Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hátha valakit érdekel

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56500

Nem kell lekoptatnod. Elbúcsúzom magamtól pénteken. Voltak vágyaid, velem kapcsolatban, utazás, lakással kapcsolatos kérés, szülőnek bemutatás, amik amíg nem teljesültek, azok voltak a szakítási okok. amik miatt nem voltam jó. Aztán a származás lett a baj, azon tényleg senki nem tud változtatni. Amikor mind megtörtént, akkor löktél el igazán. Ha valaki ezt érti írjon, de nem reménykedem benne, hogy nekem valaki segíteni fog.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56501

Ne menj sehová!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56502

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56503

Ha itt kezdtétek a veszekedést - amire senki nem volt kíváncsi - itt is fejezzétek be. Most már én is kíváncsi vagyok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56504

Nem keresek szexet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56505

Jó nekem, hogy valaki törödik a seggemmel!
:kiss: L-nek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56506

Én lehet,hogy értem csak nem tudom a választ.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56507

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56508

Mielőtt lett volna valami itt - véget is ért. Rossz ez nekem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56509

Palla beküldte:
Én lehet,hogy értem csak nem tudom a választ.

Zsófi, valami ötlet? Mindig ez van. nem egy helyen élünk jelenleg. Amikor találkozunk, akkor szeretet van köztünk és béke, ilyen előzményekkel is, ami itt volt olvasható. Az első fél napban mindenki be van feszülve, kattog a munkán, sztorizik, de irritált. Utána ölelés, puszi, mászkálás, boldogság, nagyon nehéz elválás, " hiányzol". Van negy csomó kedves becenevem :S Amikor napok, hetek telnek el egymás nélkül, annál jobban nő az eltaszítás benne. Nem felrovás, nem hibás érte,. Megindulnak az odaszúrások, - nem haragszom érte, mert akit szeretek, arra nem tudok. Aztán jön a ne gyere, nem akarlak látni, hagyjál, aztán megyek és nyakba borulás van, mosoly, szeretet, nevetés. Mindig ez van. Az egymáshoz költözésnél mindenki elbizonytalanodik, hogy otthagyja a várost ahol élni szeret.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56510

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56511

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56512

Nem bizonygatok, olvasd el kérlek figyelmesen, amiket írok. Nem flörtölök sem itt, sem máshol. Nem nézem semmibe a céltalanságot, az ide-oda csapódást, attól az életmódtól, amire te célzol, a gyomrom fordul fel. Vannak, akiket én is megdobálnék paradicsommal. Nem asztalom a kicsapongás, - az qa baj, hogy túl konzervatív vagyok, még prűdnek is mondanak- és ha valakihez tartozom, szeretem, onnantól nincs más, csak ő. A hűség alap nálam, csak úgy, mint a megbízhatóság, és a precizitás..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56513

Grindylow, remélem azért most röhögsz te is kicsit :) :) Bár Prince halála lett volna ekkora tévedés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56514

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56516

Te, hogy ezeket honnan veszed.... :ohmy: Az a baj, hogy túl őszinte és egyenes vagyok, amit mondok azt pont úgy gondolom. A barátkozás ennélfogva nálam barátkozást jelent, a sörözés a söröspohár szájhoz emelését, és beltartalmának elfogyasztását és így tovább.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56517

Nekem semmi közöm nem volt, nem van és most már biztosan nem lesz ehhez a szarsághoz. Kinyalhatjátok Zsófi seggét. Visszaigazolást kérek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56518

Béke velünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56520

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Palla beküldte:
Leköteleznél, ha röviden elmondanád mi az ADHD!
Az egy agyi rendellenesség amely az agynak a homloklebenyi részét érinti. Gyakran társul hiperaktivitással. A neuronok közti ingerületek túl gyorsan mennek, vagy nem megfelelően. Pontosan nem ismert még. Tünetei figyelemzavar,koncentrációzavar,tanulàsinehézségek,központi idegrendszer zavara az agynak ezen területeinek működése gátolva van. (Attention Deficit Hyperactivity Disorder, ADHD)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hátha valakit érdekel 7 éve 11 hónapja #56521

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
hu.m.wikipedia.org/wiki/Figyelemhiányos_hiperaktivitás-zavar Itt bővebben olvashatsz róla ha érdekel hogy miez az őrület.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.244 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook