Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Elutasító családtagok

Vá: Elutasító családtagok 12 éve 3 hónapja #38774

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Az anyámmal szoktam karácsonyozni, de a váltás óta nem érdeklődött felőlem, a családtagjaimmal meg amúgy is laza a kapcsolat. A barátaim pedig a saját szüleikkel lesznek.
Szar ügy, de nem egyetértést várok ebben, hanem ötleteket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47073

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Előguberáltam ezt a topikot. Biztosan vannak, akik az elmúlt évben tűntek fel az oldalon, és hasonló csalódáson mentek keresztül.

Idén annyiból nehezebb a helyzetünk, hogy mivel dec. 24-e hétfő, az ünnep öt egymást követő napot jelent, így még nagyobb esély van az érzelmi padlóra kerülésre. Ki hogyan tesz ez ellen?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47074

  • annacska89
  • annacska89 profilkép
Én is egyedül leszek Karácsonykor, igaziból lövésem sincs, hogy vészeljem át. Azt akit a legjobban szeretek megkértem, hogy 23-27-ig ne beszéljünk,hogy legalább Ő ne hallja milyen állapotban vagyok....
Igyekszem megkímélni Őt, velem meg lesz valami....
Próbálok úgy hozzáállni, hogy mások is voltak már egyedül Karácsonykor és túlélték...Sőt vannak akiket imádok de nem lehetünk együtt, de bárhol is legyenek szeretjük egymást....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47075

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
grindylow nekem volt olyan karácsonyom, mikor nem kellett volna egyedül lennem, de sajnos nem volt hangulatom senkihez...
A karácsonyi napok egy része zenehallgatással, filmekkel telt, közben konyhatündérkedtem, jó nagyokat sétáltam (szerencsére volt havazás is anno), aztán kicsit emberek közé is mentem a karácsonyi vásárba.
Nem mondom, hogy egyedül jó így, de azért túléltem. Ha nem történtek volna szomorú dolgok, akkor elutaztam volna valamilyen helyre, ahol még nem voltam. Nálam annyival könnyebb a helyzet, hogy sokszor igénylem is a magányt.

annacska89
Ha szeretsz valakit nagyon, akkor azzal igenis beszélni kell, és nem megkímélni magadtól! Gondolom ő is szeret, és így se neki, se neked nem lesz jó. Úgy is tudja, hogy egyedül vagy...
Csináltam ilyet, és mit mondjak...talán ez a legnagyobb hülyeség, amit lehet tenni. Sok kedves embert elvesztettem, aztán rádöbbentem, hogy ki kell használni minden egyes percet, mert később megbánod, hogy távol tartottad magadtól.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47076

  • annacska89
  • annacska89 profilkép
Ő persze hallani sem akar erről :S csak nem akarom, hogy Karácsonykor azt hallgassa, hogy bőgök....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47077

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Aki szeret, azt ez nem fogja zavarni, sőt...örül, ha nem magányosan sírsz, hanem megosztod vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47079

  • annacska89
  • annacska89 profilkép
Tudom, hogy szeret és mindent megosztunk egymással csak úgy érezném elrontom a Szentestét amit a családjával tölt azzal, hogy sírok a telefonba. De úgysem fog belemenni abba, hogy ne beszéljünk.....
De ez van, sokan töltik egyedül az Ünnepeket...Valahol már megszoktam az egyedüllétet az évek alatt amíg nem lehettem önmagam. Ezzel is sok sorstárs lehet így.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47083

  • sw4586
  • sw4586 profilkép
grindylow beküldte:
Az anyámmal szoktam karácsonyozni, de a váltás óta nem érdeklődött felőlem, a családtagjaimmal meg amúgy is laza a kapcsolat. A barátaim pedig a saját szüleikkel lesznek.
Szar ügy, de nem egyetértést várok ebben, hanem ötleteket.

Kedves Grindylow!

Szervezzetek egy vacsizós, iszogatós, dumcsizós kis estét, azokkal akik szintén hasonló helyzetben vannak. Ahogy olvasom, lenne is keletje.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47098

  • jennu
  • jennu profilkép
Sziasztok!

Elolvastam a hozzá szólásokat, és valahogy csak az jutott eszembe, hogy azok akik egyedül töltik a karácsonyt, azok az emberek össze gyűlhetnének valahol, egy megbeszélt helye és ismerkednének, teáznának, szaloncukor hegekben stb.. ami kell. Szerintem elég jó lenne. (:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Elutasító családtagok 11 éve 3 hónapja #47122

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Jó ötlet, hiszen vannak szenteste nyitva tartó vendéglátóhelyek.
Azonban mivel öt egybefüggő napról van szó, és nem vagyok klopfoljunk-magunknak-egy-szelet-húst konyhafőnök típus, egy (legalább a 24-25-26-át magába foglaló) belföldi utazásra gondolok inkább. Láttam ilyesmit egész jó árban egyedülállók számára is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.213 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook