Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Mellkas műtét 7 éve 9 hónapja #57012

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
az én képeimet? nekem nincsenek olyanok. vagy ha nem nekem írtad, akkor sorry

viszont itt az oldalán láthatsz tőle egy munkát: www.drrozsos.hu/plasztikai-sebeszet-refe...nszszexualis-mutetek

illetve itt rakott be sockerarton képet, ajánlást: pinkvanilla.hu/forum/transzszexualis/138...mtet?start=380#56530
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 9 hónapja #57013

  • Ivo
  • Ivo profilkép
köszönöm! :)
sockerarton képeire gondoltam, valamiért nem láttam a csatolást.
viszont minden képnek, infónak örülnék, örülök :)
mindkét mellkas nagyon mutatós lett.
az enyém nem lesz az, mert korrekció kell, de szeretném a lehető legjobbat kihozni belőle. (ez nem sírás, hanem tény:S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 9 hónapja #57081

  • Kevin
  • Kevin profilkép
Sziasztok ! Valakinek kérdése lenne melleltávolító ,méh-petefészek eltávolításról engem lehet kérdezni nyugodtan.
Nekem Pécsenvolt a műtétem a Da Vinci maganklinikan.( Dr Tizedes György) Az árak ott úgy voltak hogy ha egybe csináltatom meg a műtétet ( mellevétel és petefészek kivétel ) akkor így került 950.000 ft ba.
Ha külön csináltattam volna hogy először pl a mellet, aztan később a petefészket akkor így sokkal drágább lett volna kb 300.000 rel.
Nagyon Kedvesek az orvosok és az ápolok segítőkészek.
Ha jóltudom ezt Tb támogatassal is lehet csinálni, De persze nem a magánklinikán. Először úgy volt hogy Pécsi Korházba jön majd át a Dr úr és ott fog megműteni olcsobban, De a várólista tb alapon több mint fél év volt , Én meg nem tudtam volna már annyit várni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 9 hónapja #57224

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
megvolt a mellkas műtétem Rozsosnál. reggel 9re bementem a magánklinikára. fél órán belül már rajzolt is fel a doki, meg lefotózott, elmondta a dolgokat. elkísértek a külön szobámba, ahol nekivetkőztem. egy fehér boxert magamon hagyhattam a műtétre. besétáltam a műtőszobába, felfeküdtem az ágyra. tettek be kanült és hamarosan már aludtam is.
viszonylag hosszú volt a műtét (3 órás), mert -ahogy már írtam- nekem volt már egy mellkisebbítő műtétem ezelőtt. szóval a vérellátásom nem az igazi. sokat kellett dolgozni vele. minden esetre kora délután magamhoz tértem kábé. később délután segítséggel felkelhettem, aztán este már egyedül is. két ilyen átlátszó "tököt" (a nővérke hívta így XD) hurcoltam magammal, amibe csövön át folyt még ki a mellkasomból, aminek ki kellett. miután hazaengedtek másnap, ezek még napokig bennem voltak. a kötésemhez nem nyúlhattam.
bementem kontrollra, kiszedték belőlem a vezetékeket, és bekötöztek újra. ezt aztán meg kellett bontanom, mert sajnos még szivárgott belőlem minden (teszi még mindig). a második kontroll alkalmával szintén átkötöttek és tettek a sebeimre ilyen fémporos akármilyen lapot, hogy gyorsabban gyógyuljak.
lényeg a lényeg: immáron harmadik hete bekötött mellkassal lófrálok. az első pár nap kemény volt a csövekkel. nélkülük már jóval könnyebb. tíz napig kellett véralvadásgátlót szúrnom, és az első napokban nagyon kellett a fájdalomcsillapító. borogatom jégakkuval, amikor tehetem. már egyre könnyebben mozgok. nagyon remélem, hogy jövő hétre (3. kontroll) már rendben leszek annyira, hogy ne kelljen állandóan bekötve léteznem. egyelőre nem sokat gyönyörködhettem magamban és hát hülye görnyedt a tartásom a fáslitól, meg attól, ahogy húzódik a mellkasom. DE nagyon elégedett vagyok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 9 hónapja #57227

Szuper hogy minden jól ment, gratulálok és jobbulást B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: the Charming Freak

Mellkas műtét 7 éve 8 hónapja #57564

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
the Charming Freak beküldte:
nagyon remélem, hogy jövő hétre (3. kontroll) már rendben leszek annyira, hogy ne kelljen állandóan bekötve léteznem. egyelőre nem sokat gyönyörködhettem magamban és hát hülye görnyedt a tartásom a fáslitól, meg attól, ahogy húzódik a mellkasom. DE nagyon elégedett vagyok

túl vagyok a 4. kontrollon. már nem vagyok körbe bekötve, de leragasztva még igen. a bal oldalam szép, azon már csak biztonsági kötés van, viszont a jobb oldalammal gondok vannak. a gáz vérellátásom miatt most igazából egy lyuk van a mellbimbóm helyén. még várjuk, hogyan gyógyulok, de Rozsos doki már pedzegette, hogy fog csinálni nekem új mellbimbót.
kérdésem azokhoz, akiknek volt már bármilyen korrekciója: mennyibe kerülnek ezek a beavatkozások? mennyire méltányosak a dokik, ha ők csinálták a műtétet és náluk végezteted a korrekciót? mik a tapasztalataitok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 8 hónapja #57565

  • via
  • via profilkép
the Charming Freak beküldte:
the Charming Freak beküldte:
kérdésem azokhoz, akiknek volt már bármilyen korrekciója: mennyibe kerülnek ezek a beavatkozások? mennyire méltányosak a dokik, ha ők csinálták a műtétet és náluk végezteted a korrekciót? mik a tapasztalataitok?

ilyenkor általában ingyenes a korrekció.... ez még mondhatni jár az eredeti műtéthez...
ez elvárható és ez is szokott lenni.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 8 hónapja #57566

ez hulyeseg, ha nem az orvos hibaja miatt kell a korrekcio akkor 100%, hogy nem ingyenes. Miert lenne ingyenes?

Amugy egy ismerosomnek volt Rozsosnal mellbimbo korrekcioja, egy picit masjellegu okbol, ha jol emlekszem neki 50 ezret kert erte. Termeszetesen Rozsoshoz huen, szep lett az eredmeny nagyon :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 8 hónapja #57567

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
Lehet az a legszimplább ha direkt rákérdezel. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 8 hónapja #57570

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
via, nos igen, nem az ő hibája, hogy gond lett, így nem is számítok rá, hogy ingyenes lenne. de én is úgy hallottam, olvastam, hogy különben sem igazán szokott az lenni.

köszi az árinfót, jazz. valami hasonlót gondolnék én is

ulfhedinn, ha oda kerül a sor, rá fogok kérdezni, persze. csak jól esik tájékozódnom ez ügyben, meg kicsit kibeszélni magamból
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 8 hónapja #57710

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
állapot update: sajnos a jobb mellbimbómnak mennie kellett :unsure: nagyon gyéren csatlakozott csak és ápolgathattuk volna még hónapokon át, de úgy se lett volna biztos, hogy megmarad. szóval a doki lekapta és így a seb (olyan 2-3 cm sugarú) már normálisabban, gyorsabban tud gyógyulni. aztán jöhet a korrekció egy fél év múlva.
sejthetitek, hogy baromira nem örülök ennek, de ez van. legalább már lapos a mellkasom, ami leírhatatlan. Rozsos szerint pedig a bal oldal szép és a jobb is az lesz, ha rendbe tesszük. de most egy ideig nem tudok felmenni hozzá BPre kontrollra, szóval a hét elején elnézek a háziorvosomhoz, hogy azért vessen rá egy pillantást. legalább még egy orvosi vélemény.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 6 hónapja #58498

Sziasztok 1honapja volt egy mellkas mütétem Dr Rozsos Tamásnál teljes mértékben meg vagyok vele elégedve csak sajnos mind2 mellbimbom elhalt. A doktorur pozitivan áll a dolgokhoz és probál engem is inspirálni de sajnos igy hogy 2 lyuk van a melkasomon kicsit kételkedem abban hogy valaha lesz e szép mellkasom. Ezért kérek pár véleményet vagy tapasztalatot vagy talán ha valaki tulesett egy hasonló helyzeten. Elöre is köszönöm!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 6 hónapja #58502

Bőrgraftból megcsinálják....csak hát annak bőr színe lesz, nem mellbimbó színe. És érzéketlen is, teljesen, jobb esetben majdnem teljesen.
Plusz heg ahonnan kivágják az ehhez szükséges bőrt.

Persze, hogy pozitívan áll hozzá. Miért mit mondjon? "Hogy elbasztam bocsi. így jártál"?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 6 hónapja #58503

Tetoválással élethűbbé tehető.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 6 hónapja #58512

1:Dr Rozsos Tamásnál a konzultáció valóban ingyenes?
2:Ha bejelentkezel meg kell mondani pontosan miért mész vagy elég a helyszínen?
3:Kb hány hét múlva tud fogadni a bejelentkezéstől?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 6 hónapja #58523

Hello Miron igen konzultácio ingyenes ha bejeltkezel telefonon igen tájékoztatnod kell hogy miért mész. Idöpontot pedig elég hamar kapsz én ezt tapasztaltam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 6 hónapja #58534

  • Elmo
  • Elmo profilkép
Jajj, rossz ilyet olvasni így egy hetesen műtve. :((
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 6 hónapja #58539

Nyugi jo kezekben vagy a Rozsosnál!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 2 hónapja #59632

Rozsosnál van lehetőség részletfizetésre?


Sorry, nem vagyok jártas magándokikban, nem akarok paraszt lenni. Meg tudom oldani egyben a fizetést, de jobb lenne a részlet, ha lehet olyat is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 7 éve 3 hete #60120

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
Hanzo, szerintem nem lehet. ha jól emlékszem, én is kérdeztem ezt tőle. de a műtét napjáig a teljes összeget ki kell fizetni. azért nyugodtan kérdezz rá persze. én ezt 80%-ra mondom most

andrew83, mindjárt megy a privát
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.312 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook