Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Hasznos hülyék

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53621

Az nagyon tetszik amikor pl. az enyémhez hasonlóakon keresztül támadják az évezredek alatt kikristályosodott társadalmi berendezkedést. Tehát, hogy az alap a család, és férfi és nő egyenjogú, és természetes - a fajfenntartás miatt természetes - kapcsolata. Nekem ilyen nem lehet mert nem lehet. Irigykedem, de nem támadok. Engem nem bánt senki - lenéznek meg kinevetnek a hátam mögött - de megbecsült munkaerő vagyok és gyakorolhatom az állampolgári jogaimat. Engem ne védjen senki a felhatalmazásom nélkül!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53622

Ez többség kisebbség alapon megy általába, mint természetességi kérdés, ha kilőve a tolerancia, meg liberalizmus, de ott se egyértelmű...
Szerintem a legjobb kiképzelni egy lakatlan szigetet, ahol ilyen évezredes hagyományok nincsenek, és mondjuk ott csak feketék lennének, és te lennél egyedül fehér, akkor magyarázhatnád, ááááááááááá a fehérek voltak tuti helyzetbe, stb... úgyse értenék...
vagy pl. a kannibálnak is mondhatnád, áááááááááá ez nem szokás, ettől még simán megennének vacsirs. :S
Szóval a többség kisebbség számít, egyik fontos tényező. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53623

ja vacsira, közbe dolgom lett, ha nem értenéd. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53624

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Védeni (vagy úgy tenni, mintha védenék) egy kisebbséget igen fontos politikai tőke ám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53625

Egy nem létező kisebbséget védeni az az igazi buli.
Én nagyon harmonikus viszonyban vagyok a krokodilokkal. Nem ugrom be a Nílusba, hogy meggyőzzem őket az emberevés etikátlanságáról, ők meg cserébe nem esznek meg engem Pesten.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53626

Én elhiszem az összeesküvés elméleteket, ha annak tárgyi és visszakövethető alapja van. Toleránsék miatt engem fog először élve elégetni az IA. Nagyon jól elvagyok én az itteni intoleránsokkal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53630

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Többnyire ha békén hagyják az embert, azaz nem emelik ki a "mássága" miatt, jobban jár, mint ha mindenáron védeni/megmenteni kívánnák, vagyis ezáltal kihelyeznék, mint egy különleges állatot.

Történt veled konkrét eset, amikor az akaratod ellenére "védtek"?

Jó lenne több olyat látni, hogy a többségtől eltérő nemi identitás megélése mellett az egyén elismeri a fennálló társadalmi berendezkedés létjogosultságát is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53632

Azért a toleránsokkal csak jobban jársz, azok nem fognak eleve kikoncolni, vagy toleranciából gondolod?
Egy toleráns se tolerál azért mindent, nem szoc. intézmény az. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53635

Engem csak az akaratom ellenére védenek. Egy leszbikus irodalom tanárnővel ( én női ruhában) néztük három évvel a partvonalról a Pride förtelmét. Szélsőséges hülye gyerekek között voltunk, de nem ért atrocitás. Sőt! Mi is dobáltunk volna csak nem volt mivel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53638

És merre dobáltál volna? magadra? Akkor ne csodálkozz, ha előbb utóbb mégis bedobnak majd a krokik közé :P Toleranciából...vacsira
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53639

Betartom a józan ész és a biológia által diktált szabályokat Nem akarok senkit felháborítani. És nem gondolom, hogy a nyúlnak kell vinnie a puskát. Nem bántok senkit és engem sem bánt senki, pedig bánthatnának.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53656

Egy statisztikailag ki nem mutatható réteg önjelölt "vezetői" üvöltve és botrányosan követelnek toleranciát - meg ki tudja kinek hiányzó - jogokat azoktól akiket az ellenségeiknek tekintenek. A templomba járó nénik megsemmisítendő ellenségek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hasznos hülyék 8 éve 6 hónapja #53657

Ezek Darwinra - bár ő elismerte, hogy az emberre nem alkalmazható a tétele - hivatkoznak, mint vitathatatlanra.
Ha Darwinnak igaza lenne - én nem is létezhetnék. Kipusztultam volna mint egy őslény.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.202 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook