Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transz út

Transz út 9 éve 2 hónapja #52606

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Sziasztok :) Viki vagyok. Male to Female. Boldog új Évet Kívánok mindenkinek. Nagyon boldog vagyok. Hisz már hála Tamirának, lakótársak lettünk Budapesten. Elkezdhettem az utaman végre olyannyira, hogy a felújítások és más dolgok dacára is . Kábé 1 hónap alatt már hivatalosan is hormonozhatok. Már több mint 2 hete szedem a gyógyszereket. Kívánom mnindenkinek hogy teljesüljön minden álma!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52610

Mmsatone beküldte:
Sziasztok :) Viki vagyok. Male to Female. Boldog új Évet Kívánok mindenkinek. Nagyon boldog vagyok. Hisz már hála Tamirának, lakótársak lettünk Budapesten. Elkezdhettem az utaman végre olyannyira, hogy a felújítások és más dolgok dacára is . Kábé 1 hónap alatt már hivatalosan is hormonozhatok. Már több mint 2 hete szedem a gyógyszereket. Kívánom mnindenkinek hogy teljesüljön minden álma!

Gratulálok! Sok sikert! :) ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mmsatone

Transz út 9 éve 2 hónapja #52612

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Köszönöm szépen :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52614

  • kreya
  • kreya profilkép
azt szeretném kérdezni, hogy ha kulfoldi vagyok de van magyar igazolványom akkor van esélyem arra, hogy ellássanak az orvosok hosszú távra( hormonok kiírása, pszichológusok, stb).

Mmsatone neked pedig sok szerencsét
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52618

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Köszönöm szépen :) Fúúú ezt így én nem tudom, hátha valaki tudja rá a választ. De szerintem ha kettős állampolgár vagy, akkor szerintem nem sok akadálya lehet, legalábbis reménykedem! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52619

  • kreya
  • kreya profilkép
ja, de nem lehet kettos állampolgár.. (bár lehet, hogy 2017-re már megengedik...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52627

  • kreya
  • kreya profilkép
lehet, hogy most hulyeséget fogok kérdezni és lehet, hogy nem is ide való, de Szecsődi Karcsi ugyan azon a procedúrán ment/megy át mint mi? Mert nála abszolút nem látom a hormonok hatását. Az arca is olyan, mintha csak rádobták volna a sminket és szeva. Szerintetek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52628

Hahó, Én úgy tudom, hogy Karinak sem a papírjai (Szakvélemények, orvosi vizsgálatok) sem a névváltoztatás nincs meg (szerintem nem is lesz)! Hormonok: egyáltalán nem szed semmit, ha szed is azt tuti feketén, de akkor az látszana is rajta. Van két cipő a mellkasában és férfi iratokkal él. Hogy honnan tudom: Dolgoztam vele egy meleg szórakozóhelyen több mint 1 évig...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dorys, kreya

Transz út 9 éve 2 hónapja #52630

  • kreya
  • kreya profilkép
akkor jól gondoltam. Mert elég valószínűtlennek tartottam azt, hogy hormonozás után is ugyan olyan maradt az arca.

Szoktam nézni youtube-on videókat, és azokban a videókban elég szépen megváltoztak. Remélem nekunk is mad olyan jól sikerul :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52633

Javaslom nektek az E vitamin szedését lányok. :)

És nagyjából ezzel kapcsolatban szólna a kérdésem.

Egy ideje már edzek és fehérjét szedek mellé vagy ha kiamarad az edézs pénz miatt akkor csak fehérjézek mert izommegtartó is. Viszont nagyon nincs pénzem így egy nagyobb kiszerelésű szója fehérjén gondolkodom ami lassan felszívódó. Nekem tökéletes lenne mert jobb mint a semmi viszont azt hallottam fito-ösztrogén van benne. Ha mondjuk 1kg-os epres Bioteches fehérjét benyomok akkor az elnyomja a depot?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52637

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Az e vitamin fiúknak való vitamin. Lányoknak nem jó mert szőrösít. Tudom mert megettem 100 darabot mindennap egyet és szőrösitett jobban nem annyira de azért észrevettem a lábamon és a hónomalján. Hajhullásra lehet hogy jó. De mondjuk szedek c vitamint szép egészségessé teszi a hajam és a vége se törik annyira.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52638

mercike8 beküldte:
Az e vitamin fiúknak való vitamin. Lányoknak nem jó mert szőrösít. Tudom mert megettem 100 darabot mindennap egyet és szőrösitett jobban nem annyira de azért észrevettem a lábamon és a hónomalján. Hajhullásra lehet hogy jó. De mondjuk szedek c vitamint szép egészségessé teszi a hajam és a vége se törik annyira.

Érdekes mert orvos mondta, hogy lányok szedjék az ösztrogén miatt én ezért kerülöm az E vitamint.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52639

A fitoösztrogének semmilyen lényeges mértékben nem befolyásolják a hormonrendszert. (Kivétel: kifejezetten ösztrogéntartalmú készítmények, pl. Mirificia, ezek hatása is jóval gyengébb a rendes HRT-nél.)

Ellenben bizonyítható, hogy egy egészséges tesztoszteronszint bármilyen valós mennyiségű (kiv. az MtF teszto-blokkolók általános használata előtt alkalmazott nagy dózisú ösztrogén (Premarin) injekció) ösztrogént képes elnyomni. (FtM kis műtét előtt, ill. MtFnél kasztráció előtt, blokkolók nélkül szedett Estrimax)

Tehát nyugodtan szedheted a fehérjéidet, és, amíg nem lesz újra pénzed, edzz otthon, vagy Budapesten használd ki a városban több ponton fellelhető ingyenes, nyilvános edzési lehetőségeket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52641

Starkindler beküldte:
A fitoösztrogének semmilyen lényeges mértékben nem befolyásolják a hormonrendszert. (Kivétel: kifejezetten ösztrogéntartalmú készítmények, pl. Mirificia, ezek hatása is jóval gyengébb a rendes HRT-nél.)

Ellenben bizonyítható, hogy egy egészséges tesztoszteronszint bármilyen valós mennyiségű (kiv. az MtF teszto-blokkolók általános használata előtt alkalmazott nagy dózisú ösztrogén (Premarin) injekció) ösztrogént képes elnyomni. (FtM kis műtét előtt, ill. MtFnél kasztráció előtt, blokkolók nélkül szedett Estrimax)

Tehát nyugodtan szedheted a fehérjéidet, és, amíg nem lesz újra pénzed, edzz otthon, vagy Budapesten használd ki a városban több ponton fellelhető ingyenes, nyilvános edzési lehetőségeket.

Köszi akkor így már nyugodtan fogom szedni. :) egyébként futni járok és kihasználom az ingyenes helyeket is csak azért ez mégsem olyan mint a teremben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52642

Sziasztok
Kérdésem az lenne hogy 33 évesen még érdemes bekevágni vagy inkább fogadjam el magamat igy ahogy vagyok. Kismkorom óta nőként szeretnék élni. Kezelésekre műtétekre megvan a pénz, szerintetek? Privibe vagy itt kérleg adjatok tanacsot. Szép estét
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52643

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Szerintem a kor nem számít, ha elakarod kezdeni és meg is van a módod rá, akkor nincs akadály, kezdd! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 2 hónapja #52644

Igen, nyugodtan kezdd el. Mint a fiatalabbaknál, a Te esetedben is a genetika a legfőbb befolyásoló tényező, legfőképpen az, hogy az arcodat, és a hajvonaladat mennyire tette tönkre a tesztoszteron, a többi általában javítható.

Természetesen több pénzbe fog kerülni a folyamat, feltételezve az erős arc- és testszőrzetet (lézer), illetve esetleges plasztikai korrekciós beavatkozásokat (FFS, szilikon).

Fontos, hogy az MtF HRT teljes hatása 2 év után várható, addig, kérlek ne kedvetlenedj el, és ne siess el műtéteket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kreya

Transz út 9 éve 2 hónapja #52648

  • kreya
  • kreya profilkép
azért azt is hozzá kell tenni, hogy az arc is átalakítható(orr, áll,), bár igaz, hogy kisebb mértékben.

De igen. Nyugodtan kezd el. Interneten van olyan is aki 50évesen kezdte el az egészet.

Sok szerencsét hozzá.
Ami valóban nem átalakítható, és fontos szempont az egészben az a testmagasság. (ha ilyen gondod van, az se baj, hiszen én is 188cm korul vagyok, és mégis belevágok)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 1 hónapja #52746

Pajzsporc (ádámcsutka) műtétewkről tudtok-e valamit? Mert állítólag szegeden van egy doki, aki TB-re megcsinálja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 3 hete #52820

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Egy kis Segítség kellene.
Keresek olyan orvost, aki ért a transz műtétekhez.
Minden apró infonak is örülnék.
Köszi
Zsu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.441 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook