Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Harry Potter és az elátkozott gyermek

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58301

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Aki olvasta (vagy esetleg látta), mi a véleménye róla?

Én most kezdtem. Kellemesen meleg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58303

Nem igazán olvastam, de amit én olvasok az izgalmas, és meleg is, mondjuk inkább , mindenki mindenkivel, először nem is tűnt fel, csak később. Fantasy. :) :S :woohoo: és megvan 1000 oldal, éjszakázok vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58312

  • Finley
  • Finley profilkép
Én most tervezem megvenni :woohoo: A kritika eléggé lehúzta, hogy ellentmondások vannak benne, és eröltetett, mesterkélt párbeszédek. Hát, meglátjuk! Te eredetiben olvasod?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58332

grindylow beküldte:
Aki olvasta (vagy esetleg látta), mi a véleménye róla?

Én most kezdtem. Kellemesen meleg.


Elolvastam. Véleményem szerint nem múlja alul kidolgozottságban, karakterábrázolásban az előző részeket. Nincs túlbonyolítva a történet és nincsenek benne felesleges sallangok, ez tetszett. A meleg szál itt szerintem kevésbé hangsúlyos, talán te is erre értetted a "kellemes"-et. A békülési kísérlet részt többször elolvastam. Meghatóan van leírva.
Részletekbe nem megyek, hogy ne rontsam el másnak az örömét, aki nem olvasta még, de tanulságos könyv. Van benne több, ránk vonatkozó dolog is, meg fogod fejteni. A borítóval kezdődik. Igazából várom az eredményt, mit szólsz.
Kellemes kikapcsolódást kívánok! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58335

Akkor a grindy megtért már? :S :) Én részemről utálom is az ilyet, többet nem megyek bele, ahol nem értem vannak nagyba oda.az jobb. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58336

Én tuti sokra mennék a békülési kísérlettel :) :S :woohoo: , elképzeltem, bocs Grindy, más témába, jól rátaposnék a könyvre, és meztelen seggel ráülnék, ha porul járnék, biztos sokra is mennék így. pl. a párnácska is eszembe jutott egy pár dolog, de aztán rájöttem ártatlan, és megtartom akkor magamnak...heheee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58337

Nem azt mondom nem kibékülni, ha van már több év, meg kompromisszum, de megalázkodni a másik előtt, az nálam nem megy. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58338

Azt megtanultam a Pallától, milyen érzés lehet megundorodni, meg elhányni magad tőled. Szóval. Ennyivel több élmény. De nem gondoltam folytatom. :) Előrébb vagyok, ja biztos nem anyagilag.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58342

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Finley beküldte:
Én most tervezem megvenni :woohoo: A kritika eléggé lehúzta, hogy ellentmondások vannak benne, és eröltetett, mesterkélt párbeszédek. Hát, meglátjuk! Te eredetiben olvasod?

Igen. Magyarul nem tudom, mikor jön ki. Arra készülj, a régi szereplők közül senki sem viselkedik úgy, ahogy megszoktuk. Propagandát is tartalmaz bőven. Mindenesetre ezt simábban le lehet tenni, nem rohan vele úgy az idő, mint a regényekkel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58533

  • Finley
  • Finley profilkép
Megkérdeztem a könyvesboltban, a magyar majd e hó végén fog kijönni. Tetszett? Én még ma este kezdtem hozzá. Olyan, mintha egy színdarabot tanulnék :) Kicsit döcögősebb így olvasni. A propagandára kíváncsi vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58538

  • grindylow
  • grindylow profilkép
A színdarab formátum engem annyiban zavart, hogy az érzelmeket csak egy-egy odatűzött szó jelzi, és nem is változatosan, többnyire ugyanazok. Csak néhány jelenetnél volt az a benyomásom, hogy Rowling írta (nem ő a szerző ugye teljes egészében).
Elsőre nem nyűgözött le. Jövő héten viszem vissza a könyvet, addig még egyszer átfutom, hátha megtetszik.
Neked mi a véleményed?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58543

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58544

Én most nagy kapásba kerültem, vadiúj blokkos, globális kidobott ruhákat szereztem, lerakatba. Olvasta valaki a secretet?..régen terveztem. most kivettem, de nem ez alapján élek. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58545

pl. Grindy mit szólsz ehhez? Kérd, és megadatik... :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58546

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Modit kérek, már jó ideje, de nem adatik meg.

A topikot azért nyitottam, hogy a Harry Potter új kötetéről beszélgessünk.

Ami még feltűnt benne: nagyon úgy van megírva, hogy lehessen folytatni, szóval lesz még szerintem kötet.
Spoiler: gyalázat, hogy Siriusról egy szó sem esett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58548

Mindjárt gondoltam ez lesz a válasz, nekem túl egyszerű vagy, remélem a Maxmilien gyorsan kiábrándul belőled, akár hiszed akár nem a jobb szándék vezérlet a Maximilien miatt.... :S :) A secretnek van köze a Harry Potterhez :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58549

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Olvastam a Titkot, de nem az én világom. A Harry Potterrel nem látok közös pontot, az az emberi kapcsolatokat sokkal jobban kibontja, jellemfejlődést is mutat. Engem a varázslás része nem is igazán érdekelt, kár, hogy sok helyen emiatt tiltják be a könyvet. Szerintem nem válik kárára a gyerekeknek. Sokszor jutott róla eszembe pl. a Tündér Lala vagy A Pál utcai fiúk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58550

Gondoltam ez már kicsit jobban izgat, de mivel a Harry Potter hátterébe az alkímia is áll, így ezért is pl. van rokonságba minden ilyen könyvvel....a varázslás az egy dolog, a másik meg, hogy a pozitív értékek felülkerekedése, a secretet most olvasom, azon meglepődtem. hogy a negatív dolgokba, pl. a gyűlöletbe nincs erő, hogyne lenne az ártás. pl. :S :) De ebbe nem mennék bele.

Minden részét láttam filmbe. :S A tornyos a kedvencem az egyik, vagy mi a címe. :S fogoly.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58551

Ez a rész elég szar lehet amugy, a történetet ismertetőt elolvastam, a gyerekek története eleve unalmas. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Harry Potter és az elátkozott gyermek 7 éve 7 hónapja #58552

Melyik a kedvenc szereplőd? nem ebbe. A sorozatot én részemről kötelezővé tenném. Aktuális. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.222 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook