Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Mellkas műtét 9 éve 2 hónapja #52689

Hello Kharon!
Mennyibe került a műtét Rozsosnál?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 2 hónapja #52690

bogyesz015 beküldte:
Hello Kharon!
Mennyibe került a műtét Rozsosnál?

Olyan 400.000Ft körül számolj és több is lehet.

Nekem Dr. Gill Endre azt mnodta, hogy A-s méretet 380.000Ft körül csinál de látni kell. Menj el konzultációra szerintem mindenképp.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 2 hónapja #52692

Köszi a választ!
Azt szeretném kérdezni, hogy Dr Gill Endrénél volt már valaki? Sehol nem láttam még eltávolításról munkáját, de elég sok ismerősömnek csinált mell nagyobbítást és zsír leszívást.... Szépen dolgozik, de nyugtató lenne látni egy két munkáját erről az oldalról is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 2 hónapja #52693

bogyesz015 beküldte:
Köszi a választ!
Azt szeretném kérdezni, hogy Dr Gill Endrénél volt már valaki? Sehol nem láttam még eltávolításról munkáját, de elég sok ismerősömnek csinált mell nagyobbítást és zsír leszívást.... Szépen dolgozik, de nyugtató lenne látni egy két munkáját erről az oldalról is.

Régebben amikor először olvasgattam a topicot mintha írtak volna róla valahol. www.gillplasztika.hu/

Szerintem kérdezd meg, hogy tud-e munkákat mutatni-e neked és, hogy milyen módszerekkel dolgozik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 2 hónapja #52712

  • halftheman
  • halftheman profilkép
Szia! Szerintem Tamás Róbert dokihoz kellene fordulnod, ő nagyon szépen dolgozik..és nem igazán pénz éhes....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 11 hónapja #52976

Na gondoltam posztolok egy gyors kepet. A fényviszonyok és a kép minőség nem a legjobb, ezért bocsesz, de a lényeg szerintem átjön. Jövő hónapban lesz 2 éve, hogy Rozsos Tamás megműtött. Már kb 100x leírtam korábban, de azért mondom mégegyszer. Vágás nelkül műt, nagyobb mérettel rendelkezők is bátran fordulhatnak hozzá, akkor is ugyan ezt a módszert fogja alkalmazni, maximum 2 lépcsős lesz a buli, zsírleszívás miatt.

Barátságos, laza, vicces figura a doki, nekem nagyon szimpatikus volt, az egesz személyzettel együtt. Árban éppen csak 450 ezer ft alatt volt. Konzultációra ( legjobb tudomásom szerint még mindig nem) es kontrollra se számol fel díjat. 2 év alatt nyílván változott a tarifa valamennyit és a mérettől is függ, de szerintem messze az egyik, ha nem a legjobb ár-érték arányban velünk foglalkozó orvos. Neten a Best of You magánklinikára keresve találhattok kontakt infót.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 11 hónapja #52979

Tavaly voltam nala konzultacion es akkor is ingyen volt,az arra is hasonlo osszeget mondott(75b).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 9 hónapja #53187

  • aladino15
  • aladino15 profilkép
Szia.

Azt szeretném megkérdezni, hogy neked elsőre sikerült így a műtét vagy korrekció is kellett. Mivel a vágásos műtéteknél kell, viszont téged nem úgy műtöttek.

Köszi a választ.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 9 hónapja #53192

Szia, elsore sikerult igy, nem volt korrekciom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 9 hónapja #53193

Itt egy aktuális kép, úgyis elfelejtettem múlt hónapban az "évfordulót".
Június 4.-én volt 2 éve, hogy Rozsos megműtött. A mellbimbó körül szinte alig látható a heg + a drain cső nyoma is szépen fakul.

Talán ebből a szögből jobban látszik, hogy mennyire feltelt műtét óta. Közvetlenül utána nekem konkrétan, meg gondolom sokan másoknak is, kb két horpadás volt a mellkasomon, hosszú időbe telik mire szépen feltöltődik, sportolással természetesen gyorsítható a folyamat :)

kepfeltoltes.hu/150702/fot__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: aladino15,

Mellkas műtét 8 éve 9 hónapja #53195

  • aladino15
  • aladino15 profilkép
Gratulálok. :)
ez valami kibaszott szép munka. :D megvan kihez fogok menni.
woow, hát nem térek magamhoz... :ohmy:

vágást én sem szeretnék. rizikós, de ez :o ez baromi.
tényleg gratu :lol:

baromi jól néz ki. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 9 hónapja #53196

ha mar egy embert meggyozok a kepeimmel, hogy keresse fel Rozsost, akkor volt ertelme posztolni :)

Orulok, hogy tetszik, fordulj hozza bizalommal, nagyon jo fej a doki is es az egesz brigad.

Ha van egyeb kerdes amire kivancsi vagy es ugy gondolod tudok ra valaszolni, nyugodtan irj privatban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 9 hónapja #53199

  • aladino15
  • aladino15 profilkép
Rendben. Köszönöm. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 7 hónapja #53382

jazz beküldte:
ha mar egy embert meggyozok a kepeimmel, hogy keresse fel Rozsost, akkor volt ertelme posztolni :)

Orulok, hogy tetszik, fordulj hozza bizalommal, nagyon jo fej a doki is es az egesz brigad.

Ha van egyeb kerdes amire kivancsi vagy es ugy gondolod tudok ra valaszolni, nyugodtan irj privatban.

Jazz! Ezt csak megerōsíteni tudom. Nekem ugyan más technikával dolgozott Rozsos Úr, de csak nagyon jókat tudok mondani róla. Nagyon nagyok voltak a rákjaim , de most olyan lapos vagyok mint még soha. S tényleg jófej a doki, nagyon jó a humora :D Az ár is approx. 485 ezer Mátyás király volt. Többre számítottam. Konzultációért nem kellett fizetni, s a költözésekért se. B) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 7 hónapja #53387

Jazz, megnéztem a képet kiviből, hogy dolgozik a Rozsos, háát erre büszke lehetsz, mert tényleg nagyon szép ;), ha meg a vágás nélkül az meg mindent visz, teljesen olyan, mint a biok, az a helyzet még szebb is olyan jól sikerült. ;)
Az ára sem olyan húzos...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 3 hónapja #54684

  • Oliwer
  • Oliwer profilkép
Üdv mindenkinek!

Ha nem túl nagy kérés, akkor kérhetnék képeket arról hogy kinek hogyan sikerült a mellkas műtéte ? Persze privátban vagy ahogy nektek megfelel. Elsősorban tizedes doktor munkái érdekelnének.

A válaszokat előre is köszönöm

Oliwer
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 1 hónapja #55182

  • Deniz
  • Deniz profilkép
Sziasztok most kezdtem el a papirokat intézni...Mellkas mütét árakat tudtok irni hol mennyi lehet?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 1 hónapja #55183

  • Deniz
  • Deniz profilkép
Gyönyörü munka ))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 1 hónapja #55184

  • Deniz
  • Deniz profilkép
Szia )) te mikor voltál a mútéten?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 8 éve 1 hónapja #55188

Deniz, ha nem írod a nevét annak, akitől kérdezni szeretnél, vagy nem idézed be a hozzászólását, nem fogja tudni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.275 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook