Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: kipróbálnám!

kipróbálnám! 8 éve 11 hónapja #53010

Szívesen kipróbálnám milyen érzés amikor popó lyukamba egyszerre két szerszám hatol be és elélvezésig dugnának. Üdv: :blush: barlangasz 69
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

kipróbálnám! 8 éve 10 hónapja #53019

  • Tangabugyi
  • Tangabugyi profilkép
Van egyàltalàn adminja ennek a fórumnak hogy az ilyeneket törölje?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

kipróbálnám! 8 éve 10 hónapja #53022

Egyetértek, az ilyen topikok kerüljenek törlésre, főleg hogy ez a második amit nyitott, ugyan azzal a szöveggel. Szerintem csak egy trollkodás az egész, elég gyerekes és visszataszító formában.

Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ha vki ide jön tájékozódni, informálódni, szembe találja magát rögtön egy ilyen témát boncolgató topikkal, nem hiszem, hogy jobban körbe néz..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

kipróbálnám! 8 éve 10 hónapja #53034

Szia jazz!

Nem trollkodok csak érdekelt maga az érzés,már voltam férfival és azt ismerem de kettővel még nem. De elnézésedet kérem ha ez a témafelvetéssel benned valami rossz érzést keltette nem ez volt a szándékom. Köszönöm a válaszod, szép napot kívánok. Barlangasz69
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

kipróbálnám! 8 éve 10 hónapja #53035

A probléma azzal van, hogy szerintem értelmetlenül nyitottál két topikot, ugyan azzala szöveggel.

Az már az egyéni szubjektív véleményem, hogy nálam ez már súrolja a határokat. Értem én, hogy kíváncsi vagy és tájékozódni szeretnél, de talán nem egy nyílt topikban kellene ezt a témát boncolgatni. És igen, tudom mi egy fórum lényege, ez hangsúlyozom szerintem, akkor se idevaló.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.180 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook