Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Angliai eselyegyenloseg

Angliai eselyegyenloseg 12 éve 3 hónapja #39530

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Sziasztok!

Angliaban elek es rendkivul jol boldogulok. Itt nincs megkulonboztetes, nincsenek eloiteletek, ugyanugy kapsz munkat. (mindegy hogy meleg-bi-leszbi-hetero vagy)
Ha teged is erdekel egy eloiteletmentes vilag keress nyugodtan!

(bocsi nincs ekezetem) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Angliai eselyegyenloseg 12 éve 3 hónapja #39539

  • Kalóz
  • Kalóz profilkép
Engem nagyon érdekelne ez, régi vágyam, hogy Angliában élhessek, számtalan indok miatt. Csak épp se munkám, se pénzem, nem tudom, miként indulhatnék el ezen az úton.
Neked hogy sikerült? Hogy kezdted?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Angliai eselyegyenloseg 12 éve 3 hónapja #39543

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Szia Kynkus!

Én is most megyek majd ki, a pénz megvan, de azért érdekelne egy-két dolog engem is! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Angliai eselyegyenloseg 12 éve 3 hónapja #39544

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Cic drága! Mostmár KÖTELEZŐ feljönnöd MSN-re... én a párommal 29. -én megyek ki... :D

Egyébként egy kis előszelét éreztem ennek az egyenlőségnek. Régebben a volt pszichiáterem megkért, hogy a tanoncainak meséljek egy kicsit az utunkról, hogy ne csak a könyvekre hagyatkozzanak és amikor kifejtettem, hogy a köztes időszakban nehéz boldogulni az előítéletek miatt, teljesen meg voltak rökönyödve, mint akik nem is tudom mit hallottak, igaz, nem csak britek voltak, bár volt több köztük, mindenesetre pont egy brit fiú szólalt fel, idézem (nyilván angolul): "Ez igaz, hogy egy civilizált országban hátrányban lehetnek az LMBT emberek? Nem tudom elhinni..."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Angliai eselyegyenloseg 12 éve 3 hónapja #39552

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Egy civilizált országban nem... de mi Magyarországon élünk! :D

Én csak tavasszal megyek, Elle, mert még vizsgázom. :) Azután viszont vissza se nézek! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Angliai eselyegyenloseg 12 éve 3 hónapja #39559

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Nagyon osszetett a dolog. A legfontosabb az angol nyelv, anelkul nem szabad elindulni. Es annak se doljetek be hogy penz nelkul johettek mert van biztos munka. Ez a ketto kotelezo ide induloknak.
Mi most alapitottuk meg a sajat cegunket itt, igy nagyon szivesen segitek annak akinek szuksege van ra.
Ha gondoljatok keressetek meg privatban, es tudunk emailben kontaktolni stb stb stb... Mert mindenkinek mas kerdese van ugyebar.... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.170 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook