Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Buli

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8582

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
Tamira írta::
Na most készültem el...úgyahogy kinézek, ennyire telik egyenlőrre. :)

van a youtubeon egy tánc, azt gyakorolgatom mikor tudom, illetve az abban lévő mozgásokat, mindjárt felrakom a táncokhoz. :)
Mindjárt nézem.;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8585

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Ezzel csak az a bajom, hogy hiába vagyok itthon viszonylag elégedett a tánctudásommal, a bulikon olyan zavarban leszek, hogy úgy se fog menni. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8587

  • Armin
  • Armin profilkép
:scared: ---->:beer:---> :tanc:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8591

  • Tamira
  • Tamira profilkép
:laugh:
Az alkohol öl, butít és nyomorba dönt...de néha jól jön és minek annyi agysejt. :)
De ha a társaságból, akivel megyek senki nem iszik, akkor szerintem én se nagyon fogok....gondolom. :zip:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8597

  • Mira
  • Mira profilkép
Igen. Ökör iszik magában azt szokták mondani. :lol: De társaságban is könnyebben oldódnak a gátlások! Már ha jó és nagy a társaság. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8623

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Érdekes ez az "ökör iszik magában" mondás.
Például velem előfordult már, hogy egyedül voltam itthon és a vacsorához töltöttem magamnak egy pohár isteni vörösbort. Szerintem ebben nincs semmi gáz. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8625

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Tamira írta::
Elfelejtettem, nem tudja mit jelent az Alteregoban a Dress Code?
A Face Controlt tudom mit jelent...remélem beengednek, ha már ennyit készülök rá. :)

Persze hogy beengednek! Nem tudom miért aggódsz ennyire? A Dress Code és Face Controll igazából a szórakozók biztonsága és nyugalma érdekében történik. Senkinek sem lenne jó, ha például egy szarrá drogozott bajkeverő egyén vagy egy öngyilkos homofób terrorista menne be egy ilyen helyre. Ezek a dolgok csakis erre irányulnak. Legalább is az Alteregóban. Nincs is soha semmi balhé. A fiúk vigyáznak a bulizók biztonságára. :muscle:
Engem akkor hányszor kivághattak volna már, mert nem én vagyok a konkrét célközönség? Ehelyett a kidobók és pultosok mindig kedvesen üdvözölnek. Mindig úgy érzem mintha hazamennék. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8627

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Necc írta::
... Alapjában annyit tesz, hogy "alkalomhoz illő megjelenés", és úgy tűnik, mintha az Alter-ben ezt csak hosszúnadrággal, csajoknak is megfelelően hosszú szoknyával, vagy más, rendes öltözékkel lehetne teljesíteni.

Amint írtam az előbb Taminak is, ez teljesen téves elgondolás.
Aki volt ott az tudja, aki nem, az elhiheti. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8761

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Azt mondták, lányoknál úgy se nagyon nézik, úgy hogy nyugodt vagyok már, amúgy is nagyon jól fogok kinézni! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 8 hónapja #8812

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Tegynap eljutottunk az Alteregoba! :)

Nagyon szuper volt és a sminkesemnek köszönhetően jól néztem ki. Szerintem sokan azt se vették észre, hogy mi van. :) A jó társaságnak és egy kis pezsgőnek hála, egyáltalán nem voltam zavarban, sokat beszélgettünk, nevetgéltünk és táncoltunk. :lol:
Remélem hamarosan megint meg tudjuk ismételni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 7 hónapja #9271

  • Tamira
  • Tamira profilkép
:aah: Megváltozott az Alterego honlapja! Mikor lesz fent így a kép amire nagyon nagyon nagyon várok már! :crazy: :crying:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 7 hónapja #9560

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Az Alteregóban teljesen új műsor!
Tegnap mutatták be először. Nagyon nagyon színvonalas és szórakoztató! Nem hiába...eddig is sejtettem, de a tegnapiak után bátran kijelentem, hogy ezek az előadók simán megállnák a helyüket bárhol a világban!
Új fellépő ruhák, gyönyörű sminkek, nagyon jól eltalált számok és koreográfiák. Látszik, hogy kitettek magukért! Csak gratulálni tudok.Mindenki csodás volt, de Betty Blue, Mary Lou és Nicole...hát...vérprofik! :up:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 7 hónapja #9662

  • alti
  • alti profilkép
Csatlakozom az elöttem szólóhoz!!!!!! A műsor tényleg olyan, ami a világon máshol nincs. 1. Betty Blue a műsor közben magát nem kimélve új bejáratott nyit az öltözöhöz!! Azért hogy a közönség tisztán lássa az 5X5 leucoplastot. 2. Nicole ráuszással megközeliti a mikrofont, és egy tigris bukfenccel el is kapja, hát tényleg szuper fantastico, fenomenális kozmikus erő egy ilyen kis helyen. HMMM. :laugh: 3. Lady Dömper felkonferálja Mary Lou-t, majd közli nem tudja mi jön, de az biztos, hogy Mary Lou.
Szóval, egyszerüen ilyen tényleg nincs még egy a világon, ez csak kicsiny hazánk termése. Irigykedem, hogy csak egyszer volt látható a szinpadon, remélem megismétlik mert ezt mindenkinek látni kell. Betty, Nicole TB-tek van??? Ha nincs akkor csak óvatosan nehogy megsérüljetek a kamikáze műsorban!!!! :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 7 hónapja #9718

  • galfboy
  • galfboy profilkép
:cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 6 hónapja #10869

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Új műsor az Alteregóban már megint, nagyon jól hangzik:

"Október 22-én, csütörtökön a társulatunk bemutatja a Gay School Musical című darabot. A nagysikerű Halloween tematikus est után ez már a második rendezett előadás az AlterEgo színpadán."

De ne jöjjön senki inkább, mert mindig akkora teltház van, hogy be sem férnek! :side:

Vagy sietni kell, hogy még éjfél előtt odaérjenek az emberek...a műsor úgyis akkor kezdődik.

Hű, ez holnap lesz! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 6 hónapja #10884

  • alti
  • alti profilkép
Ebben is lesznek akrobata mutatványok? :laugh:
Kár hogy 2 héttel ezelött volt az Undergroundban Musical est. Valami sajátötlet esetleg? :lol:
Gyertek az Undergroundba!!!!! Fergeteges műsor (saját) egy este 2X: 00.30, 02.00
Változó italakciók. Érdemes eljönni és megnézni.
Belépő nincs, kötelező fogyasztás van.
www.clubunderground.hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 5 hónapja #11495

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Hétvégén Alterego! :cheer: Már ideje! B)
:side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 5 hónapja #11508

  • alti
  • alti profilkép
Nem is mondtátok, hogy John Travolta is fellép az alteregoban. Úristen, hurrá megyek!!!!!! :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 5 hónapja #11510

  • alti
  • alti profilkép
Na jó viccet félretéve ma is Underground, természetesen. Belépő nincs, kötelező fogyasztás van. Ja és ma a hátsóteremben csajbuli, a szinpadon a két műsor között sztriptíz. Mi kell még????
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Buli 14 éve 5 hónapja #11528

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
alti írta::
Nem is mondtátok, hogy John Travolta is fellép az alteregoban. Úristen, hurrá megyek!!!!!! :cheer:

Még az is meglehet! :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.236 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook