Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!!

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58015

Én részemről nem mentem ki :) :S , mert akár elfogadják, akár nem az előítéletek megvannak nemzetekkel kapcsolatosan, és nem akartam olyanra befizetni, ami összecsapott lesz, és be is vásároltam magamnak amennyi belefér, és maradjon. :woohoo:

ÉN ANNNYIRA SAJNÁLTAM A MAGYAROKAT :( :( :( , ÉS NEM EZT ÉRDEMELTÉK,!!!!!! egy csomó embernek példaképe, nekem nem, de szeretem. Biztos 10 csillagosan,. vagy 100 bántak volna vele, és Bécsből nem kellett volna luxuskocsiba lenni. B) :S :S :S :) :) :)

Én odatervezem majd, hogy kiadósat lássak.

De majd megbánja, és visszajön, mert, ha az ember erőt vesz magán. nem szokványos a magyar hozzáállás, de alapos megismerés után rá lehet döbbeni, AZÉRT JÓFEJEK. meg kevés pénzzel kijönni, az varázslat. azért ilyenek. Ja és én se vagyok milliomos. Itt élek. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58016

A magyarok jó fejek, de nem a pinkvanilla, azok hülye buzik, gondoltam felírom, hátha valaki normálist érdekel..mentem is hetero lapra. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58017

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
:laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58018

Legalább jól érzed magad, :side: , még mindig inkább ez a reakció, mint, hogy az a hülye Palla kisírja magát, milyen kacsalábonforgó körülményekbe van. :S :) Ja nem lelkileg persze, az jobb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58019

Vagy az a fasz Maximilian, aki elvan ájulva tőle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58020

MaximiliEn.

E, mint elmentek otthonról.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58021

Persze, ha már itt akkora magyarozás folyik, hogy be lett szólva, NE beszéljek németül, de majd fogok, szombaton van a névnapod MAXIMILIÁN. :S :) b]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58022

És mit kapok, lényegében vasárnap?
Nálam igazából egy ideje már 2016 van..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58023

Mir ist kalt, das Bett ist leer.
Du neben mir: Wie schön das wär!
Wünsche dir die süssesten Träume!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58024

Nem vagyok egyedül, addig fel se jöttem,...,meg nem tervezem annyira. :S :) Tudtam ilyen írásokra számíthatok, de én már réges rég ismerem az emberi természetet. Azért vicces volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58025

Ja, tényleg vasárnap, közbe eszembe jutott, nem jegyeztem fel a párnámra, valamelyik hétvégi nap, a Pallát, vagy a grindyt gondolom. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58026

Ja ne felejtsük a RIHANNA KONCERT a téma, ezt kellett volna végig elénekelni, az elején rögtön...( Mondjuk én kihagytam, mint ecseteltem) :S :)

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58027

Grindy nem hajtja fejét a párnámra. Csak én. De el szoktam tőle köszönni a napok végén gondolatban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58028

THANK YOU BUDAPEST! BYE :side: :side: :side: ( ja Bukarest), amugy ahogy néztem, meg tudom telE volt külföldivel, és német zászló lengett a színpad előtt..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58029



Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58030

Basszus, a hasam fogom a röhögéstől a teljesítményétől, a youtubon is néztem videot, szerintem egyszerűen le kellett volna zavarni a színpadról, és hátulról jól seggberúgni, hogy NEM AFTER PARTYRA JÖTT, playbackelni, mert ez az volt, biztos szétvolt már csapva, és beállás után, vagy közbe...szóval nem egy Tina Turner..pl.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58031

:) :) :S :side: :side: :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58032

..szóval nem benyalni kellett volna, hanem elküldeni a jó büdös picsába, az ilyet. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58034

"hülye Palla kisírja magát, milyen kacsalábonforgó körülményekbe van"

Nem vagyok "kacslábonforgó" körülmények között L. Csak anyagi biztonságban. Érzelmileg úgy vagyok mint papagáj a macska szájában. Elismerem, hogy kezelhetetlen barom vagyok. Tudod, hogy vonzódom hozzád.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RIHANNA KONCERT BUDAPEST!!!!! 7 éve 8 hónapja #58035

Kibaszott jó lenne, ha a hülye Palla beírásai elé nem tennél rögtön negatív előjelet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.231 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook