Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Heves megye

Heves megye 12 éve 6 hónapja #37798

  • zebra
  • zebra profilkép
Sziasztok!

Fél éve költöztem Heves megyébe, egy faluban élek és dolgozom. 23 éves bi nő vagyok.
Sajnos azt tapasztalom, hogy szinte nullával egyenlő az LMBT közösségi élet ebben a megyében, szóval amennyiben igény mutatkozik rá, szeretnék beizzítani itt egy film- és/vagy szabadidős klubot meleg, leszbikus, bi és transznemű embereknek.

Akit érdekel, dobjon egy üzit!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Heves megye 12 éve 3 hónapja #39587

  • PeDí
  • PeDí profilkép
Én is Hevesben élek és sajnos ugyan ez a tapasztalatom hogy semmi sincs és szerintem melegek sem annyira nagyon hemzsegnek Eger utcáin sajnos és valóban nem ártana egy a kívülállók számára titkos meleg hely, amiről mi tudjuk hogy oda megy minden meleg de a környezetnek mégsem mond semmit!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Heves megye 12 éve 3 hónapja #39589

  • alíz
  • alíz profilkép
Heves megye, de főleg Eger egy rendkívül konzervatív katolikus része az országnak. Nem véletlenül költöztem onnan fel Pestre. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Heves megye 12 éve 3 hónapja #39601

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
Egerben nincs meleg hely? :ohmy:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Heves megye 12 éve 3 hónapja #39608

  • zebra
  • zebra profilkép
Próbáltam/próbálok itt összehozni egy meleg közösséget, egy beszélgetős klubot, de a sokadik "és lehet majd ott gruppenszexelni?" típusú levél után elment a kedvem. Ehhez most úgy nem is fűznék hozzá semmi többet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Heves megye 12 éve 3 hónapja #39609

  • Lastra
  • Lastra profilkép
MinnieBoy írta::
Egerben nincs meleg hely? :ohmy:
Minnieboy kisvárosokban nincs, vagy ha van akkor se érünk mi lányok sokat vele. Itt Nyíregyházán voltak havi melegbulik, de előfordult olyan, hogy én egyedül voltam ott lány. Fövárosközpontúság van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Heves megye 12 éve 3 hónapja #39610

  • zebra
  • zebra profilkép
Szeged mondjuk ilyen szempontból tényleg a "napfény városa", mert van egy leszbikus (baráti)kör, egy meleg (baráti)kör, egy melegbár és több meleg-barát hely is. De itt, Hevesben semmi. :/

Lastra, ti Nyíregyen mennyire mozgolódtok? Van vmi informális leszbikus, meleg baráti kör-szerűség nálatok? Mert szoktam arrafelé is járkálni, szóval szívesen találkoznék veletek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Heves megye 12 éve 3 hónapja #39701

  • Lastra
  • Lastra profilkép
Semmi élet Nyíregyen sem leszbikus vonalon. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Heves megye 12 éve 3 hónapja #39703

  • zebra
  • zebra profilkép
Találkoztam az Amnesty International Magyarország honlapján egy olyasmivel, hogy Nyíregyen készül/t/ egy LMBT filmklub. Erről tudsz vmit? Működik vagy behalt?

www.amnesty.hu/csoportjaink
Jelenleg egy újabb csoport alapításába fogtunk bele: Nyíregyházán 5 fiatal kezdeményezésére egy helyi csoport van kialakulóban.
A jelenleg nem aktív kategóriában van: nem tudni, mikor tették fel az infót, kik ők, működik-e már azóta, vagy vége.
Ha gondolod, ennek is érdemes lenne utánanézni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.159 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook