Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Smink, ruci csábítás

Smink, ruci csábítás 7 éve 1 hónapja #60193

Én most a nap után a könyvtárból jövök. :S
Kivettem a betevőt, újságot szoktam, Nők Lapja, HVG, Best, mEg pár CD ,DVD, ezenkívül több új, sikerkönyvet olvasok el, és, ami megtetszik beszerzem, Ausztria miatt kivettem, az most Ulpius siker, Sabatina James: Apám a halálomat kívánja, meg pár egyéb. :S

Ezenkívül meg nyilván, megnéztem kit lehet leszopni, de sajna válogatós vagyok, de legalább megnéztem egy pár embert, és egy idősebbnek eléggé bejöttem, végül ejtettem, de rajta vagyok, mivel hát itt voltam a viszonztalan témába. Mos, hogy jön a tavasz., heheree
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 1 hónapja #60194

Aztán mikor besötétedett végigmentem, nőiesebben, egy kávézó előtt, legalább 8 cigiző hetero között, van-e elég önbizalmam, pozitívan álltak hozzám, és már ott se voltam, azért legközelebb mégse. Kint volt. :S ( könnyű elhúzni)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 1 hónapja #60195

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
lovestorysecret beküldte:
Ezenkívül meg nyilván, megnéztem kit lehet leszopni, de sajna válogatós vagyok
ez feldobta a napomat :laugh: :laugh:

jó arc lehetsz élőben is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Smink, ruci csábítás 7 éve 1 hónapja #60196

Köszi :)
Örülök neki. :woohoo:Folytattam volna a ténykedéseimet, de sajna megéheztem, így haza kellett mennem, vacsorát készíteni :side: , mindennap eszek meleg kaját. :S Ma már otthon maradok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.161 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook