Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: A nap idézete

A nap idézete 8 éve 2 hónapja #55071

"A Boldogság csak akkor az igazi, ha megosztod Valakivel"
/Út a vadonba/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

A nap idézete 8 éve 2 hónapja #55125

A láthatatlan történet

,,A boldogságot csak az bírja el, aki elosztja. A fény csak abban válik áldássá, aki másnak is ad belőle. Mert amikor bennünket elküldtek, az útrabocsátó Hatalom így szólt:

Rádbízok minden embert külön, kivétel nélkül mindenkit, segíts, adj enni, adj ruhát, mindenkire vigyázz úgy, mint magadra, és ne hagyd a sötétségben elmerülni. Amit szerzel, amit elérsz, amit tudsz, amit átélsz, osszad meg. Az egész világ tied. Szabad vagy a kövektől az éterig. Ismerd meg, hódítsd meg, senki se tiltja, de jaj, neked, ha magadnak tartod.

Elbocsátlak téged is, mint mindenkit: felelős vagy minden emberért, aki veled él, s el kell számolnod minden fillérrel, amit magadra költesz, minden örömmel, amit magadba zártál, és minden boldog pillanattal, amit magadnak tartottál meg. Most eredj és élj, mert a világ a tied!''
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mijan,

A nap idézete 8 éve 2 hónapja #55126

:kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55215

Az az ember, aki a tömeget követi, soha nem fog messzebb jutni, mint a tömeg. Aki viszont hajlandó egyedül sétálni, sokkal valószínűbb, hogy olyan helyre is eljut, ahová még nem jutott el senki."


- Albert Einstein
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maximilien,

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55266

  •  profilkép
Mijan! Ez nálam most nagyon igaz. ;-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55286

"Fontold meg, mielőtt kézbe veszel és olvasni kezdesz egy könyvet – legalább úgy fontold meg, mint mikor bizalommal kezet adsz egy embernek. Mert a könyvnek lelked figyelmét adod egy időre; s nagyon sok ez, mert az élet rövid és lelked csak a tied."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55329

A moderátor az leszarta, úgysincsen korrekten, de megtanultam felesleges feljönni, ja éppen alszanak..hehee Úgyhogy nyugodtan beírhatok akármit szar, szar, szar, szar ,szar meg szar.
Lehet, hogy akkor mindenhova beírhatom, hogy SZAR? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55375

"Egyedül születünk, egyedül élünk, egyedül halunk meg. Csak a barátság és a szerelem keltheti azt a röpke és mulandó illúziót, hogy nem vagyunk egyedül."

(Orson Welles)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55383

Az hiszem, a legnagyobb bűn a Világon a közöny.
(mijan)

[Tegnap éjjel egy Tag megpróbált meggyőzni, hogy az "erőszakot elszenvedő", maga felelős az erőszakért! Sőt az erőszak után, a meggyalázottnak érdeklődve kellbeszélgetnie az erőszaktevővel, hogy megváltoztassa, meggyógyítsa.]

Rám jött az öklendezés... szerencsére időben kiértem.
Azt hiszem Boldog vagyok, hogy Buta vagyok.

Ez volt itt az utolsó hozzászólásom. Köszönök szépen mindent. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55384

Én mára terveztem a nagy elhúzást, de ezt pont megláttam, ÉN TUDOK EGY ILYEN JÓ MEGGYŐZŐ HELYET: A BÖRTÖN...HEHEEE

Ezenkívül meg az ember húzzon időbe mérleget, mit képvisel, mit tud adni, és mit kap vissza, azért szívesen megnézném ki mit tett le az asztalra, de megfogadtam semmit nem írok személyest...

A jó embert tartják pl. butának, a szeretet az, ami mostanába nem kellendő árucikk. :S

Amugy millió oldal van, gondoltam körülnézek, inspirálódni, de a vonzás törvénye alapján itt nincs mit vonzani a szaron kívül, azt meg észre kell venni, és elhúzni, és nem rendszeresen bejönni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55385

Hát meg az aktívak, ha nem lesznek, uni, az meg pláne, jó azért ellennék, de az előbbiek miatt nem igazán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55386

ja aktív, uni, ezek :S csók.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55436




LOVE ME, DON'T HATE ME, I HATE YOU, DON'T FOLLOW ME...heheee :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55437

Zene szól a sűjedő városból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55439

Ez most valamilyen intellektuális performance??? :) hehee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55440

mijan :) :várom az idézetet..a fényt. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55449

mijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan! mijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!! mijaaaaaaaaaaaan....... tök jó sikítozni....... :) heheeeeeeeeee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55450

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55452

"Ötmillió tonna szürke festék kell még" (URH)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A nap idézete 8 éve 1 hónapja #55453

Az nem elég!!!!!heheeee Hova öntjük ki? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.324 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook