Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Vá: Crossdresserek

Vá: Crossdresserek 14 éve 3 hónapja #13392

  • DragKing
  • DragKing profilkép
A férfi ÉN

Egy képzés nőknek és TS férfiaknak*
Játék és önfejlesztés egyben

Szeretnéd férfi énedet fejleszteni?
Szeretnéd megtanulni hogyan gesztikulálnak, hogyan öltöznek, hogyan viselkednek a férfiak?
Szeretnél férfiként is megtanulni működni?
Szeretnél nőként férfi bőrbe bújni egy kis időre?

Akkor ez a program lehet, hogy érdekel:

2010. február 6-7-én
Drag King képzés
nőknek és TS férfiaknak

A képzők Németországból hazánkba érkező gyakorlott Drag King trénerek. A képzés angol és magyar nyelven zajlik majd.
Jelentkezési határidő nincs. A képzésen maximum 10 fő tud részt venni, a jelentkezés a képzési díj befizetésével válik érvényessé, a helyeket érkezési sorrendben töltjük fel. A kétnapos képzés ára 17.000 Ft. Mivel jelentkezési határidő nincs, ezért kérjük, hogy ha részt akarsz venni, akkor jelentkezz minél előbb!

Ha érdekel és szeretnél részletes infót, akkor írja a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. címre.

* TS férfi = transzszexuális férfi, Female to Male
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Crossdresserek 11 éve 10 hónapja #43903

  • Barbica
  • Barbica profilkép
Hali .. ujj vagyok itt még ..de szintén MtF lány :) nekem van szivacs mell protézis .. és hát imádom :) kaptam egy szintén TS barinomtol, mert o nem szerette ..igaz nem hellyettesíti az igazit, de az érzés, hogy nem lapos a mellkasom leírhatatlan :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Crossdresserek 11 éve 2 hónapja #47946

  • paulacd
  • paulacd profilkép
Szupi átöltözős előtte-utána képek.
www.femmefever.com/before.html
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Crossdresserek 10 éve 11 hónapja #48646

Sziasztok!Nagyon szeretek én is női ruhákban lenni és már majdnem át is tudok alakulni viszont ami problémát jelent az a mellek kialakítása.Próbálkoztam én is sok mindennel,kitömni a melltartót stb de nem az igazi.Nem rég nézelődtem a neten és hihetetlen dologra akadtam.Komplett női felső test létezik latexből mellekkel és fel lehet venni mint a pólót.Ti hallottatok már erről vagy esetleg lehet szerezni valahol? Nagy nehezen sikerült szereznem egy női maszkot ami a teljes fejet körbe veszi csak paróka kell hozzá,elárulom nagyon jó de a felsőtesttel tökéletes lenne.Várom a hozzászólásokat :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Crossdresserek 8 éve 11 hónapja #52996

cosplay.kotaku.com/cosplay-boobs-reinvented-1686484199

Ezt a linket találtam, egy kis praktika a mellméret érdekében ;)!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.186 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook