Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Kire mondjuk, hogy divatból buzi?

Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38345

  • Astyle
  • Astyle profilkép
Egyáltalán van olyan és ha igen akkor kik azok?
'...divat melegnek lenni manapság...'
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38347

  • pokerface
  • pokerface profilkép
Baromság. Már miért lenne divat buzinak lenni? Manapság inkább titkolni kell.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38374

  • stompi
  • stompi profilkép
A fiúk között nem igazán, a lányok között viszont nagyon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38375

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
stompi írta::
A fiúk között nem igazán, a lányok között viszont nagyon.
na ezzel lehet engem felidegelni. miért lenne divatból leszbi egy csaj ha szerintetek van ilyen és a pasik miért nem. ti aztán már tudjátok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38377

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
ha szétnézek, mi van körülöttem, akkor így szokott lenni:
1) metroszexuális, feminin srácokra mondják. az tökmindegy, meleg vagy heteró. finomabb vonások, nőiesnek mondott gesztikuláció vagy mimika, vagy aki sok időt tölt a meleg haverjaival...
2) a "divatleszbi" szót meg akkor hallom, ha két spicces, egyébként hetero lány így próbálja felszedni a hetero fiúkat pl. diszkóban.

((de ez hülyeség. én legalábbis, sosem mondom, hogy divatbuzi/leszbi. senkire.
ez nem divat kérdése. miért volna az?! :shout:
csak sok "kőokos", (nem kizárólag, de) többnyire hetero ember szokása azt hinni, hogy van ilyen kategória. :huh:
hülyének lenni divatos, lol.
az tény, hogy többen vállalják, baráti körben, munkahelyen, családban stb. a "másságot" (fúúúj, de utálom ezt a szót) - de attól még nem gyakoribb a dolog, nincs több meleg.))

bvááá. "divatból buzi" pff.
egyébként, nem értem, attól, hogy valaki lesmárolja (mondjuk,.. részegen) a legjobb barátját/barátnőjét.. az hol buzi? :side:
két diszkós-smárolós-nyalakodós csajra azt mondani, hogy divatleszbik, már csak azért sem ildomos, mert annak annyi köze van a leszbikussághoz, mint tyúknak a sárga tengeralattjáróhoz. má' bocs. (persze csak szerintem.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38380

  • pedro
  • pedro profilkép
Köx Quaoar ! Te legalább józanul látod.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38386

  • gayboy
  • gayboy profilkép
Divatbuzi? Na ja mostanság ez divatos dolog, stigmát ragasztani a homlokodra! Az ilyen divatdumáktól falra mászom, ugyan miért lenne ez divatos? Talán menő buzinak lenni? hát nem az! leszbinek se, szerintem..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38409

  • Maxi
  • Maxi profilkép
Divatos buzi az van. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 4 hónapja #38428

  • hooligan
  • hooligan profilkép
Az emos fiúk szerintem nem melegek mégis szoktak egymással smárolni, tele a net ilyen fotókkal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 12 éve 3 hónapja #38891

  • stompi
  • stompi profilkép
stompi írta::
A fiúk között nem igazán, a lányok között viszont nagyon.
Továbbgondolva arra a melegre is mondhatjuk aki magamutogató.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 10 hónapja #48518

  • sunny
  • sunny profilkép
Tegnap fejtette ki az egyik spanom, hogy az a divatbuzi aki úton-útfélen reklámozza a melegségét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 10 hónapja #48522

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
sunny beküldte:
Tegnap fejtette ki az egyik spanom, hogy az a divatbuzi aki úton-útfélen reklámozza a melegségét.

"Reklámozza"?!
(No comment.)
Azt elmagyarázta, mit ért 'reklámozás' alatt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 10 hónapja #48532

  • sunny
  • sunny profilkép
Nem fejtette ki, én meg jobbnak láttam hallgatni inkább nagyokat. Legközelebb rákérdezek, ha rázendít a témára.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 10 hónapja #48601

  • Sharki
  • Sharki profilkép
Érdekes gondolatmenet. Aki reklámozza a melegségét, divatból buzi? Értem én de tényleg az a kérdes mit jelent a reklámozás. Nem mindenki akar bújkálni, titkolózni. Na meg attól, hogy vállalja még nem lesz divatos. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 10 hónapja #48602

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Valószínűleg arra értik a "reklámozást", hogy valaki nem kerít magának alibibarátnőt, hanem úgy éli a (történetesen meleg vonzalmat tartalmazó) életét, ahogyan helyesnek látja. Esetleg még rendezvényen is részt vesz, ahol kézen fogja az ugyancsak meleg :ohmy: partnerét.
Ennyi erővel a szombat délutáni feldíszített-dudáló esküvői autókonvojok meg a heteróság "reklámozásai".
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 10 hónapja #48605

  • arabela
  • arabela profilkép
Hát szerintem nem a csőbuzira mondjuk hanem arra aki esetleg nem is feltétlen az, csak megjátssza. A reklámozás meg nem az amikor felvállalod ha szükséges hanem ha lépten nyomon közlöd mindenkivel akkor is ha nem "muszáj". Ismerek egy srácot az bárkinek bármikor elmondja, pl. tüzet kér valaki tőle és egy perc múlva közli vele, hogy ő meleg. Ez divatból van szerintetek? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 1 hónapja #50967

  • Simba
  • Simba profilkép
Szerintem divatból nem lesz senki "buzi". Szoktam erről vitázni. A legjobb érv az, hogy sajnos a társadalom megvet minket. Nincsenek kiváltságaink, miért is akarna valaki divatból meleg lenni? Jó a divat sokféle lehet ugye, öltözködés, ami kötődik a zenei ízléshez, vagy életfilozófia emósok stb... Sokan azért csapódnak az aktuális divat, trendek mellé, mert azt menőnek gondolják. Most gondolkodjunk el rajta, hol volt valaki menő attól, hogy nyíltan felvállalta másságát? Iskolában, faluban? Ugyan...

A másik része a dolognak az orientáció. Ha valaki nem meleg, akkor nem meleg, nem is tud azzá válni csak úgy, hogy gondol egyet, mert ez a divat. Kényszerítheti magát, de hát abban meg mi a jó ugye?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 1 hónapja #50970

  • peaf
  • peaf profilkép
Az elgondolásom szerint azért érzik úgy az emberek, akiknek lövésük sincs a melegekről, hogy divat lett, mert egyre láthatóbbak vagyunk. Többet látnak minket a TV-ben, újságban és az utcán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kire mondjuk, hogy divatból buzi? 10 éve 1 hónapja #50972

  • Simba
  • Simba profilkép
Van benne valami. Többet foglalkozik a média a témával, ezért gondolhatják, hogy ez valami divat lett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.264 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook