Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Segítség!

Segítség! 8 éve 7 hónapja #53373

  • timibea0127
  • timibea0127 profilkép
Sziasztok srácok! Spermadonort keresünk! A feltételek ne légy drogos és alkoholista..:) A többit privátban!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség! 8 éve 7 hónapja #53374

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Miért pont itt keresgélsz? Ami a lényeg milyen srácoktól akarsz spermát? Transz lányoktól vagy meleg pasitól? Ki érti ezt mert én nem szerintem oldalt tévesztettél. Bár vannak itt heteró pasik is az is igaz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség! 8 éve 7 hónapja #53375

  • timibea0127
  • timibea0127 profilkép
Nem tévesztettem oldalt! Minden lehetőséget megszeretnék fogni...hátha találok egy normális srácot aki segít! nem tehetek rolla hogy ez a te csőrödet zavarja!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség! 8 éve 7 hónapja #53376

Saját magamból kiindulva nemhiszem hogy egy transz lányéval messzire menne XD
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség! 8 éve 7 hónapja #53377

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
timibea0127 beküldte:
Nem tévesztettem oldalt! Minden lehetőséget megszeretnék fogni...hátha találok egy normális srácot aki segít! nem tehetek rolla hogy ez a te csőrödet zavarja!
Ne forgasd már ki az írásom abszolút nem zavar csak érdeklőttem hogy miért itt? Pontosan milyen pasitól meleg vagy biszex vagy transz lány vagy teljesen mindegy ezt nem fejtetted ki. Én erre voltam csak kiváncsi. Marhára nem érdekel ki mit csinál elhiheted. Na csá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség! 8 éve 7 hónapja #53378

azután érdeklődöm, hogy az apaság vállalással, vagy anélkül? B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.176 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook