Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51361

Mármint pontosítok. Csak a szakvélemények birtokában magyarul még a névváltás nem jön meg mert az hosszu idő az alapján, megcsinálja e? Amúgy köszönöm a válaszod Szigmund! Remélem értitek, hogy hogy értem...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51362

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Arra gondoltam, kérdezem a nevét neked.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51364

Köszönöm előre is! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51365

  • donnie
  • donnie profilkép
Rozsos csak akkor csinalja meg ha megjott mar a miniszteriumtol a valasz, amiben benne van, hogy engedelyezik a muteteket. Nem kell neki uj szemelyi, se uj TAJ ( mivel ezen a szamod amugy se valtozik) de miniszteriumi engedely nelkul nem. En pont ugy jartam tavaly, hogy csuszott a valasz level, es konzultacion meg nem volt meg, viszont mutet napjara mar a kezembe volt. Igy reggel oda adtam neki es meg is mutott. Sajnos en ugy tudom, hogy miniszteriumi papir nelkul nem fogjak elvallalni. Nem jatszanak az allasukkal/engedelyukkel. Viszont ha most kersz idopontot a szakvelemenyek beszerzese erdekeben, akkor nyarra meg meg is lehetnek a papirok.
Nekem valahogy ugy volt, hogy Gertrud 1 hetmulvara adott idopontot, onnan meg 2 het volt mire kiadta a szakvelemenyt, de elv. csak azert mert meg masik TS-nek is irnia kellett. Tolnai is nagyon hamar lett idopontom ( neki kell a Gertrudos papir) O azonnal kiallitotta a beszelgetes utan a szakvelemenyt. Nogyogyaszhoz meg talan a legkonnyebb idopontot szerezni, van annyi mint ebkapor :) Nekem 1 honapon belul megvolt minden ha jol emlekszem. Szoval hajra! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51366

Köszönöm szépen Donnie!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51368

  • donnie
  • donnie profilkép
Dr. Rozsos Tamas altal mutve. Itt cirka 8 honapos lehetett.
Remelem kicsit segit a kep, es az eredmenyt latva nyugodt szivvel keresitek fel a dokit. ;)


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

drrozsos.hu/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51369

Donnie köszönöm a képet, nagyon szép lett! Csak nekem az a baj, hogy akkora melleim vannak mint egy ház... szóval nekem ez a technika amivel csinálták neked nem kivitelezhető :/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51372

  • donnie
  • donnie profilkép
Regebben irtam valahova, hogy Rozsos tudtommal D-s melleket is mutott mar ezzel a technikaval :) Teny, hogy korrekciora szukseg volt utana, de vagas nelkul megcsinalta, lattam is rola kepet, nagyon szep lett :)

Tavaly kerdeztem is rola, hogy mindenkit igy mut vagy mas modszert is alkalmaz. O azon az elven van, hogy a plasztika az azert plasztika, hogy ne illetve minimalisan latszodjon a beavatkozas. Kaszabolni Te is tudsz hentes barddal a kezedben. Mindenkepp ajanlom, hogy ha annal a pontnal leszel, keresd fel. A konzultacio ingyenes, nem veszitesz vele semmit. Megnez es elmondja a velemenyet. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hete #51377

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Bizony-bizony o megcsinalja vagas nelkul a hatalmasabb melleket is...
En is megkerdeztem, hogy ezt a muteti technikat nagyobb mereteknel o fejlesztette-e ki vagy hogy csinalja hegek nelkul....azt mondta ez benne van az alap konyvekben is, es elegge szomoru hogy szinte mindenki csak vag.
Persze elhiszi, hogy igyis es ugyis orul, aki megszabadul toluk, de megiscsak egyutt kell elni vele....es valljuk be, ebben igaza van.
Az ilyen orvosi hozzaallas aranyat er szerintem...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51492

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Sziasztok!
Tudom..van köztetek olyan, akit szerencsére vágás nélkül műtöttek..viszont vannak olyanok akik nem voltak ennyire szerencsések. Nem a testi adottságaikból kifolyólag, csupán egy orvosi "döntés" miatt. A párom is közéjük mondható. Bár még fél éve történt a műtét, és elég szépen gyógyul a heg..de azért szeretnék tájékoztatást kérni..hátha valaki szintén gondolkozik ilyesmiben. Van tapasztalat lézer, hegkimetszés, injekciózás vagy orvosi mikropigmentációval kapcsolatosan? Nyilván ha már így történt, próbáljuk a lehető legszebbet és legláthatatlanabbat kihozni ebből az egészből.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51509

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Crystal, felev meg nagyon friss, iletve attol fugg hogy helyezkedik el a heg a mellkasan. Ha kicsit ragyur lehet takarasba is kerulhet neki a heg, es akkor nem kell ezzel foglalkozni. Legalabbis szerintem, de ez egy tipp.
Hasznaltok ra valami kremet?

Viszont ha ot zavarja akkor inkabb keressetek dokit, aki esetleg helyre tudja hozni neki teljesen.
Jo alaposan nezzetek korul, mert rengeteg troger van, aki csak a zsebet akarja tomni.

En biztosan kernek referencia munkat is, hiszen minden normalis orvos keszit maganak fenykepet...ezt fontosnak tartanam, hiszen jopofizni lehet, de az eredmeny a lenyeg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51518

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Köszönöm, igen..mi is abba bízunk, hogy ha szépen kigyúrja magát, akkor pont aláfordul és akkor nincs különösebb probléma. De mi azért kezelgetjük az elejétől fogva. Aloe firsttel fújom neki minden este..plusz használtunk rá Dermatix krémet is. Most ugyan ebben szerettük volna a tapaszt is, de nálunk nem beszerezhető a gyógyszertárakban. Majd körül nézek Pesten, hátha.. meg hát természetesen azért szeretnénk informálódni azokról a dolgokról is, amiket kérdeztem, mert sosem lehet tudni. De köszönöm a hozzászólásod :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51576

  • Kharon
  • Kharon profilkép
Jövő héten műt Rozsos :woohoo:
Elmondhatatlanul várom, hogy megszabaduljak tőlük...

Kérdésem az lenne, aki már átesett rajta, kb. mennyi idő múlva lehet sportolni a műtét után? Intenzíven sportolok, ráadásul olyan sport, ami a felsőtestet eléggé terheli.
Kb hány hónap amikor már "lájtosan" lehet vagy gyúrni vagy sportolni? Gondolom azért függ egyénenként, de kb nektek mennyi volt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51577

  • donnie
  • donnie profilkép
Sok sikert a mutethez es mielobbi gyogyulast a kesobbiekben :)

En a 4. het kornyeken mar nap kozben tobb pihenot is adtam magamnak szorito nelkul. A mutetet utan 5 hettel mentem vissza kontrollra, amikor azt mondta Rozsos, hogy konnyes bucsut vehetek a leszoritotol :) Ha jol emlekszem akkor meg olyan 2 hetet mondott, hogy ne nagyon sportoljak, de utana fokozatosan vissza lehetett allni + ugyis erzed majd akkor mar, hogy mikor,mibol,mennyit birsz. Tehat kerdesedre valaszolvan 7-8 hettel mutet utan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51580

  • Kharon
  • Kharon profilkép
Köszönöm a jókívánságokat és az infót! :)

Nah, a 7-8 hét nem is olyan vészes, anno ijesztgettek ilyen 4-5 hónapokkal...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51581

  • kynkus
  • kynkus profilkép
eloszor is gratula a jo valasztashoz, garantaltan nem banod meg B)

en kerlek alassan, a 4. hetemen mar repultem is, utana mar kezdtem is mozogni szepen lassan.
akkor atlag 10kilot tudtam emelni mindenfele huzodas, kellemetlenseg nelkul gyorsan. Lassabb mozgassal tobbet is, de arra nagyon odakellett figyelnem.
7,5 hettol meg sunshine B)

engem amugy speciel az alvas jobban megviselt, mivel hason alvo tipus vagyok, na az kemeny volt. En mar az 5. hetnel kezdtem tole agressziv lenni LOL :laugh:

Amugy csak Rozsosra hallgass, mert mindenki maskeppen gyogyul, ezt csak akkor es o fogja latni.
lehet neked gyorsabban es jobban gyogyul, ki tudja ezt elore :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51582

  • donnie
  • donnie profilkép
az alvassal en is megszenvedtem, az elso par napban ugye a drainek miatt. De tenyleg ugy a 3.-4. heten mikor csak a hatadon aludhatsz, volt par pillanat mikor majdnem elpattantam :D

Szamomra ketseg kivul ez volt benne a legkellemetlenebb resz.
De a tested ugyis jelez majd, hogy mikor tudsz pl az oldaladra fordulni legalabb. Szemely szerint varom a kepeket Rozsos ujabb munkajarol :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 11 hónapja #51597

  • DominikDomii
  • DominikDomii profilkép
Sziasztok azoknak irok akik még nem estek át a mütéten,tudom sokan szenvednek hogyan is szoritsák le a mellüket.Itt a megoldás ami még nálam is bevált,nem kell több ezer forintot fizetned,nem kell külföldröl rendelned.Véletlen szerűen a párom hozott egy trikot felporobáltam, rá a póló és nagyon tuti volt,kérdeztem honnan van erre a válasza HÁDA néztem nagyokat úgyan is kiderült ők is importálnak Vietnámi trikokat.Nagyon kényelmes és teljesen leszorit az anyagának köszönhetöen,nagyobb mellüeknek is tudom ajánlani több szinben kapható illetve fazon és mintás.Azt gondolóm érdemes benéznetek pld:Duna Pláza ára:db1300.Fordits időt rá mivel rengeteg ruha közül kell megtalálnod.Az oldalamra ha belépsz a Galériába találsz képeket kérdésed van nyugodtan irj.Remélem tudtam segiteni ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 10 hónapja #51606

  • Kharon
  • Kharon profilkép
Hétfőn megtörtént a műtét, még azóta is kicsit kába vagyok... a háton alvás már most kezd megviselni, pedig még sehol nem tartok. :D

Láttam korábban a fórumon valaki aggódott, hogy Rozsos tud-e mit kezdeni 'nagy lógós mellű ts-ekkel', elsőkézből tudom mondani, hogy igen. :) Mondta, hogy előfordulhat, hogy kell majd még egy kis zsírleszívás, de megcsinálta ugyanúgy egy kicsi vágásból. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 9 éve 10 hónapja #51608

  • DominikDomii
  • DominikDomii profilkép
Gratulálok én holnap megyek konzultálni:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.294 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook