Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy)

Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy) 8 éve 6 hónapja #53419

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Sziasztok!


Remélem, nem gond, hogy nyitottam egy amolyan "regionális" témát a Dél-Dunántúliak számára, de nagyon kíváncsi vagyok, hány LMBTQ emberke él errefelé! :)

Én személy szerint huszonéves, post-op M-F lány vagyok, ha valaki szeretne ismerkedni, beszélgetni, esetleg szintén a környékről keres "sorstársakat", szívesen veszem, ha ír! :)

Regisztráltam a tstars.pinkvanilla.hu oldalra is, szintén létrehozva egy Dél-Dunántúl csoportot, ha van kedvetek, csatlakozzatok ott is! :)

Egyébként mi a véleményetek, mennyire elfogadó ez a része az országnak, mennyire nyitottak az emberek a másságra errefelé? Ha egyáltalán lehet és van értelme országon belül földrajzi szempontok alapján meghatározni a nyitottságot és az esélyeket, vajon hol áll a Pécs-Kaposvár-Szekszárd vonal?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy) 8 éve 6 hónapja #53420

Hát én voltam párszor kirándulni Pécsett Pestről, kicsit uncsi volt este 22:00-től, azt hallottam a mediterrán hangulat tetszett, de ennek ellenére homofób város a Pécs, meg is lepődtem.... :ohmy: háát mi élveztük.
A kaja az fini volt...meg a látványosságok, vásárlás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy) 8 éve 6 hónapja #53421

Szerintem az egész ország nem áll sehol se elfogadottság, nyitottság, európiság témába, ha nagyon választani kell a nagyvárosok jobban,
Budapest, mivel ott annyi az ember, hogy az elszigeteltség miatt jobban leszarnak, de ott is simán beszólhatnak.

A Bécs a tuti éppen :) , az az új fellegvár, anno Budapest.

Pécsről az hittem nyitott szinten áll, de amit előbb írtam az jellemző?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy) 8 éve 5 hónapja #53476

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Hát, még tinédzserkoromban azt tapasztaltam, hogy elég homofób város Pécs, azóta, mióta nőként élek, ugye már nem szembesülök vele, hogy az-e, vagy nem, illetve, hogy javult-e a helyzet, de itt olyan nagyon kiépült LMBTQ társaságról sem igen tudok...

Nincs itt esetleg valaki a környékről? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy) 8 éve 5 hónapja #53651

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Akit érdekel, nyáron nyílt egy "LMBT+ barát" kávézó és klub Pécs belvárosában, kellemes hangulattal, barátságos árakkal, rendszeres filmklubokkal.

www.facebook.com/wannabe.cafe.bar

www.wannabecafe.eu/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy) 7 éve 9 hónapja #56937

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Valaki van itt esetleg, aki szeretne a környékről beszélgetni/ismerkedni? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy) 6 éve 11 hónapja #60416

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Sziasztok, kedves Dél-Dunántúliak! :)

Ha van hozzá kedv, összehozhatnánk valamikor egy csoportos talit!
Pécsett, a Wannabe caféban mondjuk, ez egy LMBT hely, nagyon barátságos, diszkrét. Beszélgethetnénk, tapasztalatokat cserélhetnénk, stb. :) Van valaki, aki egyáltalán fent van ezen az oldalon, tudna Pécsre jönni és érdekelné egy ilyen program?
Én személy szerint huszonéves post-op M-F lennék. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dél-Dunántúl (Baranya, Tolna, Somogy) 6 éve 11 hónapja #60419

Szia Myrrha.

Nem tűnnek túl vállalkozó kedvűnek a dunántúliak, hmm? (Vagy mindenki priviben ír? :) )

Valamikor én is dunántúli voltam, s bökné a csőröm a tali lehetősége; mostanság sajna meglehetősen ide vagyok szögezve a fővároshoz :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.168 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook