Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: A nap idézete

A nap idézete 7 éve 8 hónapja #58014

Azt én tudom, hogy ez így van :woohoo: , és beleillik a Palla írásomba, csak nem akartam porig alázni, ezért kihagytam belőle, meg a kisebbrendűségérzés is benne lehet, aztán vagy igen, vagy nem, így a bugyikanál megálltam, de ha tetszik neki méregdrágán az ő dolga.... :S

A másik, hogy aki ismerkedni akar, nem akar magának rosszat, és nem akar olyannal, akivel csak szenvedne komolyba általába. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 8 hónapja #58110

A szenvedésed tárgya után futsz, mert annyira szeretnéd vele a párkapcsolatot, hogy lépten-nyomon felmerül a megalázása.

Ő pedig bízni fog benned, mert tudja, hogy bármikor visszaélés lehet a bizalmával.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58165

Legnagyobb ellenséged mindig ott bujkál, ahol utoljára keresnéd.
Caius Iulius Caesar
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58166

maximilien beküldte:
A szenvedésed tárgya után futsz, mert annyira szeretnéd vele a párkapcsolatot, hogy lépten-nyomon felmerül a megalázása.

Ő pedig bízni fog benned, mert tudja, hogy bármikor visszaélés lehet a bizalmával.

Ez most ilyen buzis hozzállás akkor?, mert ilyen megalázás, aki tetszik heteroknál máshogy tapasztaltam, lehet maradok azoknál, aki vevő rám. :S :) :woohoo:

Akkor a girndy mivel egyszer kifejtette, elmehetsz a faszba, azóta már kebélre ölelt, vagy hogy van ez most? :S :) mert nagy az elkeseredés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58167

"Amikor a szeretet eltaszított magától, a kín fogadott a keblére." Ezt olvasom éppen. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58168

Azok az emberek, akik megkapják a jobbat, mert úgy alakul, mégse kell, az kapják meg a szart, mondjuk lehet akkor ez kell, megérdemlik utána ne kapjanak semmit, mivel az hiszik ez jár nekik. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58169

Ja és persze vannak, akiknek semmi se elég jó, mindig jobbat, ha azt megkapta, az fog a legjobbat csalódni. Van olyan ismim, aki hiába várja, tesz is érte, és meg is érdemelné, mégse kap jót. ( persze aki jól járt olyan is van) Az a legjobb nem ad semmit. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58256

lovestorysecret beküldte:
Akkor a girndy ...... azóta már kebélre ölelt, vagy hogy van ez most? :S :) mert nagy az elkeseredés.


Nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58258

Miért megunt? :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58259

Hova lett a fotód?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58260

Talált mást, vagy hogy van ez?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58261

Nem muszály elmondani. el tudom képzelni. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58263

Töröltem a fotót.

Nem tudok róla semmit. Amit kérdeztél, az már privát szférája.

6.5 év alatt nagy gondossággal, odafigyeléssel, sok belejavítással, fáradtsággal, örömmel, eredményekkel írtuk meg a remekművünket ,olyan erős lelki kötelékben, mint ami ikertestvérek közt szokott lenni. Már akkor éreztük egymást, mielőtt találkoztunk.

Egy kapcsolat is megbetegedhet, mint egy ember. Meg tudna gyógyulni.
Én olyan halálos betegségnek látom ezt, mink a férfiak esetében vény nélkül kapható gyógyszerekkel tünetileg kezelhető nátha, (vagy némiképp komolyabbnak, mert két erős karakterű de összeillő emberről van szó). .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58264

Hát nem gondoltam, olyan nagy privát kitárgyalást, meg közös csámmogásokat, én se írok le egy csomó mindent, és nem is fogok, ami privát, én csak annyit látok elsősorban, hogy meg kell kérdezni szeret-e, és ez szerelemmel van-e még? :S :) Ketten kell akarni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58265

És, ha találkozott valakivel közbe? Könnyen előfordul, de legalább nem kapsz hamis ígéretek irományt. Most kimaradt, de várom még.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58266

Szóval, ha nem tudsz semmit talizott valakivel, de nem hiszem bejött, te többet tudsz nyújtani az átlagnál érzelmileg könnyen előfordulhat, odafigyelésbe. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58267

Megyek olvasni...fantasy-t. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58268

Nincs kommunikáció.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58269

maximilien beküldte:
Nincs kommunikáció.

Álmomban mindig van. Múlt éjjel Nepálban voltunk. Tetszett neki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 7 éve 7 hónapja #58516

Ne nézz reá szánalommal; lelket lélekért, szemet szemért, fogat fogért, kezet kézért, lábat lábért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.277 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook