Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: vélemények kellenének, nagyon

vélemények kellenének, nagyon 10 éve 2 hónapja #50763

  • Bagolyka86
  • Bagolyka86 profilkép
Kedves Csajok!
Kérlek segítsetek rendet rakni a fejemben.
28 éves leszek, eddig csak pasijaim voltak. A szex sehol nem volt igazán kielégítő, de lehetséges, hogy a túlagyalásom az, aki kinyír.
Megnéztem pár napja az Adéle életét (Blue is the warmest colour), és azóta kavarog a fejem. Hogy mi van, ha én is azért vagyok ilyen béna a párkapcsolataimban, ill. hogy azért nem az igazi a szex, mert nem is a pasikhoz vonzódom.
Lehetséges az, hogy valaki ilyen idős korában egyszerűen átváltozik/belátja, stb? Kib.szott konzervatív vagyok, úgyhogy engem csaj még meg sem csókolt soha.
Nem tudom, hogy merre induljak el, nincs is L ismerősöm, és ez az egész kiakaszt.
Plíz help :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

vélemények kellenének, nagyon 10 éve 2 hónapja #50765

Szia Bagolyka!

A felismerés kortalan. Bármikor tudatosulhat benned, hogy milyen a vonzalmad.
Az, hogy a szexuális életed nincs rendben az még nem jelenti egyenesen azt, hogy nem a férfiakat szereted, annak lehet egyéb lelki oka is.
Lehet érdemes lenne elgondolkozni, hogy vonzanak-e a lányok, el tudnád-e képzelni, hogy érzelmi kapcsolatot?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

vélemények kellenének, nagyon 10 éve 2 hónapja #50766

  • Bagolyka86
  • Bagolyka86 profilkép
Kedves Macus!

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Vonzanak a szép lányok,de még sosem éreztem azt, hogy most hú de megcsókolnám valamelyik barátnőmet, vagy még ennél is többet csinálnék vele. Ennek ellenére lehet, hogy csak azért van, mert valahogy szemellenzőn néztem ezt a témát magammal kapcsolatban. Semmi bajom a mássággal (remélem ez nem rossz szó itt),de valahogy annyira bennem volt mindig a megfelelési kényszer mások felé az élet minden területén, hogy sosem gondolkodtam el rajta jobban. Magammal kapcsolatban, hogy mi van, ha... Lehet, meg kellene próbálnom, aztán lesz, ami lesz. Vagy ez nem így működik? Bocsi az ostoba kérdéseket, de az élet ezen területén teljesen szűz vagyok :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

vélemények kellenének, nagyon 10 éve 2 hónapja #50767

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
rögtön ne vágj bele a lecsóba, de próbáld ki, hogy érzed magad leszbikus közegben. sok sikert! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

vélemények kellenének, nagyon 10 éve 2 hónapja #50769

  • Bagolyka86
  • Bagolyka86 profilkép
Köszi, Cat, de ez mégis mit jelent? A legtöbb emberről nem látszik, hogy kihez vonzódik... Vagy menjek el egy találkahelyre egyedül? Mit tanácsolsz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

vélemények kellenének, nagyon 10 éve 2 hónapja #50770

  • editty
  • editty profilkép
Szia Bagolyka! Az adatlapod szerint budapesti vagy, menj el egy-két helyre ahol nagy számban fordulnak elő leszbikus lányok. Ott majd kiderül hogyan érzed magad. Ha nem mersz egyedül, akkor is van társkereső ahol nem csak társat, barátokat is lehet találni. leszbi.pinkvanilla.hu Ne siess, adj magadnak időt! Ha érdekelnek a lányok és találkozol valakivel aki megfog nem lesz nehéz valószínűleg a tapasztalatszerzés, felfedezés. Sok sikert és számolj be! :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

vélemények kellenének, nagyon 10 éve 2 hónapja #50776

  • Bagolyka86
  • Bagolyka86 profilkép
Köszönöm! :))))
Majd csak rájövök a lényegre. Szétnézek az oldalon, amit javasoltál, és majd remélem mutatnak néhány helyet.
Beszámolok, ígérem, és köszönöm, hogy ennyire kedvesen és emberi módon válaszoltatok! Már csak ez egy nagy pozitívum. :)))) <3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.176 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook