Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: melegből "normális" ?

melegből "normális" ? 13 éve 10 hónapja #27566

  • Nina
  • Nina profilkép
Sziasztok!

Pár éve megismerkedtem egy meleg sráccal.
Nem is volt semmi gond a barátsággal, amíg el nem szerettem a párjától.
Létezik, hogy valaki így megváltozik? Vagy csak kíváncsiság?
Valaki megoszthatná velem a tapasztalatait. Örülnék neki.
Előre is köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 13 éve 10 hónapja #27582

  • ShyBi
  • ShyBi profilkép
"Normális"? :think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 13 éve 10 hónapja #27584

  • Necc
  • Necc profilkép
Tényleg, Nina, mi a normális, (még ha idézőjelesen is)? Ami nem meleg, nem biszex, esetleg nem ts? Vagyis heteró? És ami nem heteró, az nem normális? Ejnye... (Biztosan érezted, hogy ez így pontatlan, vagy bántó, azért az idézőjel, ugye? De ezzel semmi baj, tájékozódj.) :)

De amúgy sem értem a történetet. Ha a barátod volt a srác, miért okozott bajt, hogy elszeretted? Egy kis szerelem bajnak minősül? Hiszen abban jelen van egy mélyebb barátság is. A volt párjának reagálása jelentett gondot? Vagy a meleg srácnak támadtak identitásbéli gondjai? Még az se baj, ha egy meleg srác egy szerelmetes heteró kapcsolatba merül el. Szóval, nem látom a bajt... Remélem, boldogok vagytok.

Sokfélék vagyunk emberként, sokféle hatás ér bennünket, és sokféleképpen szeretünk. Látod fent a bal sarokban a Pinkvanilla meghatározását: "queer portál"? - nézd meg itt a szó jelentését. A queer elmélet szerint nincs se férfi, se nő, (nagy egyszerűsítéssel, bármilyen furcsa is ez), ezek csak rögződött társadalmi, szocializációs behatárolások, kategóriák, sablonok. A szerencsésebbek, a szabadabbak pedig jönnek-mennek, átjárnak a virtuális határokon. (Tényleg, neked hol állították ki az útleveledet!? :) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 13 éve 10 hónapja #27602

  • micro
  • micro profilkép
Szia Nina!

Csak a halál biztos, tehát miért ne változhatna a szexualitásunk is. :cheer:
A srác hogyan magyarázza?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből 13 éve 10 hónapja #27670

  • cappy
  • cappy profilkép
ShyBi írta::
"Normális"? :think:

Ja, normális... na az a legviccesebb ún. label vagyis címke B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 13 éve 10 hónapja #27705

  • Nina
  • Nina profilkép
Szia!

Köszönöm, amit írtál!
Tulajdonképpen csak bizonytalan voltam (vagyok),de szerencsére egyetlen olyan választ sem kaptam tőletek, ami alátámasztaná, hogy ne higgyek ebben a kapcsolatban.
Sőt, talán még jobban érzem, hogy a szeretet nem a nemektől függ. Amíg engem szeret, addig teljesen mindegy kik voltak előttem.
Meglepődtem, hogy "itt" az átlagnál intelligensebb emberek kommunikálnak egymással.
Mégegyszer is köszi! :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 13 éve 10 hónapja #27730

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Kedves Nina, örülök, hogy ennyire szimpatikusak vagyunk, csak azt az egyet furcsállom, hogy míg Te azt mondod mi milyen intelligensek vagyunk, mindenféle bemutatkozás nélkül írsz nekem egy privit hogy "szia, te hány éves vagy?"
Még azóta sem értem, hogy miért lett volna ez neked olyan fontos tudni...vagy hogy jön ez ide egyáltalán...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 13 éve 10 hónapja #27740

  • Lastra
  • Lastra profilkép
Azon merengtem, hogy "melegből normális". Van még közte egy lépcső a biszexualitás, vagy lehet az már normális kategória? :)
Kicsit eltávolodtam Nina konkrét kérdésétől.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből 13 éve 10 hónapja #27760

  • Nina
  • Nina profilkép
Szia Sushiflower! Teljesen igazad van. Nem volt fontos és most sem az. Emberi kíváncsiság. Ennyi. És bocs, hogy be sem mutatkoztam. Nem ismerkedni akartam, csak szimpatikusnak tűntél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből 13 éve 10 hónapja #27794

  • Barno
  • Barno profilkép
Melegből normális? Inkább melegből hetero, az jobban hangzik. :) Meg az is jól hangzik, hogy kutyából szalonna.:lol:
Ő inkább biszex lehet, akinek nővel most jött össze egy kapcsolat először igazán. Vannak bizonytalan identitású emberek is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 13 éve 9 hónapja #29516

  • csabee
  • csabee profilkép
A szexualitásunk talán életünk végéig is változhat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből 13 éve 8 hónapja #29541

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
csabee írta::
A szexualitásunk talán életünk végéig is változhat.
Lehet, de nem biztos. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 13 éve 6 hónapja #30988

  • Jeffrey
  • Jeffrey profilkép
Helló Nina!

És erre a barátod mit mond? Mivel magyarázza, hogy előtte homónak érezte magát, most meg veled van? Rejtett biszex volt?

Jeff
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 12 éve 5 hónapja #38417

  • Jeffrey
  • Jeffrey profilkép
Nem tudtam meg mi lett a story folytatása. :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 12 éve 5 hónapja #38439

  • csabee
  • csabee profilkép
Jól berágtam ezen, van ilyen oldal amin ez van, hogy "Hogyan szabadultam meg a homoszexualitásból? Winn Thompson levele azoknak, akik szeretnének megszabadulni." www.vargamakai.com/wthhomoszex.html
:fejbe:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: melegből "normális" ? 10 éve 2 hónapja #50956

  • Simba
  • Simba profilkép
Jó régi téma, de leírnám ennek ellenére a véleményemet erről, bár a kérdező minden bizonnyal már nem fogja olvasni. :D

Na szóval a homoszexualitást szexuális orientációnak tekintjük, nem csak én, meg a többi meleg, ha nem a tudomány is. Ez megmásíthatatlan! Nem lehet átnevelni, "kigyógyulni", orientációt váltani. Ilyen még a heteroszexualitás, és a biszexualitás is. Az hogy "elszeretted" csupán azt bizonyítja, hogy az illető személy nem homoszexuális. Én biszexuálisnak sorolnám be, ha valahová el kéne helyeznem. Hiszen férfiakhoz is vonzódót. Lehet ő úgy gondolta, hogy meleg, de a tények nem ezt mutatják. Hiszen nemi vágyat érez irántad, beléd szeretett, erre egy homoszexuális nem képes. Nyilván a legtöbb meleg próbálkozott az ellenkező nemmel is, mivel a társadalom heteroszexuális beállítottságú, ezt nevelik az emberbe, hogy ez a normális. De belül tudja az ilyen, hogy ez neki nem. A párod nem igazán ismerte önmagát ezek szerint.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

melegből "normális" ? 10 éve 2 hónapja #50957

  • sunny
  • sunny profilkép
B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.246 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook