Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!!

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hónapja #3100

  • Asztalos
  • Asztalos profilkép
Szia littlebaby
Nyíregyházán 8éve hogy mennek a bukik.5év bújtosiban 2.5 szolgáltatóház.Több kérés jött hogy legyenek nagy bukik.Vannak támogatok és ezért vágtunk bele a szervezésbe.Ezért is ez volt és lesz "Kelet-Magyarország legnagyobb meleg bulija".Debrecen nem az én asztalom nem is érdekkel!Nekünk a vendég a fontos és legyen egy olyan hely ahol ti jól érzitek magatokat! Üdv Minden jót.Asztalos A
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hónapja #3109

  • szabboy
  • szabboy profilkép
Attól hogy valami a legrégebbi az nem azt jelenti hogy a legnagyobb.Mondjuk nagyotmondásban a debrecenieknek sem kell a szomszédba menni.
:shout:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 2 hete #3557

  • szabboy
  • szabboy profilkép
Az álam leesik. :ohmy: Valaki nagyon roszul mért be valamit,nem tudom miért gondolják hogy ez a kis város akkora biznisz hogy boldog boldogtalan itt akar bulit csinálni. :party:
http://pinkvanilla.hu/program?task=view_detail&agid=917&year=2009&month=03&day=20
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 2 hete #3559

  • Lastra
  • Lastra profilkép
szabboy írta::
Az álam leesik. :ohmy: Valaki nagyon roszul mért be valamit,nem tudom miért gondolják hogy ez a kis város akkora biznisz hogy boldog boldogtalan itt akar bulit csinálni. :party:
http://pinkvanilla.hu/program?task=view_detail&agid=917&year=2009&month=03&day=20
Ők tudják mit akarnak. ;) A Candy ha nézted akkor nem írta oda hogy melegeknek,tehát még nyithat más réteg felé is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 2 hete #3562

  • deedee
  • deedee profilkép
Nem hiszem, hogy én Candybe mennék. Nem igazán csajos bulinak tűnik. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 2 hete #3566

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
deedee írta::
Nem hiszem, hogy én Candybe mennék. Nem igazán csajos bulinak tűnik. :unsure:

A Candy-k nagyon jók szoktak lenni, legalább is arról tudok nyilatkozni amiken ott voltam eddig: Privében és Sensation-ben. Sok jó pasi és sok lány van. És heterok is szép számmal.
Megjelennek magyar hírességek is sokszor: Zimány Lindát, Steiner Kristófot és a pasiját, a magyar Mr. Gay-t is lehet látni stb...
Igényes volt eddig amin én ott voltam néhány alkalommal a zene szuper, az előadás színvonalas volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 2 hete #3567

  • deedee
  • deedee profilkép
Ez egy hetero hely és nem meleg buliként reklámozzák. Nézd meg a plakátot kedves Sushiflower légyszives! Tudod engem a hetero lányok nem nagyon érdekelnek... ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 2 hete #3570

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
deedee írta::
Ez egy hetero hely és nem meleg buliként reklámozzák. Nézd meg a plakátot kedves Sushiflower légyszives! Tudod engem a hetero lányok nem nagyon érdekelnek... ;)

Kedves Deedee!
Láttam már ezeket a plakátokat hidd el. ;)
A Candy-k közönségének 60-90%-a minimum nem heteroszexuális. Tudom miről beszélek, mert én már voltam ott többször is, nem plakát alapján beszélek. A Candy-hez fűzött kommentemet mintegy tájékoztató jelleggel írtam azoknak akiket érdekel. Szabad ember vagy mint mindenki más, ott bulizol ahol jól érzed magad! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 2 hete #3579

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
deedee heteroszex csajokra hiába is csorgatnád a nyálad.:cheer: :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hete #3621

  • brody
  • brody profilkép
Most már végre tudom, hogy Nyíregyen és Debrecenben is vannak ilyen rendezvények!Szóval előbb utóbb muszáj lesz végre elmennem egyre.
Nagyon érdekelne, de egyedül nem buli, a barátaim meg sajnos eléggé homofóbok...:unsure: ...
Na, valaki?
Legyen ez felhívás a keringőre...B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hete #3713

  • surprise
  • surprise profilkép
deedee írta::
Ez egy hetero hely és nem meleg buliként reklámozzák. Nézd meg a plakátot kedves Sushiflower légyszives! Tudod engem a hetero lányok nem nagyon érdekelnek... ;)
Én vágom miről beszélsz deedee.Megnéztem a helyet és az már egy bevezetett jólmenő hely Nyíregyházán.És ha annak a törzsközönségnek kiteszik ezt a plakátot rajta Voksán Virág playmate-el és még az sincs ráírva,hogy melegbarát party,akkor vajon kik lesznek ott?Inkább heterók,mert ők miért gondonának bármire is.Tipikus két vasat tartok a tűzben.Nem korrekt,ha nem tüntetik fel egy rendezvényről,hogy melegbarát.Ez olyan,mintha a csokin nem lenne,hogy cukor vagy édesítőszer van benne,a cukorbetegnek nagyon lényegtelen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hete #3715

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
surprise írta::
deedee írta::
Ez egy hetero hely és nem meleg buliként reklámozzák. Nézd meg a plakátot kedves Sushiflower légyszives! Tudod engem a hetero lányok nem nagyon érdekelnek... ;)
Én vágom miről beszélsz deedee.Megnéztem a helyet és az már egy bevezetett jólmenő hely Nyíregyházán.És ha annak a törzsközönségnek kiteszik ezt a plakátot rajta Voksán Virág playmate-el és még az sincs ráírva,hogy melegbarát party,akkor vajon kik lesznek ott?Inkább heterók,mert ők miért gondonának bármire is.Tipikus két vasat tartok a tűzben.Nem korrekt,ha nem tüntetik fel egy rendezvényről,hogy melegbarát.Ez olyan,mintha a csokin nem lenne,hogy cukor vagy édesítőszer van benne,a cukorbetegnek nagyon lényegtelen.

Olvastátok már az új plakát feliratát?
Arra gondolok ami a Candy szó felett van!
Ezen szerepel, hogy kiknek szervezik, bár hogy a másikon miért nem tüntették fel azt csak sejtem..

Az, hogy a hely maga hetero, az a Candy partysorozat esetében azért nem szokott számítani, mert mindig máshol tartják. Nincs fix hely, hol a Moulin Rouge-ban, hol a Privé-ben, vagy a Sensation-ben, sőt volt az Alterban is és most a Coronitában...
http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=0c32ffc03a&view=att&th=120158df3f40d876&attid=0.0.1&disp=inline&zw
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hete #3716

  • surprise
  • surprise profilkép
Sushiflower neked felfogásbeli problémád van.A nyiregyházi plakátról van szó,azon nincs rajta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hete #3718

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
surprise írta::
Sushiflower neked felfogásbeli problémád van.A nyiregyházi plakátról van szó,azon nincs rajta.

Nincs semmi probléma a felfogásommal, ha visszaolvasod majd rájössz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hete #3719

  • surprise
  • surprise profilkép
Igen látom,hogy utólag megszerkesztetted a hozzászólásod. :D
Továbbra is Nyíregyházáról van szó ahol nincs annyi meleg és ne felejtsd el,hogy Budapesten kifejezetten meleg buliként volt hírdetve eleinte.Ott nem tudnak majd a melegek többségben lenni és a heterók se fogják tudni mi a szitu.

Én is beleszerkesztek:
Eredetileg ennyit írtál be és erre reagáltam.
Olvastátok már az új plakát feliratát?
Arra gondolok ami a Candy szó felett van!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 15 éve 1 hete #3722

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
surprise írta::
Igen látom,hogy utólag megszerkesztetted a hozzászólásod. :D
Továbbra is Nyíregyházáról van szó ahol nincs annyi meleg és ne felejtsd el,hogy Budapesten kifejezetten meleg buliként volt hírdetve eleinte.Ott nem tudnak majd a melegek többségben lenni és a heterók se fogják tudni mi a szitu.

Én is beleszerkesztek:
Eredetileg ennyit írtál be és erre reagáltam.
Olvastátok már az új plakát feliratát?
Arra gondolok ami a Candy szó felett van!

Igen megszerkesztettem,még mielőtt olvastam volna amit Te írtál, mint ahogy elég sok hozzászólásomat meg szoktam. Van egy olyan gomb és azt szoktam használni. :silly:
Mivel a Candy-t gondolom ugyanazok szervezik ezért általában ugyanaz a célközönség. Fel is van tüntetve a budapesti plakátokon. Az, hogy a nyíregyházi plakáton miért nem írták fel az valószínűleg bevételi dolog lesz. Pontosan azért amit Te is írtál. Nyilván, ha csak melegek mennek majd nem biztos, hogy megtöltik a helyet és ezért kétértelmű a felhívás, hogy minél többen menjenek innen is-onnan is. A létszám a fontos, nem a szexuális irányultság ebben az esetben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 14 éve 11 hónapja #4642

  • Asztalos
  • Asztalos profilkép
Nyíregyházi Party.2009.Április.18. 20.00 órától
NOSZTALGIA PARTY.Gyere és buliz egy jót.
Info:melegkelet.info
Tel:06703693885
Várunk minden érdeklődött.:shout:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 14 éve 11 hónapja #4658

  • deedee
  • deedee profilkép
:cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 14 éve 11 hónapja #5237

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Most már a budapesti Candy plakáton sincs rajta, hogy melegeknek és barátaiknak... :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Nyíregyházi szórakozni vágyók figyelem!!! 14 éve 11 hónapja #5239

  • csabee
  • csabee profilkép
sushiflower írta::
Most már a budapesti Candy plakáton sincs rajta, hogy melegeknek és barátaiknak... :(
A business az business mindenek előtt. :cash:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.287 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook