Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Repülés,repülők

Repülés,repülők 10 éve 2 hónapja #50553

  • zeppelin
  • zeppelin profilkép


Új-Zélandon szállt le nemzetközi debütálása alkalmából a Boeing új Dreamliner gépe. Fotó is van róla.

Első nemzetközi repülését végezte tesztprogramja keretében a Boeing 787-9 Dreamliner repülő, a célpont az Air New Zealand bázisa, Auckland volt. A gép Seattle-ből indult az aucklandi reptérre, 13 óra 49 perc alatt tette meg az utat. A hidegből hamarosan az ausztrál a melegbe indul majd a Dreamliner.

A gyártó Boeing szerint a 6 méterrel megnövelt törzsnek köszönhetően a 787-9-es negyvennel több utast képes 555 km-rel tovább elrepíteni ugyanannyi üzemanyaggal, mint a Dreamliner 787-8 verziója. Ugyanakkora géppel számolva ez 20 százalékkal kisebb fogyasztást jelent.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Repülés,repülők 10 éve 2 hónapja #50568

  • angelbaby
  • angelbaby profilkép
Nekem a hidroplánok voltak a kedvenceim meg a vadász gépek mint az f 16.Vagy a MiG–21 a Szovjetunióban, a Mikojan–Gurjevics Tervezőirodában az 50-es évek második felében kifejlesztett teljesen fémépítésű, félhéjszerkezetű, deltaszárnyú, behúzható futóművel, gázturbinás sugárhajtóművel, utánégetővel, hermetikusan zárható ... Lenyűgöznek a vas madarak :) egy időben modelleztem ,meg oregami- ból hajtogattam ha más nem volt :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Repülés,repülők 10 éve 1 hónapja #50896

  • zeppelin
  • zeppelin profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Repülés,repülők 10 éve 1 hónapja #50898

  • puskinl
  • puskinl profilkép
Eddig nem is tudtam, hogy ilyen topic is van :)

A Frecce Tricolori 3-as gépe taxizik:




Ő ismerős valakinek?

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Repülés,repülők 10 éve 1 hónapja #50901

  • zeppelin
  • zeppelin profilkép
A Háromszínű nyilak. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.181 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook