Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Mellkas műtét 9 éve 10 hónapja #51612

  • DominikDomii
  • DominikDomii profilkép
Meg tudná nekem irni valaki hogy Rozsos mennyiért műt mostab
nába sos be kellene elöre is köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 10 hónapja #51614

  • kynkus
  • kynkus profilkép
az a meretedtol fugg, hogy mennyiert... atlag 500ezer korul szamolj....
de holnap mesz konzultaciora, akkor megtudod pontosan
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 7 hónapja #52079

Senki sincs már aki ha megvan már a névváltoztatás ingyen műt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 7 hónapja #52080

Hello , mindenki! :D
Azt szeretném tőletek tudakolni, hogy Fábián Zsolt doki szépen műt mellkast? Érdemes hozzá menni? Mennyiért műt úgy általánosságban, körübelül? :) Tisztelettel: Szabolcs
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 7 hónapja #52081

parker beküldte:
Senki sincs már aki ha megvan már a névváltoztatás ingyen műt?
Jelenleg sajnos nincs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 7 hónapja #52087

Ha műtét után maradandó heg marad azt képes e lézer vagy tetoválás eltűntetni? Melyik az olcsóbb fedésre? Nekem a lézer lenne szimpatikusabb, de hallottam olyat, hogy állítólag nem lehet teljesen eltűntetni lézerrel, ha heg marad. Ez igaz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 7 hónapja #52089

Mellkas műtétben szerintem ez számít korrekt árnak: 300ezer körültől 500ezer körülig. Pontosat nem lehet mondani mert attól függ mekkora méret, milyen technika és hogy milyen árban dolgozik a doki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 7 hónapja #52090

  • perfectstorm
  • perfectstorm profilkép
miron beküldte:
Ha műtét után maradandó heg marad azt képes e lézer vagy tetoválás eltűntetni?

Az attól függ milyen az az egy specifikus heg. Az emberi bőr elég sokféle érdekes dolgot képes produkálni.

Elszíneződést tetoválással lehet takarni, de ha szintbeli eltérés van benne, festheted a bőrt, az attól még ott marad. Ha minta vonalai követik a heg alakját, akkor viszont 3D-s hatása is lehet.
(Hegtetoválásba beleépíteni lehet? Elméleti szinten működőképesnek tűnik, de nem vagyok sebész.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52240

Vágásos műtéttel is lehetséges, hogy ne legyen heg? Eddig csak olyat láttam ahol volt vonal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52244

  • newt
  • newt profilkép
sziasztok,

tudna nekem valaki segíteni, hogyan juthatnék pár fényképhez Rozsos Dr ùr munkájáról?


köszi, newt
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52256

Szia! Nagyon szépen dolgozik. Ebben a topikban láttam én is képeket. Ha visszalapozol akkor te is megtalálod. Szerintem nem kell aggódni, ha hozzá mész műtétre. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52257

Fiúk! 2db S méretű leszorító eladó. Képet küldeni tudok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52261

parker beküldte:
Vágásos műtéttel is lehetséges, hogy ne legyen heg? Eddig csak olyat láttam ahol volt vonal.
Mindegyik féle műtétnél van heg, csak a kulcslyuk és peri-areolar módszereknél a mellbimbó kerületét követi, ezért kevésbé látszik, mint a dupla bemetszésesnél, de attól még ott van.

transvanilla.hu/female-to-male-mutet/melleltavolitas

Az, hogy az évek alatt a heg mennyire fakul ki és lesz emiatt kevésbé látható, az genetika- és életmód-függő, meg azon is múlik, hogy mennyi hegkezelést alkalmazott az illető a gyógyulás során, valamint hogy mennyire végzett jó munkát a sebész.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52262

Köszi! És edzéssel is lehet rásegíteni, hogy eltűnjön vagy az nem számít?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52263

parker beküldte:
Köszi! És edzéssel is lehet rásegíteni, hogy eltűnjön vagy az nem számít?
Annyiban számít, hogyha a sebész a mellkasizom alsó vonalát követve vág, akkor ha rágyúrsz arra az izomra műtét után, a domborulata alatt kevésbé lesz észrevehető a sebhely. Meg persze az is segít, ha a mellkasizom már a műtét előtt is gyúrva van, mert úgy könnyebb látnia a sebésznek, hogy pontosan hol ejtse meg a vágást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52264

De magán a sebgyógyulás és hegesedés folyamatán nem változtat, illetve ha a gyógyulás alatt feszítésnek és húzódásnak van kitéve a sebhely (ami műtét után túl korán elkezdett sportolással előfordulhat) akkor még szélesebb is lesz a heg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52266

  • donnie
  • donnie profilkép
newt, konkretan egyetlen egy oldalt kellene visszalapoznod es maris talalnal egy kepet..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52269

  • newt
  • newt profilkép
sziasztok,



köszi a valaszokat, persze azt az egy fotot ismerem, azert vagyok ilyen kivancsi hogy ejha! nemet nyelvü forumban neztem rengetek kepet a -ha minden igaz- összes operalo orvostol A/D ben, de egy mellkas sem nezett ki ilyen szepen.

csak persze jo lett volna meg több kepet latni, föleg ha a kiindulopont nagyobb meret, vagy khm kisse a gravitacio elleni harcot regen elvesztette...

es hat nalam az a gond hogy lehet hogy kapkodas lesz, mert 6 nap mulva lesz biopszia, pedig en a megfontolt döntesek hive lennek inkabb, föleg mert itt eletre szolo hegekröl van/lenne szo...

üdv, newt
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52271

  • valaki1980
  • valaki1980 profilkép
Engem jövö hó 24 én mütenek a Honvédba 2 fajta eljárással dolgoznak a dokik hát kiváncsi leszek:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 5 hónapja #52274

  • newt
  • newt profilkép
@valaki,

de jo neked, bar nekem is mar minden tisztazva lenne es fix.
drukkolok hogy minden jol sikerüljön nalad, meselj majd hogy mi volt meg hogy hogy vagy.

üdv, newt
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.273 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook