Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Nemek Forradalma dokumentumfilm

Nemek Forradalma dokumentumfilm 7 éve 1 hónapja #59734

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Miutan (nagy oromomre :)) Magyarorszagon, magyarul is megjelent a Gender Revolution, azaz a Nemek Forradalma nevezetu, a nemek kulonbozo megnyilvanulasait feszegeto kiadasa a National Geographic magazinnak, most az ugyancsak a Nemek Forradalma elnevezesu, National Geographic altal keszitett dokumentumfilm is lathato lesz magyarul a TV-ben! En mar lattam angolul, csak ajanlani tudom mindenkinek! ;) A National Geographic illetve a Nat Geo HD csatornakon parhuzamosan tekinthetik majd meg a magyar nezok, ezekben az idopontokban:

-Februar 12, Vasarnap, 21:00
-Februar 24, Pentek, 22:00
-Februar 25, Szombat, 17:00
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nemek Forradalma dokumentumfilm 7 éve 1 hónapja #59744

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Szóval a Nat Geo végre egy fontos és releváns kiadással próbálja bemutatni és felnyitni az emberek szemét a nemi identitások komplex tárházára. Ez számunkra azért fontos, mert egy nagyon befolyásos médiáról van szó.
Ez olyan dolog, amiről nekünk illene tájékozódni és felzárkózni a legújabb felismerésekkel és törekvésekkel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nemek Forradalma dokumentumfilm 7 éve 1 hónapja #59746

Én köszönöm a megosztott infót JaliDaliMoni-nak, mindenképp utána nézek a műsornak, ha élőben nem is tudom nézni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: JaliDaliMoni

Nemek Forradalma dokumentumfilm 7 éve 1 hónapja #59820

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Aki angolul is szivesen megtekintene a dokumentumfilmet, most megteheti ingyen a facebook-on (bar a szemely aki kuldte nekem a linket azt mondta csak nehany napig lesz itt nezheto): https://www.facebook.com/katiecouric/videos/10154790608436005/

Aki pedig magyarul latna inkabb, az tovabbra is a magyar National Geographic es Nat Geo HD csatornakon egyidoben tekintheti meg, itt a musorujsag idopontokkal (picit lejjebb gorgetve a Tovabbi Idopontok alatt): http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=h284138c6ff3554d8d81f74f0d6ac80582
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nemek Forradalma dokumentumfilm 7 éve 1 hónapja #59883

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Magyarul (Europaban barhol megtekintheto elvileg):
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.176 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook