél órára elkezd fájni, de lehet hogy azért mert szoros
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 5 hónapja #52296

  • donnie
  • donnie profilkép
valószinűleg szoros, de ha jól értelmezem nem rég kezdted hordani, az is közrejátszhat benne, hogy egyszerűen nem szoktad meg, ezáltal a levegőt se szabalyosan veszed, ezért érezhetsz szúró fájdalmat. Viszont ez nem játék, lazits rajta mindenkepp, fokozatosan szoktasd hozzá magad. Plusz én nem javaslom, hogy reggeltől estig rajtad legyen ha nem muszáj. Tudom, hogy sokan csinálják, és tudom, hogy " de muszáj" viszont nagyon nem egészséges.

Épp eleget rajtad lesz műtét után. Én elötte sose hordtam, az elején nekem is minden bajom volt, szúrt,fájt, nem kaptam levegőt, szar volt. Aztán az 5. hét végére már egészen hozzászoktam. Tehát valószínűleg Te is hozzáfogsz, de azért ajánlanám azt a lazítást is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 5 hónapja #52297

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
kb 3 éve lekötöm őket csak eddig a t-kingdomról rendelt toppal volt ami nem igazán ért semmit szóval volt rajtam kb 3 réteg ami már kényelmetlen volt ezért váltottam erre a másik módszerre :) de igyekszem meglazítani kicsit :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 5 hónapja #52298

  • donnie
  • donnie profilkép
hát igen, a toppot nem érdemes ehez hasonlítani, sztm tényleg nem szokta még meg a tested ez a szorítást - ismétlem, nem is egészséges! szóval csak óvatosan.

Mikor műtét után tövig húzta rajtam Rozsos, azt hittem megfulladok kb. Egy ártatlan levegővétel is nehézségeket okozott, enni nem is tudtam benne, olyankor muszáj volt "csalni" és levenni. A végén már nem fájt, csak rohadt meleg volt :D Sztm semmikepp se parázz, nem hiszem, hogy vmi baj lenne mindenestre :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 5 hónapja #52299

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
köszi ez megnyugtatott :) nekem a műtét sajnos még odébb van egyenlőre a papírokat intézem a névváltáshoz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 5 hónapja #52352

Eladó két leszorító egyben. A képen látható. Nagyon erős a tépőzár, nem kell félni, hogy kinyílik.
kepfeltoltes.hu/140705/SDC18144_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 4 hónapja #52433

Szeretne valaki leszorítot venni? Még mindig eladó és tökéletesen működik. Csak pár fotó erejéig volt itthon rajtam. Doboza is megvan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hónapja #52696

  • Benito
  • Benito profilkép
sziasztok!
azert megnyugtato dolog, hogy nem egyedul vagyok ezzel a nyomorult temaval a vilagban! Nezegettem interneten fel misi a mellmutet.. Mivel meg csak 20vagyok tanulok es meg ki sem repultem a csaladi feszekbol eselyem sincsen felretenni vagy gyujtogetni! elbotrankozok mikor a kiskori kepeket nezegetem akkor meg minden olyan kis konnyu volt. Raadasul visszasirom azt a latvanyt!! Ahogy nottek elosszor a gornyedes es a nagyobb felsok hordasa bevallt. Viszont mikor mar kezdtek elerni vegso meretuk elszornyulkodtem mivel allok szemben! A magassagommal sem vagyok megelegedve illetve ezzel sem..tulnagyok es nehez takarni. Enis a sportmelltartoban hiszek es tobbet szoktam felvenni egymasra ..de sajnos ez sem az igazi mar.. elkezdtem focizni es futas kozbe eleg feltunoen kivillannak es nemtudok a meccsre koncentralni illetve nyaron kezdodik egy bajnoksagunk es hat a melegben eleg gazos lenne meg 20reteg polo ala.. sajnos sokat nemjarok pesten es massal nem tudok hozatni mivel ezekrol a problemakrol nemnagyon beszeltem meg senkinek! Barmifele tanacsot elfogadok! :) az almom a mutet majd nevvaltoztatas es kijutni ebbol az orszagbol egy olyan helyre ahol nem ismernek es teljesen uj lappal kezdeni mindent :)! Dehat elotte is jolenne vmi atmeneti megoldas h addigis elviseljem magam! szoktam kondizni is de sajnos nemlett attol se kisebb se semmilyen!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hónapja #52698

Benito beküldte:
sziasztok!
azert megnyugtato dolog, hogy nem egyedul vagyok ezzel a nyomorult temaval a vilagban! Nezegettem interneten fel misi a mellmutet.. Mivel meg csak 20vagyok tanulok es meg ki sem repultem a csaladi feszekbol eselyem sincsen felretenni vagy gyujtogetni! elbotrankozok mikor a kiskori kepeket nezegetem akkor meg minden olyan kis konnyu volt. Raadasul visszasirom azt a latvanyt!! Ahogy nottek elosszor a gornyedes es a nagyobb felsok hordasa bevallt. Viszont mikor mar kezdtek elerni vegso meretuk elszornyulkodtem mivel allok szemben! A magassagommal sem vagyok megelegedve illetve ezzel sem..tulnagyok es nehez takarni. Enis a sportmelltartoban hiszek es tobbet szoktam felvenni egymasra ..de sajnos ez sem az igazi mar.. elkezdtem focizni es futas kozbe eleg feltunoen kivillannak es nemtudok a meccsre koncentralni illetve nyaron kezdodik egy bajnoksagunk es hat a melegben eleg gazos lenne meg 20reteg polo ala.. sajnos sokat nemjarok pesten es massal nem tudok hozatni mivel ezekrol a problemakrol nemnagyon beszeltem meg senkinek! Barmifele tanacsot elfogadok! :) az almom a mutet majd nevvaltoztatas es kijutni ebbol az orszagbol egy olyan helyre ahol nem ismernek es teljesen uj lappal kezdeni mindent :)! Dehat elotte is jolenne vmi atmeneti megoldas h addigis elviseljem magam! szoktam kondizni is de sajnos nemlett attol se kisebb se semmilyen!!

Kórházi ellátásban 100 "misiből" is megvagy körülbelül ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hónapja #52716

  • halftheman
  • halftheman profilkép
Szia! Próbáld meg a fáslit...amíg nem volt meg a műtétem addig én is azt csináltam...de ne szomorkodj!!!!! Amit az ember nagyon akar az úgyis meg lesz!Ez az utadlehet kicsit rögös lesz de kitartás!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hónapja #52717

  • halftheman
  • halftheman profilkép
Ja igen...a magasságoddal meg ne legyen gondod..azt mondják a JÓBÓL mindig keveset adnak.én sem vagyok magas nem baj :lol: ez van...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hónapja #52723

A fásli nagyon erősen ellenjavallt, mindenféle borda és mellkassérüléseket okozhat (főleg rendszeres viselet mellett). Nem arra találták ki, hogy egy lélegző mellkast kötözzön vele az ember, mert fixen próbálja rögzíteni a bordakosarat, mint mondjuk egy meghúzódott ízülettel tenné, és nem hagy rendesen belélegezni.

Ha a sportmelltartók már nem elegek, akkor a különböző kifejezetten mellkas-lekötőket érdemes megnézni, van amelyik egész olcsó.

Ezeket azt hiszem korábban már belinkelték itt:
gyogyaszati.hu/search/page=1/?t_kereso=m...zu-18-cm-szeles/1821

gyogyaszati.hu/search/page=1/?t_kereso=m...zu-18-cm-szeles/1822

gyogyaszati.hu/search/page=1/?t_kereso=m...ellkaszorito-ov/3248

Ha belefér a keretbe anyagilag, külföldről is nagyon jókat lehet rendelni, bár az gondolom valamivel drágább.

Ha tudsz angolul, itt írnak sokféle beszerzőhelyet:
www.ftmguide.org/binding.html
transguys.com/features/chest-binding

Ezen kívül eBayen is kapható mellkas lekötő:
www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=chest+binder
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hónapja #52725

  • halftheman
  • halftheman profilkép
Szia ! Igazad van...annak idején sajnos nem voltak nagyon ilyen eszközök....ártani senkinek nem szeretnék.Nem vagyok Nagyapó..csak 38 Tudom milyen rossz kínlódni...akkor inkább megpróbálok másban segíteni. Szia Szép napot!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hónapja #52726

  • Benito
  • Benito profilkép
Koszonom szepen! Igen mar nezegettem oket interneten valszeg beis fogok szerezni egyet minel elobb remelem bevalik! :) probaltam regebben faslit is de az sajnos nem valt be nalam! :/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hónapja #52741

Van 1 ilyen gumis szorítóm eladó amit MoonEyes belinkelt. Teljesen új dobozában van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 3 hete #52897

Üdv mindenkinek!

Találtam Bp.-n megfelelő bindert (Scudotex "mellkasvédő" néven) az lbt.hu/ -n illetve megvásárolható cirka 5k-ért a Budapest, Szent IOstván krt. 24 szám alatt lévő Dr.Orto üzletben. (Nyugati pályaudvar mellett, könnyen megtalálható) Mindenkinek ajánlom, eddig, még nem teszteltem gyúrás közben, de eddig egész jól szuperál (nekem eléggé nagyok a mellkasrákjaim...)

Üdv, Gugyu054
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 2 hete #52901

Pontosan egy ilyen Scudotex leszorítóm van eladó. Teljesen új állapotban dobozában. Medium közép méret.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 21 órája #52941

  • mexy
  • mexy profilkép
sziokák,- én egy idősebb travi-(ként) szeretnék élni, imádnám ha a normálistol kissé nagyobb mellem lenne de nem akarmék tejcsárdát nővezsteni itt meg mindenki elakarja takarni . Annyiból értenémis hogy én sem szeretnék ugy strandra járni...kinek mitől mekkora melle lett???
Érdekelne s talán használnámis. Bár 50 felett márt nemigen érdemes.
köszyke, s pusy nektek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 15 órája #52942

mexy beküldte:
sziokák,- én egy idősebb travi-(ként) szeretnék élni, imádnám ha a normálistol kissé nagyobb mellem lenne de nem akarmék tejcsárdát nővezsteni itt meg mindenki elakarja takarni . Annyiból értenémis hogy én sem szeretnék ugy strandra járni...kinek mitől mekkora melle lett???
Érdekelne s talán használnámis. Bár 50 felett márt nemigen érdemes.
köszyke, s pusy nektek.

Ebben a topikban transz srácok ( =""nőből férfi"" ) írnak a természetesen nőtt mellük eltüntetéséről. Mellnövesztés ügyben itt nézz körül szerintem: pinkvanilla.hu/forum/transzszexualis/671-hormonok De legálisan transzszexualizmus diagnózisa nélkül nem írnak fel hormont.

Ezt nézd meg még esetleg: transvanilla.hu/hormonok/fitoosztrogenek
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.327 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook