Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Felszínes ítéletek

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59867

Puszikálásért meg főzikélésért meg prof. X műtéteiér nem taposnak itt meg senkit. Miért azt aki nem a fantazmagóriáit közli a széles nyilvánossággal?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59868

TE TAPOSTAD meg a Jalit, és mindent kiforgattok itt, én csak közöltem, nem mindenki kedves itt, de lehet kár volt. :S Tanuljon mindenki a saját kárán, ahogy én is. :S

Palla itt el lehet a szabadidőt ütni, de ez ennyi, majd keresek valakit, aki értékeli, hogy mindennap jól főzök, minden ilyen megy, háztartást vezetek, ezenkívül műveltségem is van, mivel több szekrényem tele a könyvekkel, és lehet VALAMIT EGYÜTT AZ ÉLETBE KEZDENI, NEKEM VANNAK MÉG ÁLMAIM. Ja, és majd idővel lakni is tudok vele. :S :) Az se izgat, ha idősebb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59869

Palla beküldte:
Ez a baj. Én tényleg bunkó voltam. Mert azt feltételeztem, hogy itt mindenki Népligetbe járó aberrált buzi. Ebben már sokadszor nem volt igazam. Úgy ahogy, de még is elfogadtatok. Őt miért nem? Mert nem agresszív mint én?


Nem biztos, hogy aberráltak, valakinél ez is a pszichoterápia része, mint Feldmárnál az LSD.

A kérdésedre azért nem létezik válasz, mert ha a tényeket és a szándékokat vesszük alapul, akkor az el nem fogadás fel sem merül.

Te nem vetted az írásomat támadásnak magadra nézve, pedig a felében a te szavaid voltak, ahogy a másik felében a Mónikáé. Máris van egy ellentmondás. Tehát akkor volt gúny, vagy nem volt gúny, mi az előítélet?

Ha én most sérelmezni kezdeném, - vagy akár Lovestory - a hozzám ( vagy hozzá) intézett, nem kívánt szavakat, akkor mi alapján lenne kiválasztva a védenc és kié lenne az ellenség szerepe?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59870

Én vagyok az ellenség, mert őszinte voltam... Biztos azt kellene, ááááááááááá mekkora csúcs, hogy kiírtad, meg jaj dejóóó ezt aztán a transzneműek előrelépése, blablabla, és utána hátul fúrnék, és röhögnék... :S :woohoo: :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59871

Jaj... meg mennyire együttérzek a Pallával, stb, és csak így tovább a nemváltásba. blablala Puszilok mindenkit, és minden jót kívánok. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59875

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Tisztelt Hölgyeim!
Tévedni emberi dolog nemi identitástól függetlenűl!
Nehogy már meghurcolják pláne azt aki beismeri itt több ezer ember előtt hogy megváltoztatta valakivel szemben a véleményét vagy az érzéseit.
Természetesen itt mindenkiről az irásai alapján döntik el hogy jószándékú avagy sem.
Lhangzanak vélemények pro és kontra ki mit szűr le a másikából pedig ezek alapján még mindíg csak igen keveset tudhatunk egymásról!
Azért itt már néhányan kimutatták a foguk fehérjét igen csípős megjegyzéseikkel de természetesen szólás szabadság van.
Azért mindenkinek kéne időt adni hogy megismerjék nemde???
Az egymással való félreértéseket pedig privátban vagy személyesen kellene kifejteni egymás számára :(
Puszi mindenkinek!!!
Üdv Klaudia ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59945

Akit illet érteni fogja. Szép vagyok és okos, de nagyon nagy hülye. Meg gyáva. Csak szép beszédet szeretnék látni! Egy új VHK rajongó öribarim.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59947

Bocs, értem én, muszály bedobni, a csábítást, hogy élvezd utána elküldesz, légyszi szállj le rólam. úgyis itt vannak a családtagjaim, mindjárt. Rokonlátogatás van. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59948

Nem a szabadidőmet töltöm. Érdeklődő embert keresek. Nagyokos Rolling Stones rajongókkal én Dunát rekesztek. Gyerekkori barátaim - de ők sem értenek csak már nem röhögnek ki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59949

lovestorysecret beküldte:
Bocs, értem én, muszály bedobni, a csábítást, hogy élvezd utána elküldesz, légyszi szállj le rólam. úgyis itt vannak a családtagjaim, mindjárt. Rokonlátogatás van. :S
Soha sem csináltam ilyent.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59950

Áááááááááááááááá persze, most utálhatsz úgyis, mert zabálom a Milkát, és kaptam ilyen bécsi praliné válogatást, kis csokik, mindenféle, az ott sláger. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59951

Az utobbiért verekedés van :S ...hehee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59952

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia L küldenél egy fotót arról a megrágott milka csokiról vagy a kifogyóban lévő bonbonos dobozról hátha álmatlanság gyötörne egész éjjel :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59953

Miért olyan hihetetlen vannak jómódú családtagjaim???, de megnyugodhtsz itt se rózsa az élet. :S Írhattok majd, nem tudom majd reagálni nemsokára, visszajönnek. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59954

Betegesen vonzódok a hülyékhez. Meg ők is hozzám. Magad sem tudod mit írtál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59955

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Én egy szóval sem említett em hogy hihetetlen de biztos csak a Zsófit szeretnéd bosszantani a csokival hoszen a csokit mindenki szereti B)
Ja! És még mindíg odáig vagy érte mert fantasztikus ember és ennek tudatában vagy mint müvelt ember. Szóval BEVALLOD vagy sem kéreted magad de minden vágyad hogy a karjaidba zárd mert teis vágysz arra hogy valaki igazán annyira szeressen mint a zsófi!!!!!!!!!!!!
A fotókat pedig megnéztem volna de hagyd csak nyugodtsn és élvezd a rokonok feltétlen szeretetét amivel megáldott az élet. ;)
Tudom nem hoszed el de nem vagyunk az ellenségeid ez bizton állíthatom :)
További szép estét és ne sértődj meg ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59956

Hát pedig leshetitek ezek után barátkozni fogok...A Palla főleg. A jana jófej. pl.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59957

Rókácska! L sportág szinten űzi, hogy engem felidegesítsen. Kedves, hogy észre veszed. Figyelnünk kell egymásra.

Köszönettel Zsófi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: foxylady0604

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59958

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Már mint mit lessünk ? Neharagudj kimaradt az írásodból pár sor és nemértem :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 1 hónapja #59959

lovestorysecret beküldte:
Hát pedig leshetitek ezek után barátkozni fogok...A Palla főleg. A jana jófej. pl.
Hol találsz ilyen seggfejet mint én?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.233 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook