Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Smink, ruci csábítás

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58306

Köszönöm dr. Maxmilian a tanácsot :S :) :woohoo: , jól látod, hogy erősen viszket, meg bizonyos részeken jó erősen piros, el vagyok pirulva :blush: szóval egy kis fehér trikóba, meg pamut bugyiba alszok :) , de annyira viszketett éjszaka :dry: :( , hogy kénytelen voltam ezt azt bevásárolni a 4. napba.... Van Claritin akut, abba reménykedtem lemegy, de, ha holnap is megmarad beveszem inkább.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58307

Tudom, hogy le lehetne alapozni, de akkor az nem válna előnyére. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58308

Előkerült a grindy... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58309

A Palla elment vad vízi evezésre, vagy mi. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58310

Azért egy puszit szívesen elfogadok vigasztalásra. :( :) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58311

Megfürödtem, megmostam ma 2-szer hajam :) :S :S , aztán nem bírtam tovább, és bevettem a Claritin akut, azért tartottam tőle, mert csalánkiütésre gyerekoromba kaptam ilyet, és eléggé beálmosodtam tőle, de arra jutottam ennyi virrasztás felébredés után, rám fér, ha kijön, de azt mondják ez már modernebb, pár szemet kibírok, és megveszem az Allegrát, az jobbnak olvastam. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58313

Hát az a Claritinnel egy fokkal jobb lett, de még mindig látványosan szar.. :S :)

A Palla meg azért nem lép velem szintre :) :S , és nem a féltékenység,stb, hanem átgondolás, mert annyit akar, hogy kiélje rajtam a perverz, mocskos, undorító vágyait, és aztán ejtsen.. mire hazajön az evezésből, és nem süllyedt el, akkor már mással vagyok..nem hiába van melegkiütésem!!!! :woohoo: :side: :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58314

Nézem a Szörny RT.-ét a Cool-on, az nagyon vicces. :S :) :woohoo: :side: :side: :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58315

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Feleslegesen szedegetsz allergiára gyógyszert mert ez nem az ami neked van! Érzékeny a bőröd könnyen kipattog főleg nyàron a melegbe mikor izzadsz is. Kerülni kell a zárt ruházatot főleg a farmer nadrágot legjobban annak viselésénél jön ki. Nekem is ez volt minden nyáron hiába volt bő rajtam a farmer akkor is kiütött a meleg. Mióta srs em volt azóta megszünt mert teljesen más ruhába járok nyáron! Nem hordok farmer nadrágot már. Magától elfog múlni nem szabad piszkálni mert megmaradhat a helye. Bőrgyógyász mondta nekem régebben. Oda kell figyelni az öltözködésre! Feleslegesen baztatod az immunrendszered allergia elleni szerrel. Ha nagyon kellemetlen akkor hűsítőkrémmel lehet kenni az nyugtatja a bőrt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58329

Hát az a helyzet, hogy 2 Claritin-t is bevettem :S :) , mivel annyire viszketett, hogy nem bírtam tovább várni, így még nem jártam ennyire, most, hogy lejjebb ment az idő kicsit jobb. Olvastam idegi alapon is kijöhet, de minden ugyanolyan nálam, így akkor az idő.

Az a vicces benne, hogy a seggemnél a legrosszabb az egész :side: , mivel nekem jó fehér a bőröm, az feltűnő a barna hajhoz, kicsit sajnálom így jártam, mert szép volt, és várom lemenjen eléggé. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58330

Kiporszívoztam alaposan, amugy mindig szoktam, ágyneműt mostam, hátha valami pók, de semmi. Legalább elriasztom a Pallát. :side: úgyse lesz itt semmi. Ismerem ezt az elköteleződni nem akarom réteget, jól keresve.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58331

Amugy mindneki írt nekem kivéve a Palla :) :S :woohoo: , és köszönöm, szóval ebből le lehet vonni, ebből is, ki is néztem magamnak egy szép ezüst gyűrűt, hogy feldobjam magam, mivel éjszakáznom kellett egy csomó emiatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58348

Én most boldog vagyok úgy ahogy, mivel félig meddig kihófehéredtem :) :S :woohoo: , de éjszaka még szenvedtem, krémezéssel nyugtattam meg magam, de már visszanyertem magam, és szabadságra is megyek az ismerkedésbe ( Palla ügy, bevetettem a titkos technikám, és örömmel néztem milyen szuper lettem, tettem is egy kis világoskék festéket a szememre), szóval akárki csúrgat rám pl. utcán, én ejtem, sehogy semmivel, kedvenc dolgaimba leszek :S :) -
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58349

Elképzelni nem tudom, hogy az anyámba kerültem ismét képbe.

Milyen alkalomból írt neked mindenki csak a bunkó Palla (Zsófi) nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58350

Semmi más vágyam nincs mint elkötelezni magam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58351

Pont az, hogy sehogysem kerültél képbe, isten ments, hogy elkötelezd magad. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58352

Tényleg ilyen hülye picsa vagy? Én soha sem hazudok. Ismersz a lehetőségek keretein belül. Tudod, hogy vonzódom hozzád. Mások jókat röhécselnek a senkit nem érdeklő hülyeségeinken.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58353

A Kékszakállú herceg vára nem vicces. Egy latin-Amerikai sorozat szintjén adjuk elő. Ez némileg ellenemre van. Mindenki rajtunk röhög.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58354

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Palla beküldte:
Mások jókat röhécselnek a senkit nem érdeklő hülyeségeinken.

Én már unom. Ezt is, meg az engedélyem ellenére rólam beszélést illetve a kéretlen rámrepülést is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 7 hónapja #58355

grindylow beküldte:
Palla beküldte:
Mások jókat röhécselnek a senkit nem érdeklő hülyeségeinken.

Én már unom. Ezt is, meg az engedélyem ellenére rólam beszélést illetve a kéretlen rámrepülést is.


Sajnálom. Ezúton kérem elnézését.
Köszönöm szíves megértését.
Repülés nélkül várok, ám ha zavarja,
háesszeihez nem irkálni megpróbálok,
Szeretetben és békében vágyom lenni Önnel,
egy sör mellett kibeszélni a Bűn és Bűnhődést örömmel.
Szendvicset készíteni a Kedvesnek, uborka nélkül,
vagy életünket összekötni hozhatnám B. tervül.
de Ön most rám haragszik, éktelenül,
Letelepedési engedélyt kérvényeztem a szerelemnek, hátha körünkbe visszatelepül



( szívet nem rajzolok, mert az nyálas jelen esetben)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.241 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook