Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Leszbikusok gyermekvállalása

Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #11929

  • littlebaby
  • littlebaby profilkép
Ma egy újabb leszbikus ismerősömről tudtam meg, hogy nemrég szült.
Érdekel, hogy ti hogyan képzelitek vagy oldanátok meg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #11931

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
biszex vagyok igaz, de halvány fogalmam sincs, mert még nem tartom magam érettnek egy gyerekhez. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #11933

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Van aki például sosem "érik meg" egy gyerek vállalására. Vagy csak egyszerűen nem akar gyereket.
Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Mégis van aki elhűlve és rosszallóan szörnyülködik ennek hallatán...

A kérdésre térve, ha mondjuk én szeretnék gyermeket leszbi létemre, tuti úgy csinálnám mint a Fiúk a klubban soriban a csajok, Mel és Lindsay: feltérképezném a meleg barátaimat, lecsapnék a legjobb példányra és elkunyiznám a spermáját, miután lefektettük írásban(vagy nem) a szabályokat.
Szerintem nem egy meg nem kettő azoknak a leszbiknek a száma akik így csinálják... nekem ez nagyon barátinak tűnik. Persze abban az esetben csak, ha vannak ilyen barátok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #11941

  • kattant
  • kattant profilkép
Nálam nem gáz, ha valaki nem akar gyereket. Miért is kellene mindenkinek? ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #11942

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
kattant írta::
Nálam nem gáz, ha valaki nem akar gyereket. Miért is kellene mindenkinek? ;)

Szerintem sem. De az a legundorítóbb duma amikor valaki beszól az illetőnek, főleg a rokonai, hogy na, mikor lesz már gyerek? Ketyeg a biológiai órád!
:fight: :ujj:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #11949

  • Lanypar
  • Lanypar profilkép
Ha igazán akarod akkor bármi áron vagy bárhogyan megoldod, erre élő példák vagyunk mi is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #11967

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Lanypar írta::
Ha igazán akarod akkor bármi áron vagy bárhogyan megoldod, erre élő példák vagyunk mi is.

Ti hogyan oldottátok meg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12218

  • Pirosnyuszi
  • Pirosnyuszi profilkép
Erre bukkantam. Mi még távol vagyunk ettől.:ohmy:
www.prideangel.com
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12251

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
ez szupi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12257

  • myrtill
  • myrtill profilkép
Pirosnyuszi írta::
Erre bukkantam. Mi még távol vagyunk ettől.:ohmy:
www.prideangel.com

Fényévekre. Nálunk marad a hazudozás, trükközés, csalás, ha mesterséges megtermékenyítést sszeretne egy leszbikus nő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12263

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
ajánljanak fel a leszbikusok petesejtet a melegeknek, ők meg viszont hímivarsejtet akinek kell. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12265

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Cat83 írta::
ajánljanak fel a leszbikusok petesejtet a melegeknek, ők meg viszont hímivarsejtet akinek kell. :blush:

Ott a pont, ez tök jó! :D
Kéne egy hímivarsejt és petesejt börzét nyitni! :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12288

  • Necc
  • Necc profilkép
sushiflower írta::
Cat83 írta::
ajánljanak fel a leszbikusok petesejtet a melegeknek, ők meg viszont hímivarsejtet akinek kell. :blush:
Ott a pont, ez tök jó! :D
Kéne egy hímivarsejt és petesejt börzét nyitni! :side:
De hiszen ez börze, mégpedig a javából - de sokkal többnek tűnik annál, semmint csak csak sejteket csereberélnének. Nekem úgy tűnik, meglehetős felelősséggel igyekeznek embereket összehozni, és alaposan tájékoztatni tájékoztatni a jogi, egészségügyi, orvos és más körülményekről, mindezt ingyenesen. Az alapelv is érdekes: a kapcsolatteremtés, és az előkészítés - az oldal csak erre vállalkozik - érdekes filozófiára épül: a megszületendő gyermek ismerhesse (biológiai) anyját - apját is.

Nem hiszem, hogy a donorok körét le kellene szűkíteni melegekre, leszbikusokra - miért is kellene csak egymásra számítaniuk!?

Sokáig lehet böngészni az oldalt, több érdekes cikk is van fent, (lehet, hogy az egyiket lefordítom, és felteszem ide; egy angol kutatásról számol be, amely szerint a leszbikus párok jobb szülők lehetnek a heteró pároknál, jobbak a gyermekeik kilátásai).

Egészében nagyon komoly, hasznos oldal, kösz is érte. Talán meg kellene kérni a pinkvanillásokat, hogy emeljék be a linket valami feltűnő helyre... A donorok, és az elfogadók, a társszülők között egyetlen magyarra bukkantam csak. Pedig lehetne több is...

http://sitb-images-eu.amazon.com/Qffs+v35leqn7ZuHGdaRyv+++UianC8CEXYX1NTRo/OHdHo2ro9/k52I9YHZ4qo5

http://sitb-images-eu.amazon.com/Qffs+v35leqXuhn15v6TOpmDBr1ADVH3CFm/Y8Mo488+2/Fb3mzG2wWUUAt1XuSZ
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12306

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Az alsó képen hihetetlenül aranyos ez a család! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12448

  • SweetDream
  • SweetDream profilkép
Most foglalkoznak ezzel az üggyel a Mokkában:

Az egészségügyi minisztérium is vizsgálja, hogy törvényes-e az a program, amit az egyik budapesti meddőségi központ kínál. A Ciris Klinika lombikbébi programjában 200 ezer forintos kedvezményt kaphatnak azok, akik petesejteiket másoknak felajánlják. Egy orvosjogász szerint ez gyakorlatilag illegális szervkereskedelem. A klinika jogi képviselője viszont azt mondta, ez félreértés, a kedvezmény nem a petesejt adományozásért jár, hanem a teljes programban való részvételért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12449

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
A spermabankban itthon is adnak pénzt, az nem ugyanaz? :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 4 hónapja #12465

  • stompi
  • stompi profilkép
SweetDream írta::
Most foglalkoznak ezzel az üggyel a Mokkában:

Az egészségügyi minisztérium is vizsgálja, hogy törvényes-e az a program, amit az egyik budapesti meddőségi központ kínál. A Ciris Klinika lombikbébi programjában 200 ezer forintos kedvezményt kaphatnak azok, akik petesejteiket másoknak felajánlják. Egy orvosjogász szerint ez gyakorlatilag illegális szervkereskedelem. A klinika jogi képviselője viszont azt mondta, ez félreértés, a kedvezmény nem a petesejt adományozásért jár, hanem a teljes programban való részvételért.
Az USA-ban ez legális, többezer dollárt fizetnek érte.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 3 hónapja #13167

  • Lanypar
  • Lanypar profilkép
sushiflower írta::
Lanypar írta::
Ha igazán akarod akkor bármi áron vagy bárhogyan megoldod, erre élő példák vagyunk mi is.

Ti hogyan oldottátok meg?
Nem szivesen nyilatkozunk általában erről. mert kaptunk már hideget-meleget érte. Remélem most nem leszünk kikezdve érte.
Régi történet, akkor számunkra nem volt más lehetőség, természetesen úton. Nem bántuk meg, nem számít, hogy ez volt az ára, igazi kincs bármit megért.
Sokan mondtak nagy okosságokat, hogy ők nem, meg így meg úgy is lehet meg fúj, de amíg egy napot nem jártál más cipőjében kérlek ne ítéld meg!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 3 hónapja #13180

  • ulrike
  • ulrike profilkép
Szerencsére az a hangnem erre a portálra nem jellemző. Egyébként engem is megdöbbent az a hozzáállás, hogy élettörténeteket, bizalmas információk megosztását vélemény-nyilvánítással "hálálnak" meg egyesek. (Ki kérte, amikor segítő szándékkal mesélsz el valamit, ami magánügy, és amiről egyébként a pároddal közös egyetértésben döntöttél...)
Sok boldogságot kívánok a családnak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Leszbikusok gyermekvállalása 14 éve 3 hónapja #13205

  • ShyBi
  • ShyBi profilkép
Lénypár, gratulálok nektek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.271 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook