Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Strandolás

Strandolás 7 éve 10 hónapja #56885

  • vikike
  • vikike profilkép
Sziasztok.
Ti mivel oldjátok meg a strandolást, idénmennék először strandra, de sajnos nem tudom hova eldugni a péniszem.
Mit javasoltok erre,ti hogy tüntetitek el?
üdv Viki
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Strandolás 7 éve 10 hónapja #56893

SRS :laugh:
De komolyan vannak olyan fürdőruhák amik kis szoknyával vannak egyben igaz egyreszesek általában de jók és takarnak. Egy próbát megér.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Strandolás 7 éve 10 hónapja #56912

100% biztonsággal csak az SRS.

A szoknyát bikinialsóhoz akár külön is lehet kapni, Tescoban, Decathlonban láttam ilyet.

Amúgy: Farkinca a farpofák közé + szűk bikinialsó és sok-sok ima. Nekem bevált, mondjuk kaszt után kevesebb felesleggel van dolgom. Ha biztosabbra akarsz venni, akkor alá vegyél vízhatlan 'gaff'-ot.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Strandolás 7 éve 10 hónapja #56916

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ne menj strandra SRS nélkül! Simán lefognak olvasni nagyon kellemetlenül fogod érezni magad. Főleg ha heréid is vannak még akkor inkább felejtsd el. Bár ez csak jó tanács de te tudod. Èn a strandot soha nem próbáltam volna SRS előtt nem hiányzott az atrocitás. Így is volt amikor utcán leolvastak nagyon gáz volt. Ha lehet kerüld amíg nem leszel kész lent is. Na meg aztán hosszú órákat lenni összepréselt nemiszervel? Utána úgyfogsz járkálni mint akinek terhes volt a hintalova. Próbáltam én is és nagyon nem volt jó. :laugh: :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.171 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook