Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Felszínes ítéletek

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59847

Azt mondtam, hogy én voltam bunkó. Lehettem. A sajátosan fogadjuk a közeledést, de fogadjuk és fogadtuk is. L-el mi speciális hangnemet használunk egymással de értjük.

Jól áll hozzád mindenki!

Üdvözlettel Zsófi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59848

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
lovestorysecret beküldte:
Senki nem nevetett ki, majd azok fognak a hátad mögött, akik teszik előtted a szépet, hátbaszúrni. Azért vagy itt, hogy beolvass?, vagy barátkozol? Akkor, nem tudom miről prédikálsz. :S :)
Na latod ez lehetne a baratsagkotesunk kiindulopontja, egyikunk sem erti, a masik mirol predikal. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59849

2000 éve beszélek magyarul. Akkor nem voltál pl. travi. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59850

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Palla beküldte:
Jól áll hozzád mindenki
Rajtad kivul senki sem. Egy ember van akit itt felreismertem szerintem, akirol en is felszinesen itelkeztem, amit sajnalok, es ez az ember te vagy. Es mivel a masik ket szemellyel itt mar ugy latszik eluszott a hajonk, neked annyit meg hagy mondjak, szivbol, hogy kivanom neked hogy boldog lehess a borodben, onmagadkent, es hogy ha neked ez fontos, akkor a kornyezeted is kepes legyen ezt megerteni.

Udvozlettel,

Monika :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59851

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
lovestorysecret beküldte:
2000 éve beszélek magyarul. Akkor nem voltál pl. travi. :S
Travi az mit takar kedves, fejtsd ki azzal a melyre visszanyulo magyar tudasoddal, legyszike.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59852

Nekem ilyen barát nem kell. Nem szedsz ki belőlem semmit!!!!!!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59853

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
2000 ev multan eloszor akad meg a lemez? :) Adtam eselyt, hogy javitsd ki magad, gondoltam lehet hogy neked a travi az transznemut jelent, mert a legtobb ember ezt a szot egy negativ fogalmi tartalmu kifejezeskent hasznalja a transzvesztitakra, ami en nem vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59854

Kit izgat, amit írtál, nem így értettem, a Palla jól letaposott, annak jókívánságokat küldesz, én meg csak jeleztem jószándékból, nem mindenki kedves, majd csak menj el egy pár helyre, és, ha szívsz, jussak eszedbe, bár ezeket kihagyom, pl, ez tanulság lesz, erre meg főgonosz lettem, nyugodj meg, te is egy hülye nő leszel majd, mint a többi, örülhetsz, és veheted bóknak!!!!. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59855

Távol áll tőlem hogy a béke angyalaként tetszelegjek. Semmi alapom nincs erre. Három éve én voltam itt a legrosszabb. De ez nem jó senkinek - tapasztalatból tudom. Szerényebben!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59856

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
lovestorysecret beküldte:
te is egy hülye nő leszel majd, mint a többi
Nogyulolo is vagy? Ejnye.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59857

lovestorysecret beküldte:
Kit izgat, amit írtál, nem így értettem, a Palla jól letaposott, annak jókívánságokat küldesz, én meg csak jeleztem jószándékból, nem mindenki kedves, majd csak menj el egy pár helyre, és, ha szívsz, jussak eszedbe, bár ezeket kihagyom, pl, ez tanulság lesz, erre meg főgonosz lettem, nyugodj meg, te is egy hülye nő leszel majd, mint a többi, örülhetsz, és veheted bóknak!!!!. :S :)

Sohasem tapostalak le hülye! Tudod, hogy vonzódom hozzád. Csak nem mehetek túl egy bizonyos ponton. Mert látom a lehetetlen helyzetem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59858

JaliDaliMoni beküldte:
most en lettem a kozos ellenseg? :)

Önjelölt ellenség, ha jólesik, de továbbra sem bántunk..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59859

L majd fog veszekedni ezért megint. Hölgyeim ezt hagyják abba! Jó embereknek gondolom önöket. Kérem!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59860

Hogy a villám csapott volna belém a billentyűzet emlegetésekor. Máskor is csináltam már effélét. Azt is felemlegetik. Legalább a roszszándék munkált volna bennem - de csak a butaság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59861

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Palla beküldte:
Hogy a villám csapott volna belém a billentyűzet emlegetésekor. Máskor is csináltam már effélét. Azt is felemlegetik. Legalább a roszszándék munkált volna bennem - de csak a butaság.
Palla, nem hibaztatlak. Nem haragszom rad. Azert nem kell szegyellnie magat senkinek, mert valaki massal nem ert egyet (gondolok most itt az ekezethasznalatra a forumon).

Ez a masik ket egyen aki valaszokat kuldott ebbe a topikba viszont flegmak voltak velem ma is. Akkor legyenek azok, es valo igaz hogy hiabavalo olyan emberek baratsagat keresni akikben semmi egyutterzes sincs felem.

De hat ez van, a vilag nem all meg, csak most igy levontam a kovetkezteteseket es most mar annyira nem fogok szocializalodni probalni ezen a forumon.

Amikor ugy gondolom hogy valami igazan jelentosegteljes tortenik (mint pl. a magyar sugarozas a Nemek Forradalma c. dokumentumfilmnek), ami transz kozosseghez relevans, es meg nem lattam magyar transz oldalon megosztva, akkor azt mas forumozok javara ki fogom rakni.

De ez most nekem ebben a topikban az utolso valasz amit elkuldok, nem fogom nezni tovabb.

Aki beszelni akar velem, kuldhet privat uzenetet, es most nyilvan Palla egyedul rad gondolok az etopikban levok kozul, ha lenne valami mondanivalod vagy barmi ilyesmi. Nem kell hogy irjal, ne erts felre, nem varok toled semmit, csak netan ha szerettel volna meg valami gondolatot a tudtomra adni, akkor azt mar csak privat uzenetben fogom fogadni. Arra viszont ne kerj, kerlek, hogy azert dumcsizzak az ittlevokkel mert te kedveled oket.

Hogy meg is szolitsam oket, Maximilien, Lovestorysecret, ti ketten az en velemenyem szerint flegmak, empatiat aligha ismero, inszenzitiv emberek vagytok.

Ha valamelyikotok transznemu, annak sok sikert kivanok a nemvaltasa utjan, mert csak mi transznemuek tudjuk, hogy ez valojaban milyen embertprobalo, nehez feladat, foleg mikor meg a legelejen vagy, mint en jelenleg.

Aki meg nem transznemu, es lekezeli azokat akik azok, az vethet magara. Amennyiben nekem lesz transz forumom baratnommel L!nds-el, az holtbiztos hogy ilyesmi nem fog helyet kapni rajta.

Csok csok puszi puszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59862

Szépen kérlek ne menj el innen. Ez az oldal haldoklik. Pont ilyenekre van szüksége mint Te. Nehéz lesz olyan oldalt létrehoznod ahol mindenki boldog. A mifajtánkból különösen nehéz lesz.Az általad emlegetett személyek eléggé szálkás természetűek. Én is az vagyok. Fontos nekünk a gondolkodó ember!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59863

A hátbaszúrás itt valakinek a vesszőparipája. Az illető most azt gondolja, hogy megakarom Mónikát baszni vagy leszopni. Ki mint él úgy ítél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59864

Ugyan így bántatok velem - három évvel ezelőtt - mint ezzel a cigánylánnyal. Csak velem törököt fogtatok. Egy nehéz helyzetben levő embert látok, ki nem érdemli a parttalan gúnyolódásotok.

Nem üdvözlettel a bunkó Zsófi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59865

Palla beküldte:
Ugyan így bántatok velem - három évvel ezelőtt - mint ezzel a cigánylánnyal. Csak velem törököt fogtatok. Egy nehéz helyzetben levő embert látok, ki nem érdemli a parttalan gúnyolódásotok.

Nem üdvözlettel a bunkó Zsófi!

Három éve más hangnemmel robbantál a köztudatba Zsófi, ami már a múlté, mert így döntöttél.

Nem ugyanaz, hogy valamit gúnynak szántak, vagy valamit annak képzelek.
Értem persze, mert ez önvédelem. Ha nem látok rossz szándékot az egyenlő: nem vagyok eléggé résen, netán naivvá válhatok és ebben a kiszolgáltatott helyzetben könnyebben árthatnak nekem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Felszínes ítéletek 7 éve 2 hónapja #59866

Ez a baj. Én tényleg bunkó voltam. Mert azt feltételeztem, hogy itt mindenki Népligetbe járó aberrált buzi. Ebben már sokadszor nem volt igazam. Úgy ahogy, de még is elfogadtatok. Őt miért nem? Mert nem agresszív mint én?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.232 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook