Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Eminem támogatja a melegeket

Eminem támogatja a melegeket 13 éve 9 hónapja #28647

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Ezt olvastam ma!

Amelegek jogaiért harcolók új támogatókra akadtak, méghozzá olyasvalakiben, akire sosem gondoltak volna. Új szószólójuk ugyanis nem más, mint Eminem. A rapper, akinek nem egy számában homofób szövegek is vannak, nemrég azt nyilatkozta, hogy támogatja a melegek házasságát.

"Ha két ember szereti egymást, akkor kit érdekel? Szerintem mindenkinek ugyanolyan joga van arra, hogy szerencsétlenül éljen egy házasságban."
(Sushi:Mondjuk ezt nem értem :huh: )
Az új toleráns Eminem új albuma, amely Recovery címmel jelent meg, kevésbé agresszív korábbi dalaihoz képest. De ez persze nem jelenti azt, hogy a rapper alteregója, Slim Shady teljesen eltűnt volna. "Shady még mindig létezik. De az új dalokhoz nem kell, hogy előhúzzam a láncfűrészt meg a baltát és mindenkit kinyírjak. Az előző albumon annyi volt már belőle, hogy kezdett elcsépeltté válni az egész. Szóval most tudatosan más irányba mentem."
(Sushi:nagyon helyes!Tudni kell változni és változtatni!)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Eminem támogatja a melegeket 13 éve 9 hónapja #28649

  • hooligan
  • hooligan profilkép
Úgy legyen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Eminem támogatja a melegeket 13 éve 9 hónapja #28651

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Igen, azon gondolkodtam -nem csak most- hogy ahogy egy ember érik és "öregszik" mennyivel másképpen látja a dolgokat, bölcsebbé és mélyérzésűbbé válik, nagyobb empátiával közeledik olyan dolgok irányába, amit azelőtt gyűlölt, vagy mert nem ismert, vagy mert éppen az volt a divat. Még jó, hogy vátozunk. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Eminem támogatja a melegeket 13 éve 9 hónapja #28655

  • Sharki
  • Sharki profilkép
Szerintem ez az egész csak PR fogás, de perzse út vezet a szidom a melegektől a megszólalok mellettükig, de ez nem Eminem személyes útja hanem a sikerhez éppen szükséges dolgok megtétele. Változik a célközönség! :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Eminem támogatja a melegeket 13 éve 9 hónapja #28660

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Hát lehet hogy igazad van, de lehet hogy nem. Én megadom a bizalmat az embereknek és hiszek bennük...egy ideig biztosan. Nem feltételezem egyből a hátsószándékot. De akár az is lehet, hogy a hír igaz és emellett a hasznát is kiveszi belőle, magyarán két legyet üt egy csapásra. Tegye.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Eminem támogatja a melegeket 13 éve 9 hónapja #28663

  • sexbarva
  • sexbarva profilkép
Biztos azon van a melegek is megérdemlik h házasságban szenvedjenek. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Eminem támogatja a melegeket 13 éve 9 hónapja #28670

  • reddoor
  • reddoor profilkép
Igazad van Sushi az emberekkel kapcsolatban... :up: Sharki még Eminem is megérdemel egy esélyt, hiszen a homofób dalszövegek helyett most olyat mondott amit csak köszönhetünk neki. Nem mellesleg kit érdekel miért mondta, bár mindenki ezt mondaná!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.169 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook