Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: A nap idézete

A nap idézete 7 éve 6 hónapja #58518

"Ahogy ritkulnak a szavak - úgy sűrűsödik az igazság"
(Ottlik Géza)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 6 hónapja #58536

A költők azt mondják, hogy a tudós elhatárolja magát a csillagok szépségétől - egyszerűen gázatomokból álló gömböknek tartja őket. Semmi "egyszerűen". Magányos éjszakákon én is látom a csillagokat és érzem szépségüket. Többet vagy kevesebbet látok-e, mint a költők? Az égbolt végtelensége kiterjeszti a képzeletemet, s mintegy csodahintón utazgatva, saját kis szememmel akár egymillió éves fényt is megláthatok a végtelen csillagrendszerben, amelynek én is része vagyok... talán az én testem anyaga éppúgy dobódott ki valamilyen elfelejtett csillagból, mint ahogyan lám, most is anyag lökődik ki ott, abból a csillagrobbanásból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 5 hónapja #59010

Azt ne képzeld, hogy a boldogság az egy folyamat, elkezdődik, éltek, mint a mesében, jönnek a kék hegyek, a rózsavirág - a boldogság a katasztrófák üzemzavara.
Szabó Magda
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 5 hónapja #59011

Hiszek a szenvedély létjogosultságában (...), s bármilyen szívesen vonják is kétségbe, abban is, hogy bizonyos emberek bizonyos érzései évtizedekig, esetleg holtukig megőrzik intenzitásukat.
Szabó Magda
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59122

Ha meg akarod magad kedveltetni, halj meg vagy utazz el.
/perzsa közmondás/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59125

Elutazom. K város leszbikus gimnáziumi igazgatónőjén ismét kitört a hülyeség. A Klondik-hoz megyünk aranyat ásni. Nem zavarja, hogy baszok ásni a sarkkörön. Anyáméknál is nehezemre esik. Ilyenekkel basszák az agyamat. A nem létező (tudtuk, hogy nincs már kilencven éve.) wigani móló volt ilyen. Csak a Yukont babrásabb megközelíteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59126

...és dög nehezek a közepes méretű börönd. :S Betetted a csomagtartóba, azért könnyedén, miután fel s alá mászkáltál a szobába. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59129

Semmit sem értesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59132

Palla beküldte:
Elutazom. K város leszbikus gimnáziumi igazgatónőjén ismét kitört a hülyeség. A Klondik-hoz megyünk aranyat ásni. Nem zavarja, hogy baszok ásni a sarkkörön. Anyáméknál is nehezemre esik. Ilyenekkel basszák az agyamat. A nem létező (tudtuk, hogy nincs már kilencven éve.) wigani móló volt ilyen. Csak a Yukont babrásabb megközelíteni.

Ez egy múltat felkavaró, esélytelen randi Szapphóval.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59133

Egyáltalán nem esélytelen. Gyagyásokként utazunk évente nem létező helyekre. Hogy megnyaljam ismét a pináját - az esélytelen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59134

Ami nem volt a Paddington-pályaudvarral szemben - az volt a legrosszabb. Meg a Marquee.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59137

Palla beküldte:
Egyáltalán nem esélytelen. Gyagyásokként utazunk évente nem létező helyekre. Hogy megnyaljam ismét a pináját - az esélytelen.


Utazni jó. Pont erre záró gondolatra utaltam. Már csak nőként tudnád megtenni, de az esélytelen. Te lennél az utolsó, aki elhiszi magáról.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59225

"A világ minden nyomorúsága ebben rejlik, hogy sose érezzük azt, amit másnak okozunk."
Erich Maria Remarque: A diadalív árnyékában
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59226

Felejteni. Micsoda szó. Iszonyú, vigasztaló és kísérteties! Hát lehet élni felejtés nélkül? Csakhogy ki tud eleget felejteni? Az emlékezés salakja összezúzza a szívet. Igazán csak az lehet szabad, akinek semmije sem maradt már abból, amiért élt.
Erich Maria Remarque: A diadalív árnyékában
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59227

A Led Zeppelinre számítottál tőlem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59228

Az jó zenekar volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 4 hónapja #59229

Nem pont arra. de benne volt a pakliban :S Az előbb hallgattam a Stairway to Heven-t. Kiderült róla, hogy mégsem plágium, mivel a Taurinus-t előtte sosem hallották, sőt a dallam már 1600 óta létezik. Most már nyugodtan alhatnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 1 hónapja #59704

A JÓSÁGRA nem jár SEMMI, maximum lelki üdvözölés, aki igény tart rá, vagy ez eleve elrendeltetett. :S :)

by lovestorysecret
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 1 hónapja #59706

Én egy sima üdvözlésnek is tudok örülni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 1 hónapja #59707

Tartottam tőle magadra veszed, nem neked írtam, de akkor te is benne vagy, csak nem bírtad ki, és írtál, már ilyen keményfaszú bikákba vagyok. Hajts fel valakit érdek nélkül. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.350 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook