Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Segítség?

Segítség? 12 éve 9 hónapja #35961

  • DeadGirl
  • DeadGirl profilkép
Sajnálom, hogy ide írom, de egyszerüen ötletem sincs már hol kérjek segítséget.. Más oldalon is kértem, de nem volt sok eredménye.
Ha megkérhetem ne törölje a moderátor, mert nincs hova fordulnom egyszerüen már... :(

Az a helyzet, hogy apám alkoholista, de anélkül is elég elviselhetetlen személy. Csak neki lehet igaza és mástól nem fogad el semmilyen különbözö véleményt, emellett még agresszív is.

Ma történt nemrég egy olyan dolog, hogy megint részegre itta magát és rajtam akarta kifejteni a dühét, mert én nem beszélek vele egyébként (pont a viselkedése miatt). Annyira messze ment, hogy agyon akart verni és azt mondta, hogy hozhatjuk a hullazsákot... Ha nem lett volna itt anyukám, akkor nekem esik az biztos.
Egyszerüen rettegek most.. hívtam a rendöröket, de akivel beszéltem az az adataim elkérése után annyival lezárta a dolgot, hogy nem vagyok jövöbelátó és nem tudhatom, hogy tényleg megfog-e verni az apám és letette a telefont.

Ezek után egyszerüen nem tudok mit csinálni, nincs ötletem hova forduljak és mit tegyek. Az éjjel aludni nem fogok, mert félek, hogy álmomban összeverne vagy akár még nagyobb bajom is lenne...
A mai estét még túlélem talán, mert nem fogok aludni, de nem tudom mi lesz holnap és utána...
Hétköznap ö egész nap itthon van, mert munkanélküli és anyukám csak este ér haza, így nem tud ö se megvédeni töle...

Azért is írtam ide, hogy tanácsot kérjek... Esetleg ha lenne a közelböl valaki aki tudna nekem segíteni, nagyon elvagyok keseredve :(

17 éves vagyok és Pécs mellett lakom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #35963

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #35964

  • Necc
  • Necc profilkép
DeadGirl írta::Azért is írtam ide, hogy tanácsot kérjek... Esetleg ha lenne a közelböl valaki aki tudna nekem segíteni, nagyon elvagyok keseredve :(

Szia!

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben élsz, és dühítőnek tartom, hogy a rendőrség is lerázott téged egy nagyonis konkrét fenyegetést figyelmen kívül hagyva. Én nem élek hozzád közel, egyébként sem vagyok a kríziskezelés szakembere - a problémád pedig hozzáértő emberek segítségére vár.

Ha tényleg nem alszol, és figyeled az oldalt: azt javasolom, nézd meg ezt: http://www.kek-vonal.hu/index2.php?m=16 - és hívd fel őket a 116111-es telefonon, Nem kell semmilyen előhívó, meg körzetszám elé! Éjjel-nappali szolgálat - és ők meg tudják mondani, hogy Pécsett kihez fordulhatsz rövid időn belül. Biztosan van ott krízisközpont is. Ne habozz ezt a segítséget kérni, mert magától nem fog megoldódni a helyzet, és ti családon belül már biztosan nem tudjátok megoldani. Ha van barátod helyben, vagy találsz is, ő segíthet a feszültségedet oldani, de ő sem tud majd kihúzni a bajból.

Fel a fejjel, ifjú ember, és vigyázz magadra, és lépj bátran!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #35968

  • DeadGirl
  • DeadGirl profilkép
Na mindegy... Majd felhívok valami számot, 3 félét is leírtam.. valahol talán adnak majd tanácsot.. Már ha életben leszek addig :S

Elnézést mindenkitöl, hogy ide írtam, rossz ötlet volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #35972

  • Necc
  • Necc profilkép
DeadGirl írta:
... Már ha életben leszek addig :S
... Remélem is! Hogy vagy most? Azt is remélem, hogy tényleg kérsz segítséget. Tanács az mindig akad, de lépni csak te léphetsz, és már az is jó lépés volt, hogy minket megtiszteltél, és megosztottad a gondodat. Jó reggelt, világosodik. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #35973

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Szia! Vannak barátnőid a közelben? Vagy bárki aki tudja, hogy mi a helyzet veled? Valahol esetleg megértő rokonok? :barat:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #35976

  • veste
  • veste profilkép
Pécsi Ifjúsági Lelkisegély Szolgálat
pecs.gyitosz.hu/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #35977

  • DeadGirl
  • DeadGirl profilkép
Endee721 írta::
Szia! Vannak barátnőid a közelben? Vagy bárki aki tudja, hogy mi a helyzet veled? Valahol esetleg megértő rokonok? :barat:

Ha lenne akárki is a közelböl akit ismernék, akkor töle kérnék segítséget, de a családon kívül nincs senki... Aki meg lenne az nagyon messze lakik :/

Amúgy most reggel is folyamatosan káromkodik apám, de egyelöre még nem jött be balhézni... Szerintem a szobámban maradok amíg anyukám haza nem ér...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #36007

  • micro
  • micro profilkép
DeadGirl minden rendben? Nem történt bajod ma, ugye?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 9 hónapja #36068

  • pedro
  • pedro profilkép
Hahó DeadGirl mizu?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 8 hónapja #36405

  • DeadGirl
  • DeadGirl profilkép
Egyelöre jól vagyok és úgy tünik nyugalom lett egy idöre, csak nem tudtam eddig nagyon feljönni ide.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 8 hónapja #36414

  • pedro
  • pedro profilkép
Akkor rendicsek. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 8 hónapja #36426

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek!

A doki azt mondta ugye hogy műtét után tágítani kell az újonnan kialakított hüvelyt. B)
Próbálkozok is a dologgal de valami miatt én semmire sem haladok. :angry:
nem hogy tágulnék hanem egyre inkább szűkebbnek érzem magam. :dry:
2cm átmérőjű dildo-tól már bevérzek!
És a teljes mélység amíg be tudom tolni az mindösszesen 5cm! :aah:
Arról nem is beszélek hogy a februári műtétem óta a mai napig betétet kell hordanom mert folyamatosan váladékozom.:unsure:

Szerintetek mit csinálok rosszul?
Valaki adjon tanácsot hogy mit csináljak!

Üdv: Anna :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 5 hónapja #37984

  • fool
  • fool profilkép
Szeretném magam töröltetni, amit már többször is jeleztem és nem történt meg. Most a kapcsolat funkcióra hibaüzenetet küld. Mit kellene tennem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 5 hónapja #37989

  • spider567
  • spider567 profilkép
Ha megkérhetlek,maradj,ne legyél már lökött.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Segítség? 12 éve 5 hónapja #37990

  • fool
  • fool profilkép
Postaláda!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.246 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook