Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Szerelem, bizalom

Szerelem, bizalom 10 éve 1 hete #51228

Sziasztok!
Ti is voltatok már úgy, hogy azt hittétek minden rendben a kapcsolatotokban, és egyszer csak kiderült, hogy hazugság volt az egész. Hatalmas csalódás, és fájdalom, de mégis megbocsájtottatok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szerelem, bizalom 10 éve 1 hete #51233

  • Zsuzso
  • Zsuzso profilkép
nocika21 beküldte:
Sziasztok!
Ti is voltatok már úgy, hogy azt hittétek minden rendben a kapcsolatotokban, és egyszer csak kiderült, hogy hazugság volt az egész. Hatalmas csalódás, és fájdalom, de mégis megbocsájtottatok.
Szia!

Igen. Majd arra ügyelj, hogy a fájdalmat le tudd küzdeni. Szerettem, de sokáig megkeserített a fájdalom. Kívánom, hogy minél előbb tudd feldolgozni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szerelem, bizalom 10 éve 6 napja #51238

Szia!

Köszönöm, igen nagyon nehéz az egész és bizonytalan is vagyok. Sejtettem hogy nehéz lesz, de remélem egyszer jobb lesz. És te mennyi idő után tudtad túltenni magad rajta és mennyire számíthatok így tartós kapcsolatra? Te még mindig vele vagy és lett újra bizalom?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szerelem, bizalom 10 éve 4 napja #51258

  • Zsuzso
  • Zsuzso profilkép
Régi történet már, nem aktuális, de nem ezért lett vége. Idővel újra tudtam benne bízni, mert bizonyított, de a fájdalom és a rémálmok hónapokig kísértettek. Szorítok nektek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szerelem, bizalom 9 éve 11 hónapja #51282

Köszönöm szépen, remélem nekem is menni fog. Még egyszer köszy!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.159 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook