Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Biszex nős férfiak

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 1 hete #25677

  • Mira
  • Mira profilkép
Planda! Ez valóban egy remek gondolat! :think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28777

  • kodaira
  • kodaira profilkép
Én is nős vagyok és bi. Ennek ellenére nem keresek fiút, de ennek nem erkölcsi okai vannak, egyszerűen nincs rá időm.

A megcsalás/elhagyás a férjek részéről elég gyakori, nem bispecifikus. A környezetemben azt látom, hogy ha megjön a gyerek, az életminőség a családban drasztikusan romlik. A gyesneurózis belép a nő életébe és szétcseszi a normális életet. (Persze, ha most egy indexes blogban lennénk ömlenének a hozzászólások, hogy náluk nem volt romlás, sőt, sokkal jobb lett gyerekkel -- csak ez egyszerűen hazugság.)

A pasi egy ideig bírja, segít az anyának, de aztán besokal és a munkájába, vagy a hobbijába menekül. Mivel egy elhízott depis csajjal már nem olyan jó a szex (ha egyáltalán van), akkor adott esetben jön a megcsalás vagy az elhagyás. Ha ez nem is jön, mert anyagi vagy presztizs okokból vagy a férj vagy a nő nem kockáztat akkor is jönnek az állandó konfliktusok. Én pl. szánalmas módon azért nem csalom meg, mert nem jönne jól a karrieremnek :) ugyenemiatt nem vállanám fel sosem a biszexualitásomat. A magyar társadalom köcsög, geci
homofób és nem kell nekem, hogy állandóan összesúgjanak a hátam mögött (így is megteszk csak 1000 más dolog miatt).

Szóval a házas, családos bi férfiak nem feltétlenül szemétségből csalják orrba-szájba az asszonyt, hanem, egyszerűen a feszültség oldása miatt. A gyes neurózis pedig annyira lefárasztja az anyát, hogy a férj és feleség közti "beszéljük meg" dolog már nem működne eléggé. Ráadásul a köcsög társadalom nem csak a melegeket bünteti, hanem a kisgyerekes anyáknak sem szabad gyengeséget mutatniuk, csak azt, hogy a világ legszebb dolga a gyermekvállalás. Eközben otthon szenved attól, hogy a kutya se segít neki és minden szabad és nem szabad másodpercét oda kell adnia az angyali jövevénynek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28778

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
Egyszer már emlitetem megteszem mégegyszer. A homoszexuálisokkal nincs gondom, leszbikusokkal sem,öket méginkább megtüröm magam mellett mint az elözöt de a biszexektöl valahogy hányingerem van. Föleg az olyan esetben amikor egyszerre tart magának nöt is férfit is. Elmegy segbekukizni egy pasit vagy forditva és aztán haza megy a feleségéhez. Hát fujj.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28780

  • kodaira
  • kodaira profilkép
Mégegy téma, ami jól jöhet. Melyik a jobb? Otthagyni az anyát két gyerekkel, had szenvedjen egyedül, vagy megmaradni egy szánalmas nyitott kapcsolatban? Esetleg a férj megoldja maga a szexet máshol, otthon pedig segít az anyának amiben tud? Nyilván a legjobb dolog a válás és a gyerekek kínozása :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28781

  • kodaira
  • kodaira profilkép
piszkocska írta::
Elmegy segbekukizni egy pasit vagy forditva és aztán haza megy a feleségéhez. Hát fujj.

Azzal neked kell megbékélned, hogy hát igen, a legtöbb férfi álma, hogy naponta ötször leszopják őket, lehetőleg más-és-más nő :) És az ezután sem változik meg, hogy szép fehér ruhában összeadta őket a pap bácsi és hozza a gólya a gyereket. A bi-k álma pedig hogy naponta 3 lány és 3 fiú szopja le őket :) :) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28789

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
kodaira írta::
A megcsalás/elhagyás a férjek részéről elég gyakori, nem bispecifikus. A környezetemben azt látom, hogy ha megjön a gyerek, az életminőség a családban drasztikusan romlik. A gyesneurózis belép a nő életébe és szétcseszi a normális életet. (Persze, ha most egy indexes blogban lennénk ömlenének a hozzászólások, hogy náluk nem volt romlás, sőt, sokkal jobb lett gyerekkel -- csak ez egyszerűen hazugság.)
Kedves Kodaira nagyrészt igazad van, de ez szerintem nem törvényszerű. Elég ijesztő lenne, ha mindenhol ez lenne a valóság. Rengeteg család van, ahol ott vannak a gyerekek és szeretetben élnek meg szexelnek is a szülők. Szerintem ha egy kapcsolat megfásul, az már amúgy is a végét járta, megcsalás vagy gyerek ide vagy oda. Az a legrosszabb szerintem, hogy a párok hagyják kihűlni és tönkremenni az értékes kapcsolatukat az évek alatt, és legtöbbször a másikat hibáztatják, pedig nyilván mindkét fél ugyanannyira hibás.
Mivel egy elhízott depis csajjal már nem olyan jó a szex (ha egyáltalán van), akkor adott esetben jön a megcsalás vagy az elhagyás. Ha ez nem is jön, mert anyagi vagy presztizs okokból vagy a férj vagy a nő nem kockáztat akkor is jönnek az állandó konfliktusok.
Ha a csaj elhízik meg depis akkor az valóban gáz. A partner sokat tud segíteni az ösztönzésben, meg felvállani dolgokat, hogy a nőnek legyen ideje visszatalálni magához, persze ha vissza akar. Meg hát ehhez partner is kell. Rengeteg férfi meg sem érdemli, hogy egy nő gyereket szüljön neki. Nálam szóba sem jöhetne olyan pasi, aki nem pelenkázza át a gyereket, vagy nem fürdeti, vagy egyáltalán nem veszi ki a részét a gyerek körüli dologból. Szóval nagyon meg kell gondolni, hogy kinek vállal be egy nő gyereket és még akkor sem garantált "minden".
Na az meg amikor a nő azt hiszi, hogy megszülte a gyereket és más dolga nincs már, zsíros hajjal és hájasan, igénytelenül éli a mindennapjait, akkor az sem csoda, hogy a pasi más felé néz. Hány ilyet látni...pff.

Szóval a házas, családos bi férfiak nem feltétlenül szemétségből csalják orrba-szájba az asszonyt, hanem, egyszerűen a feszültség oldása miatt. A gyes neurózis pedig annyira lefárasztja az anyát, hogy a férj és feleség közti "beszéljük meg" dolog már nem működne eléggé. Ráadásul a köcsög társadalom nem csak a melegeket bünteti, hanem a kisgyerekes anyáknak sem szabad gyengeséget mutatniuk, csak azt, hogy a világ legszebb dolga a gyermekvállalás. Eközben otthon szenved attól, hogy a kutya se segít neki és minden szabad és nem szabad másodpercét oda kell adnia az angyali jövevénynek.
Igen, ezzel teljesen egyetértek és nem csak a bi férfiakról van szó itt, hanem a heterókról is, ez ebben a vonatkozásban teljesen mindegy. Bár ez az orrba szájba csalás kicsit nekem sok. Az nem szereti már a társát aki ezt csinálja. Vagy fehérmájú, vagy szexmániás. Egyik sem jó. Persze ha a Qaf-ot nézem, akkor J&B esete ilyen volt...bár ők melegek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28794

  • zala41bi
  • zala41bi profilkép
Helló Kodaira! Nagyon jókat írsz, mindezt köntörfalazás nélkül. :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28806

  • kodaira
  • kodaira profilkép
sushiflower írta::
Kedves Kodaira nagyrészt igazad van, de ez szerintem nem törvényszerű. Elég ijesztő lenne, ha mindenhol ez lenne a valóság.
sushiflower írta::
Na az meg amikor a nő azt hiszi, hogy megszülte a gyereket és más dolga nincs már, zsíros hajjal és hájasan, igénytelenül éli a mindennapjait, akkor az sem csoda, hogy a pasi más felé néz. Hány ilyet látni...pff.

Köszi, hogy reagáltál! Persze, hogy nem törvényszerű és sok olyan házasság van, ami jó. Mindazonáltal te is azt írod, hogy "hány ilyet látni", merthogy nem mind ilyen, de mondjuk a fele igen :(
Rengeteg férfi meg sem érdemli, hogy egy nő gyereket szüljön neki. Nálam szóba sem jöhetne olyan pasi, aki nem pelenkázza át a gyereket, vagy nem fürdeti, vagy egyáltalán nem veszi ki a részét a gyerek körüli dologból. Szóval nagyon meg kell gondolni, hogy kinek vállal be egy nő gyereket és még akkor sem garantált "minden".

Így van! A férfinek ki kell venni a részét a gyermekgondozásból, és ez nem minden. Vannak fiúk, akik ezt meg is teszik, ám ettől nemhogy megbecsülnék a lányt, hanem inkább lenézik azzal, hogy "látod én is meg tudom, csinálni, nem nagy ügy, és neked csak ezt kell csinálni, én meg gürizek a melóhelyen". Pedig a gyermekgondozásban nem a pelenkázás, az etetés és a fürdetés a legnagyobb feladat, Nem emiatt lesz a kismamáknak depijük. Az ilyen tevékenységek közötti időtől. Hisz egész nap mást sem csinálnak, mint egy 1-5 éves gyerek szintjén kommunikálnak, minden másodpercben készen kell
állniuk, hogy valamit akar, mindig oda kell figyelni, hogy ne csináljon valami hülyeséget, ... Ez az ami miatt nincs pihi.
ezzel teljesen egyetértek és nem csak a bi férfiakról van szó itt, hanem a heterókról is, ez ebben a vonatkozásban teljesen mindegy. Bár ez az orrba szájba csalás kicsit nekem sok. Az nem szereti már a társát aki ezt csinálja. Vagy fehérmájú, vagy szexmániás.

A mindenkivel megcsalás biztos hogy nem normális dolog. Sőt, még az is igaz, hogy ha tinik, huszonévesek között egy kapcsolatban félrelép a másik fél, akkor nincs értelme a kapcsolatnak és jogos, ha felrúgják. Naivitás azonban azt gondolni, hogy egy 10-15 éves házasságba nem fér bele olykor-olykor a szex mással. Egy ilyen házasság sokkal szorosabb kötelék már, hogy ne bírjon ki egy félrelépést, merthogy ez már nem a szexről szól, hanem sokkal több dologról. Közös, szétválaszthatatlanul összefonódott életekről, aminél -- szerintem -- pont a félrelépés miatti válás a hűtlenség és nem a félrelépés.
Persze ha a Qaf-ot nézem, akkor J&B esete ilyen volt...bár ők melegek.

Ez egy nagyon érdekes dolog! Volt egy olyan rész, amiben olyan melegeket mutattak be, akik teljesen heteró életvitelt folytattak. Kertváros, gyerek, konszolidált munka, kultúrált szórakozás. Ebben a részben fakadt ki Brian, hogy "Basszák meg a heterók a saját kultúrájukat, én buzi vagyok és buzi módra akarok élni!"

Azt vettem észre, hogy azok a leszbikusok és melegek, akik felvállalták a melegségüket nagyon lenézik a titkolózókat és egyenesen megvetik a csaló biket. Pedig ezzel pont a heteró életmódot akarják ráerőltetni a meleg társadalomra, azzal, hogy deklarálják, hogy egy meleg kapcsolatnak ugyanolyannak kell lennie mint egy heterónak, csak azonos neműek között. Ez azonban már a heterók között is csak egy romantikus ábránd. A szabad döntés tisztelete szerintem fontosabb, mint hogy megfeleljünk egy romantikus és konzervatív ideálnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28807

  • kodaira
  • kodaira profilkép
zala41bi írta::
Helló Kodaira! Nagyon jókat írsz, mindezt köntörfalazás nélkül. :up:

Köszi szépen! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 13 éve 9 hónapja #28858

  • caleb
  • caleb profilkép
Nekem volt olyan bi pasim akivel elég sokáig jártunk és tudtam, hogy jobban megbízhatok benne mint bárkiben. Nem hiszem, hogy a szexualitással feltétlen együtt járnának bizonyos jellemtulajdonságok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.218 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook