Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Találkozó fiataloknak

Találkozó fiataloknak 8 éve 8 hónapja #53321

Ahhoy!

Az utóbbi időben vettem észre, hogy nincsenek LMBT-barátaim...
Mivel én is a közösségbe tartozom, szerintem nagyon nagy segítség lenne, ha meg tudnék ismerni korombelieket. Korábban már írtam többször a fórumra, lehet, hogy valaki felismeri a nevem.
Egyébként 19 éves MTF vagyok.

Szóval egyébként is nagyon fontosak a barátok, de az még jobb, ha olyan emberek vannak jóban, akik ilyen téren is meg tudják érteni egymást. És eleve úgy ismerik meg egymást, hogy nem kell semmiért szégyellniük magukat.

Egyébként is szeretnék új barátokat szerezni, szóval remélem, hogy nem reménytelen a dolog.

Pesti vagyok, és arra gondoltam, hogy szervezhetnénk valamilyen találkozót olyan max. 24 éves korig, hogy senki ne érezze rosszul magát, és akadjon is közös téma.

Én már annak is nagyon örülnék, ha egy embert sikerülne megismernem. :)

Szóval aki benne van, mindenképp írjon, akár felvehetnénk egymást Facebookon is, és csinálhatnánk valami mini-csoportot.

:side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Találkozó fiataloknak 8 éve 8 hónapja #53322

Uh, de furán sikerült ezt leírnom. Nem azt vettem észre hirtelen, hogy nincsnek ilyen barátaim, hanem tudatosult bennem, hogy szeretném, hogy legyenek. :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.140 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook