Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Biszex nős férfiak

Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13777

  • ferike53
  • ferike53 profilkép
Én elváltam mert a férfiak jobb szeretők.:blink: :angry: :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13779

  • micro
  • micro profilkép
Szia Ferike!

Csak a szex volt a gond a házasságodban, vagy így nyugodtabban tehetsz azt amit akarsz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13780

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
ferike53 írta::
Én elváltam mert a férfiak jobb szeretők.:blink: :angry: :cheer:

Neked! :listen:

Akkor te inkább meleg vagy. A biszexuális beállítottságú egyének mindkét nemmel hasonlóképpen tudják élvezni a szexet...mondjuk érzelmi vagy kémiai alapon.

A másik pedig, ha felmerül a kérdés, hogy a női nem képviselői nem olyan jók az ágyban, akkor azt is meg kell kérdezni, hogy aki ezt mondja, arról mit mondanának a női partnerei? Meg tudom-e adni amire egy nő vágyik? Vagy ha nem, vagy kedvünk sincs hozzá, akkor meg inkább hagyjuk és maradjunk férfipártiak úgy vélem.

Olyan nincs, hogy minden nő rossz az ágyban. Akkor talán nálam sem biztos, hogy minden stimmel nem igaz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13783

  • ferike53
  • ferike53 profilkép
A volt nejem nem igazán csinálta aszt velem amire 1 férfi vágyakozik az ágyban. Bármit tettem ö nem volt ebben partner. késöbb 3 és fél évig volt barátnöm ö már más volt de anyagilag jól le húzott Ja és van 2 nagy családom is és 2 unokám. De a fiuk akkor is jobbak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13784

  • ferike53
  • ferike53 profilkép
Szia nem igazán mondanám magamat melegnek mert a volt nejemtöl született 2 család de ö az ágyban csak 1 darab fa volt bármit is akartam én. késöbb volt barátnöm3 és fél évig ö már jobb volt de anyagiak végett végetért a kapcsolatunk. tudok növel is szeretkezni de sokat csalodtam a nökben és ezért inkább a saját nemem ök megértöbek. EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. Ja és van 2 unokám is. Üdv feri
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13785

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
A nőkkel teljesen végeztél?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13788

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
ferike53 írta::
A volt nejem nem igazán csinálta aszt velem amire 1 férfi vágyakozik az ágyban. Bármit tettem ö nem volt ebben partner.

Az 1 nő!
késöbb 3 és fél évig volt barátnöm ö már más volt de

Akkor ezek szerint ott már nem ilyen gondok voltak...
anyagilag jól le húzott

Sajnálatos dolog, de ezt pasik is ugyanúgy megcsinálják...
Ja és van 2 nagy családom is és 2 unokám.

Igazán gratulálok!
De a fiuk akkor is jobbak.

Igen, igen, bizonyára a leszbik is ezt mondják! :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13789

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
ferike53 írta::
Szia nem igazán mondanám magamat melegnek mert a volt nejemtöl született 2 család de ö az ágyban csak 1 darab fa volt bármit is akartam én. késöbb volt barátnöm3 és fél évig ö már jobb volt de anyagiak végett végetért a kapcsolatunk. tudok növel is szeretkezni de sokat csalodtam a nökben és ezért inkább a saját nemem ök megértöbek. EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. Ja és van 2 unokám is. Üdv feri

Értem.
Pontosan az a mondat amit nagybetűvel szedtél, teszi inkorrekté valamint sértővé a női nem számára azt a kijelentésedet, miszerint a férfiak jobbak az ágyban. Mert EZ A TE VÉLEMÉNYED! :-)
De ne aggódj, nem haragszunk, legalábbis én nem.
Viszont tisztelem annyira mindkét nem képviselőit, hogy ilyesmit nem állítok!

Úgy vélem egy ágyhalálnál talán mindkét fél hibás, mint ahogy egy kapcsolat bomlásánál is, bár az emberek az egojuktól vezérelve hajlamosak mindig a másikat felelőssé tenni mindenért... :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13791

  • Astyle
  • Astyle profilkép
Személy szerint full meleg vagyok, de nem nemfüggő, hogy ki jó és ki nem az ágyban. Az tény, hogy nekünk férfiaknak általában fontosabb, mint a nőknek a hormonjaink miatt, de ez nem jelenti azt, hogy általánosítani lehet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13794

  • ulrike
  • ulrike profilkép
A férfi és női szexualitás között sok különbség van: lelki, anatómiai, fiziológiás, hormonális. Ami a férfiaknál sokszor magától jön, az a nőknél nem annyira, és nem is olyan gyakran (persze vannak magas libidójú nők is). Továbbá a nők a hüvelyüket csak a szüzességük elvesztése után tudják "kiismerni", ezzel szemben a férfiaknak kiskoruk óta kezük ügyében van a péniszük. Aztán ott van még az is, hogy a nőkben kétféle hormon dolgozik, emiatt még cikluson belül is változik a libidójuk, no meg sok nőt megviselnek (fizikailag és lelkileg is) a menstruációs napok is. Szóval bonyolult ez, akár hetero, akár leszbikus szemszögből nézzük. Sok szeretet és türelem kell.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13800

  • ferike53
  • ferike53 profilkép
ugy nézki igen sok levelet kapok férfiaktól de ez nem minden.Mert irni bármit lehet ugye?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 3 hónapja #13805

  • ulrike
  • ulrike profilkép
ferike53 írta::
ugy nézki igen sok levelet kapok férfiaktól de ez nem minden.Mert irni bármit lehet ugye?
Miért csodálkozol? "Biszex nős férfiak " a topic címe... Vagy ezt az erős indítást, miszerint a "férfiak jobb szeretők", tk. a nőknek szántad? És ha már panaszkodtál az anyagiakról: a férfiak ingyen csinálják vagy csak kevesebbért?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 2 hónapja #19281

  • zala41bi
  • zala41bi profilkép
Nős vagyok,asszony nem tudja.Nem ebben nevelkedett,egy világ omlana benne össze és istentelen bűnnek tartaná.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 1 hónapja #24101

  • zala41bi
  • zala41bi profilkép
Azt mondták ma semmirekellő ember vagyok, mert az asszony háta mögött férfiakkal ismerkedek. Szeretem,de a férfiak is vonzanak. Az sem tenne jót ha megtudná és ezért válnánk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 1 hónapja #24109

  • ferike53
  • ferike53 profilkép
Tisztelt Zalai sajnos úgy néz ki hamarosan zsák utcában kerülsz. Igen sajnos én is igy jártam mint te de elváltam de mégsem ez végett. És alakisd úgy a hát teredet hogy csak állandó fiúd legyen akire számithatól és megértő. Mert ha már mások is eszt mondják rólad hamarosan a nejed is meg kérdezi.De erről nem igazán tudól le mondani soha. :shout: :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 1 hónapja #24495

  • pedro
  • pedro profilkép
Nagyon rossz lehet titokban pasizni. Az én gyomrom lehet kilyukadna az idegeskedéstől.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 1 hónapja #24496

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
pedro írta::
Nagyon rossz lehet titokban pasizni. Az én gyomrom lehet kilyukadna az idegeskedéstől.

Olyan kis lelkiismeretes vagy! Igazi rendes pasi! :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 1 hónapja #24500

  • ferike53
  • ferike53 profilkép
szia pedró elhiszem amit irsz de hogyan is tudhatnád eszt az érzést mikor soha sem voltál nős. És olvasva adatlapodat nem is fogod meg tudni. De valami mástól még baj lehet a gyomroddal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 1 hónapja #24563

  • zala41bi
  • zala41bi profilkép
Tényleg óriási stressz és para.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszex nős férfiak 14 éve 2 hete #25663

  • Planda
  • Planda profilkép
Érdekes kérdést vet fel. Tovább lehet ezt gondolni úgy hogy eltérő érzelmi és szexuális életet össze lehet-e egyeztetni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.246 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook