Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pride

Pride 7 éve 9 hónapja #57352

Nem mondtam semmit. Nincs miért izgulnom, ilyen óvis játékokat, álmomba is fújom. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57353

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Hát nem csak mivagyunk ezen a csodálatos oldalon :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57354

Nahát, nem is tudtam, tényleg???!! :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57355

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Elmehetek ha most nincskedved csevegni. :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57356

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Jó éjt :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57357

De van..nem kell szomorkodni. Nem fejjel a falnak. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57358

Mekkora tűsarkúd van? :S :) Meg milyen ruhák a kedvenceid? Ez jutott eszembe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57359

Akkor ez most, nem fog kiderülni. Kíváncsi voltam a stílusodra. Nekem minden ilyen megvan, de jelenleg egy dögös farmerba, meg hosszú, lapos csizmába mászkálok, ha úgy vesszük fel se öltöztem, és így is agyonbámulnak..hosszú hajam van, hosszabb, de nem fárasztom magam most többel, a hülyékért, de a bundámhoz télen ragaszkodok. :S :) :side: .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57360

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Gondolom az adatlapomat láttad !tehát nem vagyok mai csirke! Idén januárban éppen videókat nézegettem amikor szabájosan melbevágott amit láttam aztán újjabb videókat láttam ês eldöntöttem hogy belevágok a hrt be.végre hasonlithatok arra aki igazábol vagyok!
42 napja kezdtem szerinted kialakult a stílusom ha idáig bele voltam törődve hogy férfiként kell leélni az életem? Jegyeim; váll alá érő szőkêsbarna haj,165 magas 65 kg . ikrek vagyok.
A hajamat lófarokban hordom tetszenek a toppok fehér, citrom, halvány zöld szűk farmert hordok sport cipővel vagy bakancsal szeretem a szatén hálóingeket próbáltam a sminket hát nemsok sikerrel! Úgyhogy várok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57361

Túl értekeltek. Én valóban elég szép vagyok travinak, de nem vagyok az. A saját fajtámhoz közelednék. Igen én bizonytalan vagyok az azonnali döntésekben. Ez nem szopás meg baszás kérdése nálam. Keresem az emberem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57362

Tisztában vagyok a helyzetemmel. És nem szeretem ha gúnyolódnak az elesettségemen. Mert ütök ám, de keményen. Ezt nem szeretném.

Csókol mindenkit a tündi-bündi, büdös bunkó Zsófika!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57363

Elvárom,hogy aki bármilyen minimális szimpátiát érez irántam; Zsófinak szólítson. Ez fontos nekem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57364

Szellemileg alávetett emberek mutatják a mércét. Ha nem így lenne akkor nem csak ilyen agresszív seggfejek - mint én - diktálnák az irányt. Okos és empatikus emberek mutassák az irányt. Én egyik sem vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57365

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Nyárvan , mégis fagyos a levegő :( tüntem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57366

Kinek nem inge nem veszi magára.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57367

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Kedves Zsófi ! További további szép napot :S üdv: Klaudia.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57368

  • Finley
  • Finley profilkép
Nem veszek részt a Prideon, hogy láthatóvá tegyem, hogy engem is be lehetne kategorizálni az lmbtqba.
Egyszer írtam egy segítség kérő levelet a Háttér társaságnak és csesztek válaszolni.
Ha betartom a játékszabályokat, semmiféle összeütközésem nincs senkivel hálószobai ügyek miatt a társadalomban.
Egy keresztény alapokra épülő országban nem tudják elviselni ha elutasításba ütközik egy törekvés pl azonos neműek házassága. Ezeket az elveket nem kell tiszteletben tartani? Úgy tesznek, mintha minden második meleg alig várná, hogy viharozhasson az anyakönyvvezetőhöz, vagy az egészségügyben folyton inzultálnák az lmbtqkat. Másnak meg más miatt szólnak be. Bárhol, bármikor, bármi miatt.
Nem tartom korrektnek, hogy valakinek ne legyen joga homofóbnak lenni és hogy mindenáron, mindenkinek szeretni kell minket, mert aki nincs velünk az ellenünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57369

Teljesen igazad van. Nem azért verték Kádár pribékjei a szüleimet, hogy másék üvöltve elvitassák mások - heteroszexuálisok, hagyományos családban gondolkodók - elsődleges jogát alapvetésekhez. Ezt a a társadalom kivetettje és a család fekete báránya mondja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57371

Azt gondoltam, hogy ez lesz, de Palla meg kell értened, ha nem döntesz, elfogy az idő, és más jön helyedbe, nem akarsz, pedig jó is lehetne....lehetett volna!!!! :S :) De akkor ez van, biztos más is akar szeretni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pride 7 éve 9 hónapja #57372

Már hónapok óta feltűntél, és semmi, legjobb idők vesznek el, vagy úszom meg...heheee :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.230 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook