Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transz út

Transz út 9 éve 8 hónapja #52103

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Hanzo beküldte:
Amikor semmi nem jön össze, amikor minden ellened dolgozik, és minden a lehető legszarabb, megindulsz a lejtőn és már csak arra tudsz gondolni, hogy ennek az egész életnek legyen már vége... Valahogy gyorsan. Jóideje rágódom, kihez fordulhatnék, de még ha a saját szeretteim se vesznek komolyan és csak legyintenek, akkor kire bízzam magam? Hogy lehet így a jövőbe nézni? Kinek hogy sikerült kibírni?

Mert én úgy érzem, nagyon elfáradtam és nem akarom folytatni az "életemet"...
Írhatsz nekem privátot, ha gondolod. Szívesen meghallgatlak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 8 hónapja #52105

  • Valamivalami
  • Valamivalami profilkép
Nekem is írhatsz, én is állok rendelkezésedre. : )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 8 hónapja #52108

Szia Hanzo!
Mi történt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 8 hónapja #52112

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Szia!

Nalam is volt hasonlo szitu hormonozas elejen de nem volt nagyon feltuno.
Nekem inkabb mutet utan fordult ez elo komolyabban. Amik elotte tokeletesen jok voltak, azok mar nem jottek ram mutet utan par honappal... :)
De meg szerintem felev hormon az eleg keves, meg boven fogsz fejlodni az biztos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 7 hónapja #52122

  • kynkus
  • kynkus profilkép
kynkus beküldte:
Szia!

Nalam is volt hasonlo szitu hormonozas elejen de nem volt nagyon feltuno.
Nekem inkabb mutet utan fordult ez elo komolyabban. Amik elotte tokeletesen jok voltak, azok mar nem jottek ram mutet utan par honappal... :)
De meg szerintem felev hormon az eleg keves, meg boven fogsz fejlodni az biztos.


Rosszul valaszoltam es kimaradt az idezes...szoval ezt Parkernek valaszoltam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 7 hónapja #52205

FELHÍVÁS: Neovagina/neofallosz Monológok

transvanilla.hu/hirek/felhivas-neovagina-neofallosz-monologok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 6 hónapja #52237

  • evanizer
  • evanizer profilkép
Ez a témakör kicsit aktívabb, ezért itt is rákérdezek: Esetleg van-e valakinek friss tapasztalata, hogy mennyi időbe telik a Minisztériumtól választ kapni? Augusztus 1-én adtam fel a levelem és még semmi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 6 hónapja #52238

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hol végeztessem el az átalakító műtétet olcsón? Nagyon fontos lenne a segítség, mert totál ki vagyok bukva, egyszerűen képtelen vagyok így tovább élni...
Előre is köszi az infót!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 6 hónapja #52239

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 6 hónapja #52241

  • Frosty
  • Frosty profilkép
lmbtkutatas.wordpress.com/2014/09/27/kutatasi-felhivas/
Találtam egy ilyet, hátha valakit érdekel :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 6 hónapja #52242

Szevasz!
Nagyon köszi az infót! Csak az a helyzet, hogy tegnap beszéltem a Tizedes doktor úr asszisztensnőjével, és ő azt mondta, hogy a TB manapság már egyáltalán nem támogatja ezeket a műtéteket, na ezért vagyok most totál pánikban. Nem tudod véletlenül, hogy a Pajor doktor úr vállal-e még FtM műtéteket, és, hogy ő kábé mennyit kér? Elég sürgős lenne nekem ez a műtét, mert nagyon súlyos az állapotom..
Előre is nagyon köszönöm a választ!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 6 hónapja #52255

Szia! Hol tartasz az átalakulásban/ műtétekben? Konkrétan az srs ami érdekel? A többin már túl vagy?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 6 hónapja #52270

I. TranszFeszt Hivatalos Megnyitó

www.facebook.com/events/294069150800105/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 6 hónapja #52290

Szia!
Én még csak a szakvélemények beszerzésénél tartok, de a pszichiáter azt mondta, hogy vegyem fel a kapcsolatot a sebészekkel minél előbb. Elég súlyos a helyzetem, mert az agyam már olyannyira nem "tolerálja" a testemet, hogy időnként óriási vérzészavarom alakul ki heteken keresztül, mindenféle szervi ok nélkül.
Úgyhogy ha van jó ötleted srs-re, azt köszönettel venném. Hozzáteszem, a helyzetemet nehezíti, hogy roppant csóró vagyok. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 5 hónapja #52341

Az állomáson ma sok rendőr volt és megmotozták az embereket. Kikelett pakolni a hátizsákom, ami műanyaggal szoktam pisilni ilyet kérdez, hogy mi az... Aztán végigmotozta a ruhám. Nagyon féltem, hogy lekell venni a nadrágot. Nem kellett szerencsére. Mégis mit kell ilyen esetben tenni transz neműnek????????? Ha véletlenül hámon felcsatolt packer vagy szuszpenzor lett volna rajtam akkor biztos levetette volna a nadrágot, mert látni akarta volna , hogy mi az a felfüggesztés vagy kemény dolog elől????? És mi van, ha pont hormon lett volna nálam????
Na és a személyim amivel betelefonált az igazoltatásra, abból szerintetek megtudta az előző nevem és hogy nemet váltottam???
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 5 hónapja #52343

Ha nem vagy terroristagyanús, vagy nem sünöltek be, akkor senkinek nincs joga meztelenre, vagy félmeztelenre vetkőztetnie, főleg nem nyilvános helyen. Reptéren, terrorelhárítási okokból bepróbálkozhatnak, de akkor is tisztelettel kell bánnia veled egy veled azonos neműnek. Amúgy meg rendőri túlkapással védekezhetsz.

Ha hormone van nálad, akkor védekezz azzal, hogy hormonzavaros vagy, és vényre kapod dokitól, amit papirokkal tudsz igazolni (utolsó endokrin leleted - azon a férfi neved van, és azokra még véletlenül sem írják rá az F64 dg.-t).

A neveddel kapcsolatban, amikor megkaptad az új születési anyakönyvi kivonatodat, azzal együtt a régi megsemmisült, és a hibás női bejegyzésed megszűnt létezni. Mint ha sosem létezett volna, és mint ha Te akkor úgy születtél volna meg, ahogy kellett volna. Egy mezei rendőr igazoltatás során ezt sosem fogja kideríteni rólad. Egy ÁVH-s tiszt nemzetbiztonsági átvilágítás (Párt, honvédségi, rendőrségi, reptéri meló) során meg fogja találni, de az teljesen más kategória.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miron

Transz út 9 éve 5 hónapja #52356

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok

Most készülök szerdán feladni a kérelmet, valaki meg tudná mondani hogy hány forintos illetékbélyeget kell ráragasztanom a papírra? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 5 hónapja #52358

  • donnie
  • donnie profilkép
1,5 éve 2000 ft-os bélyeg kellett rá de az a biztos ha felhívod az illetékes hivatalt és napra kész infót szerzel
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 5 hónapja #52359

  • donnie
  • donnie profilkép
ja és nekem kihangsúlyozták, hogy ne ragasszam rá, hanem csak csatoljam a kérelem mellé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 9 éve 5 hónapja #52374

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok
Aki járt már Gasztonyinál, meg tudná mondani, hogyha először megyek akkor az a 10es amit elkér abba benne van a vizsgálat? Ami alapján felírja a hormont plusz 5ezerért?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.440 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook