Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Ki gépen száll fölébe

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59281

Azt szeretném tudni, hogy az én súlyos helyzetemben tudja-e valaki?- hol lakott itt Vörösmarty Mihály.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59282

Ez a zöld szemű anyám kedvenc verse. Biztos ráncba szedne téged is, alaposan, majd megmondja hol lakik, dehát szerencsémre nem ismerlek. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59284

Palla beküldte:
Azt szeretném tudni, hogy az én súlyos helyzetemben tudja-e valaki?- hol lakott itt Vörösmarty Mihály.

Ott lakott, ahova oda mersz menni, hogy közelről megismerd.

Radnóti megmondta a választ neked. Mert hogyan is szól a vers? Ki gépen száll fölébe, annak térkép e táj,s nem tudja, hol lakott itt Vörösmarty Mihály.

Ha eltávolodva szemlélsz, nem bontakoznak ki a részletek, nem látszanak a mélyebb tartalmak. Senki nem fog segíteni, magadnak kell alászállni a géppel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59286

Pont az a lényeg, a Palla köröz, és nem száll ki a gépből, csakhogy mások is repcsibe pattantak, és elhúztak a bús..... :S :S :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: heheeeeeeeee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59287

A jelek szerint még sem húztál el a "búspicsába". Ennek én örülök. Ne bánts engem mindig. Nem érdemlem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59288

Ha Palla néni begurul akkor vér folyik - azt Te tudod. Én nem akarom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59289

Félreértesz maximilien. Én nem tüntetek a meglevő beképzeltségemmel. Tény, hogy van ilyen undorító tulajdonságom. Én nem mérem magam Radnótihoz. Ha ezt tenném már kecskék legelnének a síromon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59290

A komondor meg le van szarva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59291

A magasan szálldosás nem beképzeltség, csak berezeltség. Katapultálj Zsófia! Ratatatatatatatata :) :S


Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59292

Palla beküldte:
Ha Palla néni begurul akkor vér folyik - azt Te tudod. Én nem akarom.

Te papírkutya! :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59293

Kapitulálok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59294

Ez így túl egyszerű. Hol a bátorság?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59299

Nincs bátorság. Beszariság van. Majd a Kun-lun kősivatagjában leszek bátor egyedül. Ha lesz bátorságom nekivágni. Valószínüleg nem lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59302

Nem mész te sehova, csak elméletben. Csak a sivatagi homokszemek peregnek közben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59305

Ugyan azt tudom mondani. Ki gépen száll fölébe annak térkép e táj. Akkor is ha tudja hol lakott itt Vörösmarty Mihály. A gyárak udvarán meg már rég nem hempereg komondor.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59307

Én akkora rakás szar vagyok, hogy még az öngyilkosságra sem tudok megfelelő módot. A hátteremmel meg a külső adottságaimmal együtt sem tudok hasznos tagja lenni az emberiségnek. Én egy nemlétező élőlény vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59312

Azért vagy ennyire elkeseredve, mert nem vagy hajlandó ismerkedni, aki, meg szeretni akar, azt a végsőkig kinyírod. A szeretetet nem lehet pénzen megvenni.

Dühös vagy éppen, és nagyon szarul is érzed magad, nem mondom magadra vessél, de lehet, pont az a gond, hogy mindenbe segítettek, és nem kellett annyira küzdenek, mint itt egyeseknek, akik olyanba voltak, hiába jó hely, ettől még csókolom, én mindent külön magam bizonyítottam be, és igényem is volt rá, nem úgy mint egyes rokonoknak, mintha épp az utcáról jöttem volna, ja tényleg, ahogy hitted, ( nyilván nem ott lakok)sok minden volt velem. :S :S Ki vagy égve!!!!!! :S :S :S :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59313

Ki gépen száll fölébe, azt előbb utóbb kinyírják, ha körözöl, mint gólyafos a levegőbe. :S :S :S Én megyek a konyhába, mivel 10 év múlva is, ki akarok nézni, és nem lepusztulni, főzni. :S Neked is javaslok ilyet, tedd magad hasznossá, ahol tudod. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59314

Nekem is szarul esik egy csomó minden, mégha jó formába vagy, munka után, mindenféle paraszton átverekedett magad, bevásárolsz, és cipekedsz haza, eléd ugrik, egy paraszt, JÉ EZ MI????????? mondjuk a bolt mellett volt egy kocsma, ez várható, de siettem, mindent nem lehet elkerülni, azt mondtam be vagy rúgva, és teljesen rosszul látsz. :side: vagy orrba szája bámulnak egy farmerbe, a jobb ruhákat fel se veszem, a csili-vili szekrénybe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ki gépen száll fölébe 7 éve 4 hónapja #59316

..ki gépen száll fölébe, az madarat fog? na? :S heheeee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.230 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook