Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Férfi sírás kérdőív

Férfi sírás kérdőív 14 éve 4 hónapja #11330

  • leoni
  • leoni profilkép
Sziasztok!
Egyetemi műhelymunka keretében a magyar férfiak sírási szokásait vizsgálom. Ha van rá 20 perced, légy szíves, töltsd ki az ehhez kapcsolódó, on-line, anonim kérdőívet: www.kerdoivem.hu/kerdoiv/231916531/
Ez azért is jó lenne, mert a kitöltőik között egyenlőre túlságosan felülreprezentáltak a heteroszexuális férfiak, segíts ezen változtatni, hogy hiteles képet festhessek a magyar férfiakról. Előre is köszönöm!
Varga-Etele Orsolya
pszichológia szakos hallgató
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 14 éve 4 hónapja #11332

  • nosza
  • nosza profilkép
Érdekes lehet egy lebontás, hogy a homoszexuális férfiak mennyit sírnak a heteroszexuálisokkal szemben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 14 éve 4 hónapja #11334

  • leoni
  • leoni profilkép
Igen, már volt is ilyen témában kutatás. Mi ezt most nem kifejezetten erre hegyeztük ki, csak jó lenne, ha megfelelő arányban lennének a homo- és biszexuálisok is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 14 éve 4 hónapja #11337

  • Armin
  • Armin profilkép
Kitöltöttem, kicsit ellensúlyozandó a heteroszexuális felülreprezentációt.
Kíváncsi vagyok a végeredményre. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 14 éve 4 hónapja #11339

  • leoni
  • leoni profilkép
Köszi, hogy kitöltötted! Ha érdekel, szívesen elküldöm neked az elkészült munkát, miután végzek a kiértékeléssel (ez február eleje tájban lesz).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 14 éve 4 hónapja #11340

  • sandros
  • sandros profilkép
leoni írta::
Igen, már volt is ilyen témában kutatás. Mi ezt most nem kifejezetten erre hegyeztük ki, csak jó lenne, ha megfelelő arányban lennének a homo- és biszexuálisok is.
Emlékszel arra, hogy az lett-e a végeredmény, hogy a melegek sírósabbak. :crying:
Az emberek biztos azt gondolják, ezért érdekel, hogy helytálló-e?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 14 éve 4 hónapja #11343

  • leoni
  • leoni profilkép
Azt tudom, h ez volt az alapfeltevés, mert hogy ugye rájuk nem hatnak annyira ezek a hetero pasikat érintő társadalmi elvárások, hogy ha fiú vagy, akkor ne sírj, de mintha nem sikerült volna teljesen igazolni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 14 éve 4 hónapja #11344

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Szomorú, hogy azt hiszik attól férfi a férfi, hogy nem sír...hogy a szülők eleve így nevelnek: egy igazi férfi nem sír!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 13 éve 11 hónapja #26128

  • nosza
  • nosza profilkép
sushiflower írta::
Szomorú, hogy azt hiszik attól férfi a férfi, hogy nem sír...hogy a szülők eleve így nevelnek: egy igazi férfi nem sír!
Én pityergős vagyok, még egy film is meg tud ríkatni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 13 éve 11 hónapja #26174

  • Barno
  • Barno profilkép
Én meg női testbe születtem, sajnos,és nem is mondta senki, hogy legyek kemény, ne sírjak, meg ilyenek, és mégis olyan lettem, aki nem sír. A kérdőíven meg mosolyogtam néhol, mert olyan fura okok is felsorolva, amin szerintem nem is lehet sírni. Vagy ki tudja. Egy sírós lányos fiú borzasztóan aranyos és vigasztalnivaló tud lenni...:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 13 éve 11 hónapja #26175

  • Necc
  • Necc profilkép
Arthur01 írta::
A kérdőíven meg mosolyogtam néhol, mert olyan fura okok is felsorolva, amin szerintem nem is lehet sírni. Vagy ki tudja. Egy sírós lányos fiú borzasztóan aranyos és vigasztalnivaló tud lenni...:)
Most éppen ezer okom van rá... Brühühü! Hüpp-hüpp...! :crying: :barat:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Férfi sírás kérdőív 13 éve 11 hónapja #26190

  • Astyle
  • Astyle profilkép
Vigasztaljunk! :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.219 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook