Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transz út

Transz út 9 éve 2 hete #52918

Sziasztok!

Az érettségi bizonyítványomat és a szakmunkás bizonyítványaimat kérhetem az iskolámnál kemény fedeles verzióba nemváltás után? Mert mástól hallottam, hogy neki csupán egy A4-es lapot kapott, más pedig kemény fedelest(mindketten külön iskolában és ők az érettségijüket kapták így meg)!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hete #52919

Szia!

Úgy tudtam már nincs kemény fedeles. Én A4-ben kaptam meg az érettségi bizonyítványom amikor az új nevemre kértem. Nekem annyi a zavaró benne hogy rá írták névváltás miatt adták ki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Estella

Transz út 9 éve 2 hete #52921

Viszont ma jártam az iskolám titkárságán(az érettségimet itt fogom megszerezni és a szakmunkás bizonyítványaimat ugyanitt szereztem meg.) és tényleg NEM adhatnak kemény fedeles érettségi bizonyítványt, csak Másodlatot, mely ugyanúgy érvényes ,mint a kemény fedeles.

Viszont a szakmunkás bizonyítványokat, amiket 2010. Január 1. után szerzett meg bárki, annak aki névváltás vagy elvesztés miatt szeretné a bizonyítványa/bizonyítványai másodlatát, az küldjön egy kérvényt a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal,1085 Budapest, Baross utca 52. címre!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miron

Transz út 8 éve 11 hónapja #52962

Az 5 éves kislány sokkal boldogabb, mióta kisfiú:

divany.hu/poronty/2015/04/27/az_5_eves_k...dogabb_miota_kisfiu/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Transvanilla

Transz út 8 éve 11 hónapja #52981

TransReform projektünk keretében most vizsgáljuk a nem jogi elismerésével kapcsolatos hazai jogi környezetet és az ahhoz kapcsolódó gyakorlatot.

Tapasztalatokat gyűjtünk a nem jogi elismerésének kapcsán a következő témákban:
  • a nem elismertetésekor meglévő gyermek(ek)
  • a nem elismertetése előtti (kényszer)válás
  • illetve 2015-ös tapasztalatokat keresünk bizonyítványcserével kapcsolatban
Ha vannak ilyen jelegű tapasztalataid kérünk oszd meg velünk őket! Köszönjük!
kutatas.transvanilla.hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 11 hónapja #52999

  • Vulnrea
  • Vulnrea profilkép
Sziasztok!

Elnézést kérek mindenkitől, ha egy kicsit hosszabbra sikeredik az, amit szeretnék kérdezni és az, amit írok :)

Én egy 23 éves (jelenleg még fiú) vagyok, nagyon régóta érzem azt, hogy nem teljes az életem és nem is éreztem magamat fiúnak soha, se belül se kívül. Külsőmből adódóan nagyon sokan piszkálnak, nyíltan felvállalom magamat, jelenleg normális fiú ruhákban járok, viszont kisminkelve járok dolgozni, amivel nincs is gond, teljesen elfogadnak a kollégáim szerencsére.. :) A külsőm szerencsémre igen lányos, sőt nagyon is, viszont jelenleg ez a piszkálódás oka, amit próbálok figyelmen kívül hagyni, de ugye nagyon nehéz és olykor igen bántó is tud lenni :(

Az idelátogatásom oka egyszerű, most jutottam el arra a pontra, és megtehetem azt, hogy nekivágjak ennek az igen nagy átalakulásnak.

Nem vagyok tisztában azzal, hogy mikor és, hogyan kezdhetem el szedni a gyógyszereket és milyen szakvéleményre, papírokra lesz szükségem, illetve honnan tudom azt, hogy mikor kezdhetem el szedni, a nekem felírt gyógyszereket és ki írhatja ezeket fel nekem? illetve hány orvoshoz kell elmennem ahhoz, hogy megkapjam erre az engedélyt, vagy elég egy szakorvoshoz is elmennem, aki az összes szakvéleményt ki tudja állítani?

Köszönöm előre is aki elolvassa és azt is, aki válaszol erre :)

Üdv,
Vulnrea
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 11 hónapja #53000

Szia!

Első körben érdemes a TransVanilla weboldalon szereplő információkat elolvasni, a legtöbb felsorolt kérdésedre ott megtalálod a választ: transvanilla.hu/informaciok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 9 hónapja #53190

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Nem igazán tudom hova írjam ezt a kis szösszenetet így ide kerül. :-) Munkába menet meg kellett álljak piros lámpa miatt és az út szélén éppen lapátot támasztó két sárgamellényes jómunkás emberek előbb összesúgtak, majd röhögtek és az egyik közölte velem, hogy "Te buzi!"Én pedig válaszoltam, hogy Kösz a tájékoztatást, majd tovább tekertem :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 9 hónapja #53234

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Sziasztok!

Viki vagyok, 2 nap múlva 7 hónapban járok a hormonozásban. Nagyon örülök neki :)
Úgy látom változok szépen lassan :)
Nagyon sokat dolgozok, hogy sikerüljön minden. Sajnos barátaim, senkim nincs. Ápolt és kultúrált vagyok. Ha van bárkinek kedve, én szívesen beszélgetnék indenkivel. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 9 hónapja #53268

Transvanilla találkozó/klubdélután - 2015. július 25.

transvanilla.hu/hirek/transvanilla-talal...lutan-2015-julius-25
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 9 hónapja #53277

Sziasztok! :) Valaki nem tervezi az útját Budapesten kezdeni/folytatni a közeljövőben? Annyira jó lenne egy hasonló cipőben járó barátra/lakótársra találni. Ha esetlek valakit érdekelne, akkor írjatk nekem üzenetet. Sok-sok kitartást és erőt mindenkinek!!! :side: :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 9 hónapja #53278

Esetleg* írjatok*
Bocsi, össze-vissza nyomkodtam a billentyűt!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 8 hónapja #53338

Hali - Bevallom nem tudtam hogy ezt hova posztoljam de majd valami lesz.

A hölgy aki ma lézerezett (nem a szokásos) mondta hogy sok más transz lány is jár hozzá, a lényeg hogy említette hogy egyiküknek nemrégen volt olyan hangszalag "műtétje" hogy Botoxot fecskendeztek a hangszálaiba, ettől állítólag 4 hónap alatt valamennyire lágyul a hang. Még nem néztem utána de ti hallottatok erről? (A műtét nem itthon történt, pontosan neki sem rémlett hol, talán Amerika.)

Én eddig csak olyan hangszalag műtétről hallottam ahol elvileg megnyújtják őket és kb vagy megnémulsz vagy sikerül és egy fokkal szebb hangod lesz...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 8 hónapja #53351

Haha. Meg semmiképpen sem nyújtják, attól max mélyülne. Egy kis részen konkrétan egymáshoz csatolják őket, hogy rövidebb legyen az a rész, ami rezonál, ezáltal magasabb frekvenciájú lesz a hangod. Amit nagyon hypeolnak, az a dél-koreai Yeson, ők használnak botoxot is a bűtét után, hogy míg teljesen meg nem gyógyul a hangszálad, ne tudd véletlen se túlterhelni. Másról nem hallottam, hogy Botoxszot adna a pácienseinek, és őszintén szólva nem is igazán az a fontos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 8 hónapja #53358

  • hrvthcrmn
  • hrvthcrmn profilkép
Sziasztok! Nem tudtam hova posztoljak ezért gondoltam ez a legmegfelelőbb téma.
Arról szeretnék érdeklődni, hogy én még sulis vagyok és ott is fel szeretném vállalni, hogy ezt hogyan lehet megvalósítani?
Rúghatnak ki ezért az iskolából?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 8 hónapja #53359

Kirúgni nem rúghatnak ki. Fel is jelenthetnéd őket ha ilyenhez folyamodnának. Ez egy nagyon nagy dolog ha felvállalod, nem tudom hogy viszonyulnának hozzád a többiek, a lányok biztosan elfogadóbbak mint a fúk... ismervén ezt a helyzetet, Engem állandóan csesztettek hogy így ''transzi'' meg úgy ''buzi''. Nem voltak tisztában a fogalmak jelentésével. Mindenképp mérlegelj mielőtt döntesz, mert lehet hogy pozitívan jönnél ki a dolgokból, de a diákokat ismerve... lehet rádszállnának és csúfolnának mint a dedóba, mert nem ismerik azt a ''dolgot'' hogy MÁSSÁG és ELFOGADÁS. Mindenesetre sok sikert! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 8 hónapja #53361

Kirúgni nem rúghatnak ki emiatt, ez egyértelmű.

Én személyesen mondjuk nem ajánlom. Ez sajnos nem Amerika ( ott sincs kolbszból a kerítés persze) Itthon nagyon begyöpösödtek az emberek, félelmetes fogalomzavar van, rossz alap hozzáállás. Van aki nem is tudja mi a különbség transz és meleg között, vagy hogy egyáltalán van különbség. De a legnagyobb baj szerintem az, hogy nem is érdekli őket.

Sose tartottam jó ötletnek, hogy ha valaki munkahelyen, ezesetben iskolában felvállalja, a nagy többség elvárja, hogy utána minden menjen szépen tovább ahogy illik. De szerintem nem, hogy jobb, inkább rosszabb lesz. Elég egyetlen egy buta, primitív ember aki behülyíti a többit és már kész rémálom lesz belőle.

Ne haragudj, nem elvenni akarom a kedved, vagy bántani téged. Egyszerűen így látom a dolgot. Nem biztos, hogy jól járnál. Nem tudom hogy gimnazista vagy egyetemista vagy jelenleg. De a gimi amúgy is maga a pokol néha, tombol a tinédszer kor, manapság meg pláne divat egymás basztatása, ha van rá okuk ha nincs.

Tényleg gondold át a pro/kontra érveket és hogy - hangsúlyozom - hosszútávon megéri-e a CO?

Bárhogy döntesz, kitartást kívánok, lesz ez még sokkal jobb is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MoonEyes

Transz út 8 éve 8 hónapja #53362

Szia!
Én szívesen beszélgetnék veled.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 8 hónapja #53367

  • kreya
  • kreya profilkép
Szerintem nem éri meg. Én így is kapok a buzi beszólásokat, pedig nem csináltam semmi olyat.. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 8 hónapja #53368

Olyan TG lányok ismeretségét keresem akik Angliában álltak neki a dolgoknak és van tapasztalatuk (GP, GIC, etc.) Mennyire vagy Magyarországhoz kötve hisz itt fizetem a TB-t meg mindent.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.524 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook