Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: VASÁRNAPI KOMOLY LEVÉL!

VASÁRNAPI KOMOLY LEVÉL! 7 éve 8 hónapja #57918

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

VASÁRNAPI KOMOLY LEVÉL! 7 éve 8 hónapja #57919

Most biztos van, aki örül, ennek a jó partynak , idézőjelbe, de annyit mondanék, ha még nem jött rá, csak ilyen, és ennél jobb ismerőseim vannak, mert olyan helyen vagyok. :) :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

VASÁRNAPI KOMOLY LEVÉL! 7 éve 8 hónapja #57920

Nem örülök, hogy "kitárgyaltál". Levelem megírtam; keserű könnyemmel azt is tele sírtam. A copyright Arany Jánosnál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

VASÁRNAPI KOMOLY LEVÉL! 7 éve 8 hónapja #57921

Senkinek sem írtam csak neked Lüke.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

VASÁRNAPI KOMOLY LEVÉL! 7 éve 8 hónapja #57939

Pont ilyen egy szerelmi levél, hogy leírtad, hogy hamis ígéreteket tettél, és alkalmatlan vagy a párkapcsolatra, stb....szóval, úgyse tudod miről maradsz le, mivel neked nincsenek ilyen érzéseid, mert nem ilyen oldalon vagy, míg én ismerem a tiédet, így mindig előnybe leszek..hehee :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

VASÁRNAPI KOMOLY LEVÉL! 7 éve 8 hónapja #57940

Nem találsz olyat majd, aki kinéz majd valahogy, és nem hamis ígéretekkel kecsegtet,..A fagyi visszanyal, már most is, én meg vagyok elég okos, tudtam ez lesz, stb. De neked ez kell, mint kiderült, amugy teljesen hidegen hagy. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

VASÁRNAPI KOMOLY LEVÉL! 7 éve 8 hónapja #57941

Nem hazudtam. Csak olyanokat mondtam amikről tudtam hogy nem tudom teljesíteni. Az álom világom aminek nem tudok megfelelni. Játszhattam volna a jópofi okostolyást - de meddig? A hétköznapok gyorsan döntöttek volna - nem az én javamra. Nekem nincsenek pozitív tulajdonságaim. Érzéseim azért vannak.

Zsófi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.167 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook