Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pride

Pride 7 éve 9 hónapja #57373

Az nálam egyértelmű, hogy a középszerű emberek jutnak el a hatalomig, mivel manipulálni a legkönnyebb, és kevésbé veszélyes. A mai világ a hamis értékek győzelembe, pozitív értékekkel nem lehet érvényesülni maximum a templomba, ahol meg a Sátán vár. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57374

Palla beküldte:
Szellemileg alávetett emberek mutatják a mércét. Ha nem így lenne akkor nem csak ilyen agresszív seggfejek - mint én - diktálnák az irányt. Okos és empatikus emberek mutassák az irányt. Én egyik sem vagyok.

Mostanába nem merik annyira irtani a patkányokat, mint anno, egy jó kis Keresztes háborúba, de, ami késik nem múlik. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57375

Amikor belegondolok, hogy valaki ennyit filozik, élvezze-e a társaságom elfog az undor, és tehet egy szívességet, csomót vesződtek velem, meg ilyenek, történtek velem nem túl jó dolgok is, de már jól érzem magam...szóval az a sok szeretet, amit kaptam, meg még remélem lesz ilyen, hogy valaki jót akar nekem, nem ilyen hülyeségek megbasszon-e hónapok óta....vagy ilyesmi... Szóval az akkor nem engem keres. Nem hozzám való, nem tud szeretni, és önző!!!! :S :) Bocs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57376

Foxylady tudom ki akarsz faggatni, de azért sajnáltalak kicsit így elszivárogtál- küldök egy mosolyt!!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57379

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Nem faggatok senkit. Kitudja ki mikor mond igazat és valójában hány avatárja van! Ez itt az internet bizalom -0 . ên is hangulat ember vagyok pl: a mai napom :angry: :evil: :shout: ilyen! Mégis nagyon köszönöm a mosolyt!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57380

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Én egyszer kimentem. Jó volt a zene nagyon, de amúgy untam, egy egyszerű séta volt. Utána elhúztunk valami külön útvonalon egy kávézóba, ahol csak egy rendőr ücsörgött egy kurva nagy farkaskutyával. Hazamentem és hánytam, mert napszúrást kaptam. Nem éreztem, hogy nagy ügyért álltam ki, igaz nem társsal voltam. Talán úgy más.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57382

Egyszer én is elmentem nézőnek. A gyomrom felfordult. Kis híján én is elkezdtem dobálni a bőrfejű hülye gyerekekkel. A faszon lóbált keresztre nincs más egészséges reakció. Üvöltve követelnek "tiszteletet", miközben ők senkit sem tisztelnek. Semmi közöm ehhez a szar bandához. Azt a kevés elfogadást is elveszik tőlem amit nagy nehezen elértem
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57389

  • via
  • via profilkép
"Egyszer én is elmentem nézőnek. A gyomrom felfordult. Kis híján én is elkezdtem dobálni a bőrfejű hülye gyerekekkel."

Hát igen... az erősebbhez csatlakozni mindig egyszerűbb.... ez a jellemtelen emberek ismérve....
A pártállam idején nyilván azonnal a ÁVH-hoz csatlakoztál volna... és úgy segítesz megverni meg bebörtönözni a saját fajtádat....

Kiállni az erőszakoskodók ellen mindig nehezebb.... meg ahhoz némi gerinc is kéne ugye..... ami egyeseknek nem adatott meg...

"A faszon lóbált keresztre nincs más egészséges reakció."

Faszon lóbált kereszt csak az öngyűlölő titkos travikák nedves álmaiban vannak.... akik arról álmodoznak, hogy majd beállnak a jó kemény nácik közzé... és akkor azok nem fogják bántani őket... hanem jól magukévá teszik majd....
Van egy rossz hírem.. hiába játszod itt a nagy hazafit.... ha ezek átvennék a hatalmat akkor ugyanúgy bevágnának téged is az első gázkamrába mint az összes többi buzikát travikát leszbikát meg az összes genderfluid biciklis vegán kétnemű törpét.....

"miközben ők senkit sem tisztelnek."

Merthogy kit is kéne tisztelniük?... Azokat akik istenről képzelődnek?... az aztán tényleg nagyon tiszteletre méltó... hogy valaki a mikulásban hisz felnőtt emberként..... meg szupermenben meg a jóistenkében...
Javaslom hogy tiszteljük azokat is akik magukban beszélnek a metrón mert nekik is van láthatatlan barátjuk biztosan....

Ja egyébként én meg Harry Potterben hiszek... és ha ki mersz csúfolni emiatt akkor egy gonosz senkit sem tisztelő mocskos hitetlen vagy és meg foglak dobálni a bőrfejűekkel...... jó lesz?......
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57391

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Mint régi olvasó, átsuhant már az agyamon, milyen pezsgés lenne itt, ha a Via idejönne és elkezdene társalogni a Zsófiával. De nem erre vettem szotyit, hanem a focira.
Hogy lehet Harry Potterben hinni? Mindig Dumbledore (az öreg buzi) meg a látens buzi ex-Tekergők segítettek neki.
Tudom, intoleráns vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57392

Ez egy magasra feldobott, gyorsan felfelé szálló labda... :S :)

A Palla a konzervatívabbakat részesíti előnyben a láthatóságba, ennyi.

Via :) azért ezek jó beszólások, de ha rossz van, tudod jó is akad. Majd csak előkerül egy full. Én vegyes vagyok. Majd megérted. :S :)

Én nem izgatom magam a nácikon amugy. Az tény, hogy megszüntetnék a demokráciát. Mindenki azt próbál meg, amit akar, aztán vagy összejön, vagy nem.

Ja, akkor foxlady a többiek. A via az keresztül át, via transfer....via ria Hungária... ( nem bántás!!! ez jutott eszembe vicc meg még pár)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57393

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Nem illik ám csúfolódni! Na Viasztok :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57396

...mert akkor mi lesz? Meghúzom a hajad. :S :) ( Jól olvasod a tiédet. Nyugi nem megtépve. Ahhoz többet kell tenni, egy ilyen fincsiségért.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.215 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook