Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!!

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58076

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ó látom a jana kis tini nindzsa is hozzászólt a topikhoz. Ha meglátlak mégegyszer elvágom a torkodat!!! Jelentgethetsz. Csak az lesz a gáz hogy fényderúl a kilétedre tapló állatka!!! :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58077

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ja a másik Via kis gecivel. Együtt!!! Hehehehehehe
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58078

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Damoklész kardja felettetek van és lefog csapni. Az idő nem számít!!! Egyébként szerettem Rihannat de már nem szar amit már csinál!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58079

Hülye leszek olyat szeretni, aki szenvedést okoz. Sehogyse lehetett kimozdítani, hogy inkább a magány. Elkönyveltem, így döntött, szóval én meg én vagyok, és nem izgatom magam ilyen lelkitársakon, ( kitudja?), beletörődtem, ettől még jól fogom érezni magam. :S :) Biztos szarul érzi magát, dehát leszart. A depressziót kellene kikezelni valahogy nála. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58080

Nem szartalak le. Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Azért írtam amit írtam, hogy ne fertőzzem meg egy embertársamat a mélységes szorongásommal. Meg megvalósíthatatlan ígéretekkel. Ezt mérte ki rám a sors vagy az Isten vagy a gének. Azt sem tudom fiú vagyok-e vagy lány. Nem ránthatok szakadékba másokat úgy, hogy tudom amit tudok. A seggemet nézegetem a tükörben - milyen jól áll nekem a tanga csík. Ilyenkor örülök. Ekkora semmi ember vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58081

De ettől még azért jól tudnád érezni magad :woohoo: , ha megtennéd a témába, amit kell, szembenézéstől kezdve... Engem nem lehet csak úgy belerántani, amit nem akarok..akkor nekem már rég annyi lett volna. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58082

Nekem is ilyen kettős tudatom van egybe, én megszoktam. Így maradok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58087

Arra gondoltam átcsiklandozlak..ez a tuti tippem szomorúság ellen, jó alaposan.. :S :) A Rihanna színpad alatt is, az mekkora lenne. heheee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58088

Volt egy idősebb ismim, már nem barátkozok vele, ő nézte gyerekkorába, a nindzsát, van egy olyan tini nindzsa harci teknős, elszánt és győz.. lehet nem így van..egy részt láttam DVD..ezt megtanultam belőle.. :) :S :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58090


Ha már Lucky Luciano megemlítette "fasz" véleményemet..

Azon gondolkodom, melyik oldja meg a helyzetet a két felvázolt lehetőség közül:
Csak a másikban keresni és ráolvasni az okokat, vagy csak önmagadban keresni és önmagadat ütni vele?

Ilyen építő felállásra alapozva össze is hozhattok most már egy 7 hónapra megérett személyes találkozót. Vigyázat, van rizikója. Otthon, sült krumpli és net mellett biztonságosabb
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58103

Hát s személyes találkozó az nem mostanába lesz úgy tippelem meg. Már leírtam az állaspontomat ezzel kapcsolatosan levélben. :S :) Veszélyes vonzódás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58104

Gondolom majd válasz az nem jön. Ilyenkor nem tudom eldönteni örüljek-e, vagy nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58105

Van úgy rohadtúl örülök :) :S :woohoo: , hát nem jön össze, megkímélem magam, és örülök magamnak, kedvenc dolgaimba csapok, és meghallgatom kedven számaimat is, nem kell ilyen... kezdeni. Aztán meg van, hogy megkívánom, és jön egy pont megadom magam, aztán mégse, és mekkora hülye vagyok, nem is ismerem. :woohoo: :woohoo: Kb. ilyenek. dióhéj. Randizni is elmegyek, nem, baszni!!! :S :) És van úgy azzal nyugtatom,. magam milyen jó nem kell vele dolgoznom se.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58106

Na, és szakértő Maximilian ki tehet erről? Hát az a hülye Palla, én benne lennék kitárgyaljam vele a T témát külön. Én már csomó fokozaton túl vagyok. :S :) De mindenen nem lehet túlleni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58107

Remélem majd ettől tuti sokkot kap a Palla. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58108

Amugy meg majd rájön, hogy a szexualitás az nem egyenlő ki milyen, az ilyen embert, mint én nem fog találni semmilyen helyen, nem egy sima ember vagyok, persze, ha ilyen az igény. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58111

Ha nem akar téged, fegyelmezetten fordulj el, és ne hangoztasd, hanem tedd. Csendben.

Van egy ász a kezedben, hogy nem gyűlöl, hanem szeret és ad utat, hogy szerethesd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58119

Köszi Maximilian a te tanácsait mindig olyan hasznosak tudnak lenni, nem gondoltam, hogy selfiet, meg videot készítek a randijaimról, de azért nyugodtan nyomj rám egy like-ot. :S :) :woohoo: Csak azt akartam közölni, hogy előfordulhat, hogy vannak érzéseim, és ne az legyen, hogy hoppá eltelt pár hónap, és legyen valami, ha nem szórakozik ugye, mert nem úgy érzem azért. :) :S :) :woohoo:

Szarok az ászokra, meg minden ilyenbe bele, de egy nagyot!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58121

Már ne haragudj nem tudom milyen utat ad ehhez, én nem láttam semmit. :laugh: De már rájöttem addig jó, míg egyedül vagyok. Nem is baj. :S :) :woohoo: Most például még nem ismerek, biztos akad koromnál fogva akivel találkozonom kell, és milyen jó nem tudok róla, a Pallát se tudtam van, Karácsony előtt, szóval nem is izgattam magam, míg ott senyvedett...nem ismizik, szarok bele. Ettől még engem többen akarnak. De mindenki tehet egy szívességet. Sok hülye ember.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58122

Szóval holnap is lesz egy talim. Ugyanaz. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.222 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook