Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Könyvek

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59105

Ott basztátok el a kottát gyerekek, hogy én sohasem ültem fogorvosi székben. Olyan egészségesen voltam táplálva (made by Leipzig). Tízéves koromban ittam először kólát. Azt is a nagymutter vette a Vidámparkban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59106

Nem mindenki ismeri a tárgyak rendeltetésszerű használatát, különben te sem lennél köztünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59107

Ezt nem hiszem el, mi a jó püdös picsába vagy ennyire beképzelt, annyira utálom, a mai embereket, a semmire, én részemről pl. végigrohadtam egy 2 éves művészeti iskolát, papírom is van. ja és diszkréten, kemény munkával, nulla szórakozással.....és, nem a legutolsó voltam :S nincs is kedvem senkivel szóbaállnom. A nagyképűség, meg az önbizalom az kettő, a 2. nem árt, ha van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59108

Megkockáztatom; nem vagyok nagyképű. Nincs is mire. Önbizalmam egyáltalán nincs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59109

A piros négyszög, meg a sárga háromszög, meg a zöld kör után mi következik dolgokkal jól boldogulok csak nem érek vele szart sem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59110

Ha jól látom L-nek feltett szándéka, hogy mindenféle kép félre ért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59111

Palla beküldte:
Ha jól látom L-nek feltett szándéka, hogy mindenféle kép félre ért.

Nekem már teljesen mindegy, olyat keresek, aki nincs még kiégve. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59112

Sikerült ismét visszatalálnunk a vaskályhához. A könyvektől. Volt egy osztálytársam még a gimnáziumban akinek a papír zsebkendőről is a pina jutott eszébe. Térjünk vissza a felütéshez.

Juli Zehtől a Sasok és Angyalokat olvasom. Hírhedt feminista, meg jó csaj és jó író.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59113

Akit érdekel Ázsia halott szíve - kérdezzen bátran. Évente járok Kazaksztánba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59114

Akkor ennyi erővel, megkérdezhetjük, hogy a Grindy nem fagyott-e meg a Népligetbe?...Azért össze-vissza nem ismerkedek, és hát épp ismerkedek.... :S Én tuti nem fogom, strapálni magam, a Maximilien pontosan tudja hány, meg mennyi könyvem van a polcon, maradjunk annyiban a Való Világot nézem, és tényleg. heheee :side:

Úgyis részemről jobb a heterok, mégha nem is olyan vagyok, meg minden, az életbe nem fogok szót érteni buzikkal, jó , azért pár akadhat. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59115

Többször szépen kértelek, hogy ne hehézz. Nagyon idegesít. Ha sikerül felidegesítend; itt kő kövön nem marad. Másokon is megtorlom a faszságaid.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59116

Le vagy szarva, sose engedtem a fenyegetéseknek, és jól tudok ütni, a mai világba, már nem úgy van, hogy köcsög pl,, és csak úgy lecsapom, nálam vannak önvédelmi cuccok. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59117

Végig fogom nézni, 8-ig tart a Való Világ. heheeeeeee :side: ( nem Palla nem neked írtam)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59118

lovestorysecret beküldte:
Akkor ennyi erővel, megkérdezhetjük, hogy a Grindy nem fagyott-e meg a Népligetbe?..


Goethe: Népliget

Ich höre dich, wenn dort mit dumpfem Rauschen
Die Welle steigt.
Im stillen Haine geh ich oft zu lauschen,
Wenn alles schweigt.

Ich bin bei dir, du seist auch noch so ferne,
Du bist mir nah!
Die Sonne sinkt, bald leuchten mir die Sterne.
O wärst du da!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59119

Palla beküldte:
Ott basztátok el a kottát gyerekek, hogy én sohasem ültem fogorvosi székben. Olyan egészségesen voltam táplálva (made by Leipzig). Tízéves koromban ittam először kólát. Azt is a nagymutter vette a Vidámparkban.


Ennek nem az a keserű "fordítása", hogy a családban mindenki büszke magára, hogy német, hogy sztárfogorvos, hogy üzletasszony, csak rád nem büszke senki?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59120

Jajhát, nem tízéves, hogy ennyire odalegyen egy családi elégedetlenség miatt, keresnie kellett volna valakit, akivel jól érzi magát, titokba is. :S Nem fogom megmutatni magam neki többet, azt elbaszta, az értékesebb dolgokat, a semmiért. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59121

..magyarul strapálni magam. :S Ja, meg nem is engem keres, itt mindenki tukmált csak, a szarba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59123

maximilien beküldte:
Palla beküldte:
Ott basztátok el a kottát gyerekek, hogy én sohasem ültem fogorvosi székben. Olyan egészségesen voltam táplálva (made by Leipzig). Tízéves koromban ittam először kólát. Azt is a nagymutter vette a Vidámparkban.


Ennek nem az a keserű "fordítása", hogy a családban mindenki büszke magára, hogy német, hogy sztárfogorvos, hogy üzletasszony, csak rád nem büszke senki?

Lehet ilyen fordítása. Nem értem L miért beszél így velem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59127

Palla beküldte:
maximilien beküldte:
Palla beküldte:
Ott basztátok el a kottát gyerekek, hogy én sohasem ültem fogorvosi székben. Olyan egészségesen voltam táplálva (made by Leipzig). Tízéves koromban ittam először kólát. Azt is a nagymutter vette a Vidámparkban.


Ennek nem az a keserű "fordítása", hogy a családban mindenki büszke magára, hogy német, hogy sztárfogorvos, hogy üzletasszony, csak rád nem büszke senki?

Lehet ilyen fordítása. Nem értem L miért beszél így velem.

Majd megérted, ha megnössz, esetedbe, ha megöregszel, és keresnél valakit. :S és, ha véletlenül ilyen kiégett lesz, akkor még meg is világosodsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 4 hónapja #59130

Nem érdemlem az ilyen beszédet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.253 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook